Dá sa schudnúť 5 kg za 2 týždne?

laurikasarinkaq
2. nov 2022

Ahojte 16teho idem na jednu dôležitú udalosť a potrebujem schudnut 5kíl myslite že to je možné ? Kludne nech ich potom aj naberiem naspäť ale potrebujem sa napratať do šiat ktoré som ešte pol roka dozadu oblieka .. 5 kíl som pribrala a už ich neobleciem ..myslite že to stihnem ?:(

martinka13
2. nov 2022

Ano. Dá sa to

bajka16
2. nov 2022

Áno stačí sa odvodnit a máš hneď 5kg preč

macekovam
2. nov 2022

zacni dostatocne pit.. dnes si nastuduj kaloricke tabulky a malo by sa ti podarit...

dadadada1
2. nov 2022

@laurikasarinkaq ahoj, ak sa ti to podarí, prosím napíš mi ako na to, tiež potrebujem zhodiť 5-7kg. Ďakujem a držím palce

luciaholikova_
2. nov 2022

Podľa mňa to za 2 týždne nestihneš iba v prípade radikálnej diéty ktoré nie je dobrá na tvoje zdravie. Ak máš ,,rýchly proces chudnutia,, možno by sa to dalo. Ale ja cvičím už cez pól roka a skoro žiadne výsledky, samozrejme s niakym tým zdravím jedálníčkom. Niektoré baby tu píšu, že začni dostatočne piť, kalorická rovnováha atď . Môžeš skúsiť no negarantujem ti to.

jajanka31
2. nov 2022

13 dňová mliečna dieťa.. ale zdravé to nie je

oblecenie99
2. nov 2022

Fuha, ja keď som chudla (a to som chcela schudnúť pri výške 167 cm zo 60 kg na menej) som sa do toho s veľkým elánom a vo veľkom pustila, pila som vodu v kuse, obed som mala len slabší, večera už nič, žiadne ovocie, sladkosti či slané (chipsy a spol.) a aj som začala cvičiť a 5 kíl nešlo dole za dva týždne ani náhodou. Závisí asi aj od toho, z akej váhy chceš, neviem..

stanulienkat
2. nov 2022

Uvar si tukožravu polievku a vylúč z celého jedálnička soľ a Pi veľa tekutín.

buberova
2. nov 2022

Otázka je koľko máš kíl.. ak 130 tak by to mohlo ísť.. ak 50 tak veľa šťastia

luccija
2. nov 2022

@laurikasarinkaq to by som si radsej kupila nove saty😅

laurikasarinkaq
autor
2. nov 2022

@buberova mam 171cm a 79 kíl .. som posledné mesiace ,,rozožrana,, takze by to snad aj mohlo ísť :/

laurikasarinkaq
autor
2. nov 2022

@luciaholikova_ No mam v pláne jesť okolo 1300 kcal denne , myslite že na 1300 kcal + každý deň hodina rotoped alebo 10km prechádzka tak to dám ? Mam v pláne jesť velaaa zeleniny /kuracie maso ,mozzarella , rôzne šaláty bez dresingu a bez oleja ..ovocie , ryby..

zuzinapipina
2. nov 2022

@oblecenie99 najväčšia chyba pri niektorých diétach, je ze sa nenavecerias...

zuzinapipina
2. nov 2022

@laurikasarinkaq ja som sa dala na delenu stravu a za 8 dni som schudla 5 kg vtedy.

oblecenie99
2. nov 2022

@zuzinapipina Ja viem, preto som aj písala, že som sa do toho pustila s velkym elánom 🤷 ALE dole to už po nejakom čase išlo "jak nič", aj tou metódou bez večere a pribrala som až v tehotenstve, roky sa to nevrátilo. Nefungovalo to len ako zázrak za dva týždne. Ale vtedy som mala brutálne pevnú vôľu. Teraz by som už do toho takto nešla. Aj pre riziko, že to nezafunguje a bude to mať opačný efekt.

