Dá sa schudnúť 9 kg za 2 mesiace?

10. máj 2024

Schudol uz niekto takto? Vaha 80+. Je to realne? Co vam pomohlo?
Sladke vody nepijem, kavu nesladim ani caje. Slanr somariny nejedavam.akurat ano,sladkosti si dam,priznavam.

mabenn
10. máj 2024

8,5kg som schudla za 2mesiace..zalezi aj na vyske a BMI

deti95060810
10. máj 2024

ešte tie sladkosti vynechaj a uvidíš koľko pôjdeš dole...

majamat
10. máj 2024

ja som schudla takuto vahu ozaj len pri prisnej diete. vobec nepochopim, ako moze neikto schudnut velmi vela.

jedno obdobie som chudla z hmotnosti 95kg, jedla som ako som si myslela, ze treba jest, dlasi rok som zacinala podobne a hodila som to do KT a teda robilo to tak 1400kcal, cize nei vela a aj dost bielkovin tam bolo. okrem toho som chodila do fitka a snazila som sa byt aktivna.
scudla som 7kg za 6-7t. za 2m na zaciatku mi pride realne schudnut 9kg, ale neskor som uz tolko nikdy nedokazala, ako mi isla hmotnost dole, ako som jedla menej prisne, uz to tak ryhclo neslo. preto nerozumiem tomu,a k niekto za mesiac schudne viac ako 5kg.

tym som chcela povedat to, ze na takyto pokles hmotnosti treba pre to vela urobit. nie len ze vyncham sladke vody a pod. ja napr sladke vody nepijem vobec.

autor
10. máj 2024

@mabenn bmi mam 27.8

autor
10. máj 2024

@deti95060810 no, to mi napadlo,lebo sem keksik,tam keksik :D

pukina
10. máj 2024

podla bmi mas normalnu vahu, predpokladam, ze si dost vysoka. tolko kg za 2 mesiace urcite nedas dole. skus zo zaciatku obmedzit tie sladkosti alebo pridaj viac pohybu a nieco dole pojde, ale urcite nie 9 kg, v tomto pripade by to ani vobec nebolo zdrave.

autor
10. máj 2024

@pukina nemaam, davala som do tabulky, vyslo,ze nadvaha. Ze by dom mala mat 67kg, mam 175/85

autor
10. máj 2024

@majamat ano,viem,ze treba pre to vela urobit, ale kl9buk dole,ked si schudla 7 za 2m,ze si sa do toho oprela.

mabenn
10. máj 2024

pri tvojej vyske a BMI neviem ci to pojde takym rychlym tempom, ako si prajes, ale kazde kilo dole, dobre, takze neries ci tas 9kil alebo 5, proste zdrava strava+pohyb...hlavne bielkoviny jedz, zeleninu, pitny rezim, ....ja som zacinala na BMI 30

pukina
10. máj 2024

chod na to radsej pomaly, nez aby sa ti ta vaha potom vratila naspat aj s urokami. skus si davat mensie ale realnejsie ciele a neupinaj sa na tu vahu tolko🙂 povedz si napriklad, ze sladke si nedas kazdy den, ale par krat do tyzdna. pridaj si viac zeleniny, viac bielkovin, pi viac vody, rob pohyb, ktory ta bavi. a pojde to dole

mabenn
10. máj 2024

a neviem kde ti vyslo ze na 175cm mas mat 67kil, ale to je BMI 21,8...ide aj o to, aku mas postavu, kolko mas svalov, kosti, vody, tuku, atd, to vies ty...

zuzubb007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pukina
10. máj 2024

@zuzubb007 tak to teda vobec nie je pravda. ja mam 180 cm a keby mam 67 kil tak som ako kostra, zalezi aku ma dany clovek stavbu tela, niekto je utlejsi niekto je mohutnejsi, neda sa to takto pausalizovat a taketo reci vobec nepridavaju cloveku na psychickej pohode. pre mna je najpohodovejsie mat 80 kg, a ani pri 90 som nevyzerala a necitila sa tucne. kazdy by mal mat taku vahu, pri ktorej sa citi psychicky a fyzicky dobre.

zuzubb007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
10. máj 2024

@pukina suhlasim s tebou.U kazdeho to inak vyzera... Ked som mala 64kg, vela ludi z mojho okolia mi vravelo,ze som ako kostra,ze mam normalne jest a tipovali mi tak 56-57kg.

pukina
10. máj 2024

@zuzubb007 a je na tom nieco zle, ze moze byt so sebou clovek spokojny aj ked ma 100kg?

