Dá sa schudnúť pri kočíkovaní?

17. máj 2024

Baby dá sa? Som po porode a treba schudnúť ešte 12kg, koľko krokov mam spraviť aby to malo efekt?? Poraďte...

zuzuliennka1
17. máj 2024

treba vyvazene jest, nejest sladkosti, keksy, ale zelenina, ovocie s mierou, cista voda.
inak mozes aj sediet teoreticky na zadku. chudne sa stravou

lucik194
17. máj 2024

iba kocikovanim nie

musis pravidelne jest, ziadne blbosti vyjedat.

bimbina
17. máj 2024

Kočikovanie ako také je dobre na pohyb … aleeee ak by si kocik vynašala každý deň na najvyssie poschodie panelaku… uspesnost je tam velka 😀

tinka_1807
17. máj 2024

V prvom rade sa najskôr daj do kľudu. Tvoje telo potrebuje najskôr dobrý oddych. Daj si čas, telo potrebuje po pôrode naozaj dočerpať a dať sa najskôr trošku do pohody. Netlač hneď na seba, lebo to môže spôsobiť presne opacny efekt. Je normálne, že po pôrode máš ešte kilá navyše. Mne schádzali kilá veľmi pozvoľne, ale nijako som na to netlačila, ale do roka som bola na pôvodnej váhe pred tehotenstvom. Tým chcem povedať, že nie vždy to môže ísť hneď, no kilá ti pribúdali 9 mesiacov a tvoje telo stvorilo a porodilo dieťa. To je neskutočne veľa zmien, ktoré tvoje telo muselo za krátky čas podstúpiť a hormóny máš teraz tiež ešte úplne inde. Naozaj daj si aspoň 2 mesiace pohody, kedy telu doprajete aj dostatok jedla a samozrejme aj pohyb, ale len ak sa na to budeš cítiť. Ale nepreháňaj to. 🙂

barka1
18. máj 2024

Dá. Ak dojcis, máš zvýšený energetický výdaj, tak opatrne so stravou.
Pred 10 rokmi som kroky nepočítala, ale 2x denne minimálne 1h svižná chodza s kocikom. Za každého pocasia. Za 10m od porodu som bola na povodnej vahe. Vobec ziadne obmedzenia co sa týka jedla. Ale ja som nikdy nejedla blbosti a nepila sladké vody...
S druhým mimi som chodila len pár metrov na ihrisko, lebo staršia este vela neusla. A neschudla som nic.

paciko9
18. máj 2024

Ja som pribrala 17kil, nerovila som nic, neriesila do roka som mala taku istu vahu ako pred tehotenstvom. Ale kazdy ma ine spalovanie.

zuzuliennka1
18. máj 2024

a teda hlavne ta strava - ale nespoliehaj sa uplne na reci, ze mozes zjest aj kona, dojcenim schudnes. to nie je pravda. jedz dostatocne, zdravo, ziadne dietne obmedzenia, ale tiez nejedz zbytocne sladkosti, sladke vody,... a pojde to

nwnw
18. máj 2024

Hlavne sa nestresovat. Zaradit viac zeleniny, minimalne 10tis krokov rychla chodza a uvidis. Ked dieta vedelo sediet, vozila som hodinu denne na biku a islo to dole. Po druhom som robila vsetko mozne aj beh a ani kilo. Ked som skoncila s dojcenim -8kg ani neviem ako 🤣.

zuzinka888
18. máj 2024

Ano ano ano da- chudne sa totiz kalorickym deficitom. Ak sa do deficitu dostanes pomocov kocikovanie tak ano. Ja som stravu neupravila jem rovnako ako predtym no urobim 10 km s kocikom + pohyb okolo deti, upratovanie bezne mam 18t krokov. A chcem podotknut ze si dam aj nanuk aj sa zastavim na capovanu kofolu.

prasiatko30
18. máj 2024

Zalezi akym tempom sa prechadzas s tym kocikom😅

sara07
18. máj 2024

dá sa ale pekne do kopca

personality
18. máj 2024

Áno chôdzou sa dá schudnut. A čím dlhšie budeš chodiť, tým lepšie, takže kľudne aj 5 hodín denne môžes.

nikoleta999
21. máj 2024

Ja som nakocikovala denne 10-12 km … Kocikovala som skoro stale, doobeda aj poobede. ale ja som bola aj pred tehotenstvom zvyknuta na rychlu chodzu … A telo sa mi rychlo vratilo spat na povodnu vahu 🙂