laurikasarinkaq
autor
2. nov 2022

@luccija je mi luto skoro 300€ za šaty a mala som ich raz 😅 a tato udalosť je pre mna naozaj výnimočná a chcem sa tam aj citit dobre :( ja som skoro stále zavretá doma a malo chodím medzi ľudí preto keď už konečne pôjdem chcem sa citit dobre a chcem mat na sebe zrovna tie konkretne šaty ..
každopádne vraj čím menej sacharidov tým to pôjde rYchlejsie lebo sa budem odvodnovať tak skúsim sacharidy vylúčiť najviac ako sa len bude dať

laurikasarinkaq
autor
2. nov 2022

@laurikasarinkaq a ako už som spomínala .. je mi jedno ak to priberiem naspäť .. chcem si proste užiť udalosť tak aby som sa cítila dobre a aby som využila šaty za ktore som dala veľa peňazí …:/ s jojo efektom počítam .. môže prísť ale aj nemusí . Hlavne nech tie kila odidu dovtedy

kataka10
2. nov 2022

@laurikasarinkaq ja mam dobru skusenost s 10 dnovou smoothie dietou. Dokonca aj manzelovi pomohla. https://www.knihyprekazdeho.sk/Kniha/10dnova-oc...

lenjaona
2. nov 2022

@laurikasarinkaq ja som dala za 2 týždne 10 kg dole, ak prijmes cukor max 5g za den zo vsetkych potravin pojde to

lulu2014
2. nov 2022

@laurikasarinkaq ano da. Ja som mala pravidelne 3xdenne malu porciu, viac vody, ziadne sladkosti ci sladke vody. A islo to same. A za 2,5 mesiaca 17kg.
Drzim palce. 😊

zuzuliennka1
2. nov 2022

@laurikasarinkaq 1300 kcal prijat denne sa mi zda malo.
Neexperimentuj, nechaj si poradit od nejakeho odbornika radsej, prerataj si, kolko skutocne mas prijat kalorii, nastuduj si to aspon trochu a skus appku kaloricke tabulky

zuzuliennka1
2. nov 2022

@lulu2014 a ako sa drzis teraz?

lulu2014
2. nov 2022

@zuzuliennka1 mne sa este podarili cca 4kila dat dole postupne je to cca pol roka … zatial ok. Ale musim davat pozor. Jasne ze sem tam zhresim. Drzi sa to zhruba rovnako. Tych cca 17 ostava dole /zatial/ 😄

lalala94
2. nov 2022

@jajanka31 tá mliečna diéta bola prvá diéta o ktorej som kedy čítala. Teraz si mi pripomenula moju skúsenosť. Skúsila som ju ako 15 alebo 16-ročná. Vydržala som jeden deň, resp. do večera, potom som zožrala polovicu nutelly. 😅 😂 To bola moja prvá a posledná diéta. 😀

jajanka31
3. nov 2022

@lalala94 to fakt? Ja som ju vydržala celu dokonca 3 x a raz aj dlhšie asi cca 20 dní ale to bol extrém...1. Deň som neznášala... ale jedna známa začala od 2. A dala to v pohode s tým ze posledný bol prvy

lalala94
3. nov 2022

@jajanka31 no, mne bolo zle, mala som kŕče v bruchu a bolesti žalúdka. Nesadlo mi to. O pár rokov neskôr som zistila, že mám intoleranciu na laktózu, čiže táto diéta bola pre mňa úplne zlá. 😀

oliviakatka
3. nov 2022

Mala som detox od Michala Kyselicu pred dovolenkou. 5kg za cca 7-8 dní pri relatívne nízkej váhe 🙂) z 55 na 50. Ako jednorazová záchrana to je fajn, dlhodobo určite nie 😁🤌🏻

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuliennka1
3. nov 2022

@taynee ovocie prec, po 18 nejest🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ hluposti, jest moze vsetko, aj vecerat o 20:00

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz