Dá sa schudnúť, keď budem piť každý deň alkohol?

28. feb 2021

Chcem sa opýtať, myslite ze sa da schudnúť keď každý deň pijete alkohol a neprekročíte pri tom denný kaloricky príjem?

mirage
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
28. feb 2021

@mirage ale ja som to myslela tak ze keď piješ každý den

aurorastone
28. feb 2021

samozrejme ze sa da pokiaľ budeš pit, grcat ako ti bude zle a nič nejesť.... a popritom si zdevastujes okrem pečene aj celý organizmus.. takze nie, toto určite NIEJE TA SPRÁVNA CESTA!

makakova
28. feb 2021

V pohodke to ide,ale nesmieš nic jesť. Počas mojej ppp to krásne slo a to som si dala denne pivo..ale nalačno celý deň... No úprimne neodporúčam.

makakova
28. feb 2021

@aurorastone tak presne 🙂

autor
28. feb 2021

Ja to chapem, len mne ten alkohol pomáha v ťažkých chvíľach a niekedy začínam mať pocit ze som závislá 😔

mirage
28. feb 2021

pardon, precitala som to zle.

nykkushka
28. feb 2021

Asi by som skôr riešila problém s alkoholom ako váhu 🤔😳😉

pribinak
28. feb 2021

Ak pijes pri pocite, že ti je zle z problémov alebo si inak nevieš navodiť pocit kľudu a pohody tak si na najlepšej ceste sa stat alkoholickou

viktoria1425
28. feb 2021

Ak máš nižší prijem a vyšší výdaj samozrejme,že schudneš ale či to bude aj zdravé to je o inom.
Keď sú tažšie chvíle skúsiť to neriešiť alkoholom lebo to len vedie k alkoholizmu skôr či neskôr.

sense
28. feb 2021

Alkohol sú prázdne kalórie, takže pre mňa nie... Raz za cas si dat pohár vina al pivo ôk, ale denne nie...

zuzubb007
28. feb 2021

Mám pocit, že začínam byť závislá, veta sama o sebe ak nevydržis nepiť minimálne týždeň tak si čistá alkoholicka riešila by som liečbu a až potom chudnutie

maria1989
28. feb 2021

schudneš aj s alkoholom, lepšie napr. vodka ako pivo, z vlastnej skúsenosti

autor
28. feb 2021

@maria1989 no ja skôr to pivo alebo víno 🤷🏼‍♀️

panelacikova
28. feb 2021

autorka: z alkoholu sa priberá...

maria1989
28. feb 2021

poštuduj aj glykemický index

deti95060810
28. feb 2021

tak ako kto...
keď som niečo vypila - to je jedno či alkohol al. víno - mne bolo strašne zle ešte dlho po vypití.... takže som chudla...
ale poznám čo po vypití by zjedli aj klince...😉

milanm_
28. feb 2021

Z alkoholu sa nepriberá priberá sa ak máš vyšší prijem ako výdaj. Akurát pri alkohole to je problém, kedže je dosť kalorický.
Budvar 12 ma 175 kJ/100 ml. daj si ich zopár a aj keď nič iné nezješ, tak si v +
ale celkovo je táto téma bizarná, pani bude asi priateľka toho čo mal prevratnú metódu na chudnutie a vyplynulo z toho, že on preje celú výplatu a zvyšné dva týždne do výplaty nemá € na jedlo

noami12
28. feb 2021

Ty nie si ta co pridala okolo tiež 18 príspevok ci sa dá pribrať z infúzie?

autor
1. mar 2021

@noami12 nie nie som