Dá sa schudnúť za 20 dní maximálne 7 kg?

sangre
25. dec 2014

Caute baby piste len tie co ozaj mate skusenost da sa schudnut za 20 dni 7kg ?? Pravidelnym cvicenim upravenou stravou?? Prosim nepiste tie co radia jak je to nezdrave a o jojoefektoch a podobne piste tie co realne sa im podarilo za 20 dni schudnut a napiste mi jak co ste jedli robili a podobne este jedna otazka co orbitrek je to dobry kardio na ktorom sa da riadne zhodit ??dik

ellca123
25. dec 2014

pozri stranku chudnutie ako

ruthke
25. dec 2014

Za 20 dni 7 kg TUKU nezhodis. Ak by ti aj vaha ukazala o 7 kg menej, bude to najma voda. A nie je to na dlho.
Ak chces chudnut pravidelnym cvicenim a upravenou stravou, idealne by si mala chudnut pol kila az kilo za tyzden. Mozno trosku viac ak mas velku nadvahu.

kaja73
25. dec 2014

ako pise ruthke -tuk to nebude...ak chces len odlahcit klby, tak sa to da, ale stratis tak akurat vodu a svaly.
Ak chces aj lepsie vyzerat ,musis dat prec hlavne tuk..a to asi nejde v takom mnozstve za tak kratku dobu.
Tuk nevazi vela....len zabera vela miesta a deformuje postavu.

dollynkaa
25. dec 2014

Nasad si sibutramin a myslim ze 7kg nebude ziaden problem za 20dni

jespera
26. dec 2014

ja som so sibutraminom schudla presne 7 kg za necele 3 tyzdne....da sa to.

mircalla
26. dec 2014

To nie, to je vela. Mne sa podarilo asi 7 kilo za mesiac, ale to uz bola dobra makacka

henikav
26. dec 2014

Zalezi od toho z akej povodnej vahy vychadzas. Z velkej nadvahy idu prve kila rychlo dole, ale cim si blizsie k idealnej vahe, tym tazsie kila stracas. 😉

mart1na26
26. dec 2014

Baby a s toho sibutraminu ste schudli nastalo?

evittam
26. dec 2014

Tak ako pisali niekt.kocky,len sa clovek odvodni,tuk urcite tak rychlo "nezlezie"! A pchat do seba zbytocne sracky?! No kazdy ako chce ...Ved kup si aj nohavice,topanky a ostatne sprostost,sadni pred TV,faj si salat a rezen a do noveho roka si urcite bez 7kg😀

zuzanka2888
11. jan 2015

Pekny vecer.profesionalne sa venujem,zostavovaniu programov na chudnutie.v pripade zaujmu, pozrite vysledky na fcb zniz svoju hmostnost, zvys svoje sebavedomie