zuzubb007
10. máj 2024

@pukina nie však každý ako uzná za vhodné, ale tak keď to vidím ako sa tie tučné ženy dnes obliekajú, žiadna súdnosť, vypasované veci kde preteká sadlo no neviem, vždy sa dá zo sebou dačo robiť len treba chcieť, tiež by som sa radšej opustila a jedla nezdravé veci hocikedy a hocijak, ale za mesiac by som videla rapídne priberanie, to hovorím o sebe, každý si za to koľko má kíl môže len sam, ale na margo témy podľa mňa sa dá schudnúť 9 kil za 2 mesiace len chce to brutálne cvičenie a brutálnu stravu doslova

pukina
10. máj 2024

@zuzubb007 hmm, nerozumiem pointe tvojho komentara.. co ta tak strasne na tych ludoch rozhorcuje alebo ti ublizuje? ty mas s tymi 60 kg viac komplexov ako tie baby co maju 100 a sadlo im preteka z oblecenia, ako tvrdis..
zi a nechaj zit.

zuzubb007
10. máj 2024

@pukina mňa nic ja som spoko total 😂, rozhorcuje ma to ti nejdem opisovať zjavne nechápeš pekný den

autor
10. máj 2024

@pukina vsimla som si uz vo viacerych debatach,ze
@zuzubb007 neznasa/nenavidi pribratych ludi a vytacaju ju do vyvrtky.

pukina
10. máj 2024

@zuzubb007 no neviem, spokojny clovek nema potrebuje riesit ako vyzeraju cudzi ludia na ulici. pekny den

pukina
10. máj 2024

autorka, drzim palce a pozor aby si na ulici nahodou nestretla tuto pani🙂)

zuzubb007
10. máj 2024

Ospravedlňujem sa nemám nič proti tučným ľuďom, len každá druhá tema je ako schudnúť, pritom je to úplne jednoduché jediný vzorec nič iné nefunguje, a nevedia to stále ženy pochopiť, držím teda autorke palce a sebazaprenie a kila sa zacnu stracat

tinqua
10. máj 2024

Na 75 podla mna padnes rychlo...z toho co pises tak to mas podobne ako mam ja...mne trvalo z 85 na 70 jedno danove... 2.1. to zacalo a 31.3. som bola ako prut, nemala som cas zrat a aby som vsetko stihla tak vsetko v lete a aj pohyb bol...tam sa to nastartovalo, zaludok sa stiahol a potom som to doklepla kalorickymi tabulkami a bicyklom...uz 3 roky si drzim vahu a nedrzim ziadnu dietu, minimalne to tak neberiem, so sladkostami je to tak, ze ked ich nejes nemas na ne ani nejak chuť.

lol2219
10. máj 2024

Ja chudnem teraz treti mesiac, dala som dole 12kg.. samozrejme prve isli najlahsie - zadrziavana voda a pod. 🙂 podotykam pri dennom prijme 2000 kcal…
Zvysila som vydaj (cvicim silove + kardio 3x tyzdenne), ale hlavne dbam na to co jem.. dam si aj sladke, ale tak aby mi to voslo do denneho prijmu… 🙂 jasne, ze teraz to uz ide len pomalinky, ale vaha ide stale dole…
Za mna teda ano, da sa, a s pomocou kalorickych tabuliek to pojde jednoduchsie 🙂

elenajezova
10. máj 2024

Ja som sa zatala pred 2 rokmi a zo 70 kg som išla na 57 do júna. A doteraz ich držím v pohode... Teda 13 kg za 5 mesiacov. Výška 168.

amelie2017
10. máj 2024

Ja som mala 175 cm a 86 kg, na 75 som sla za 3 mesiace. Obmedzila som pecivo len na ranajky, cestoviny, ryzu, zemiaky som jedla raz tyzdenne, inak len zeleninove prilohy. Pizzu raz za cas polovicku. Cvicit som necvicila, len rychla chodza, cca 7 km kazdy druhy den.

majamat
10. máj 2024

poviem ti, je to boj. mam tendenciu sa "rozozrat"
ja som povodne schudla za 2r dokopy asi aj 22kg s tym, ze medzitym cez sviatky som pribrala, takze niektore kg som chudla 2x.
vzdy som zacala na jar a na jesen koneic zimapriberanie, no to bolo 2r, potom uz ten 3r sa mi nepodarilo a 4r tiez nie, teraz prebieha 5r. stale sa pokusam a zakazdym to pokazim a zakazdym na sviatky priberam. a takto mi ide psotupne vaha hore. teraz mama si o 8-9kg viac ako pred tymi 3r.

astronaut321
10. máj 2024

Na to perfektne funguje piko-dieta, piješ len vodu, občas chlebík a veľké dávky pervitínu... Humor

hopsas
10. máj 2024

Ja som schudla z 58 kg na 49 keď ma.opustil ex ..skrátka mi nechutilo jesť