Dá sa schudnúť 3 - 4 kg za 3 - 4 týždne?

9. nov 2023

Dá sa schudnúť 3-4kg za 3-4 týždne ?

masandra
9. nov 2023

Áno, dá sa to a stále sa to považuje za zdravé chudnutie 🙂

simi82
9. nov 2023

za mesiac sa odporúča max dve kilá, záleží od toho koľko človek váži. ak má väčšiu nadváhu je možné dať dole aj 3-4kg. Mne sa to podarilo, ale ja som mala nadváhu cca 15kil po pôrode, tie prvé kila šli dole pomerne rýchlo. Treba upraviť stravu, pravidelne jest, pridať bielkoviny, zeleninu , denne aspoň polhodina prechádzka, dva-trikrát v týždni silový tréning, záleží od človeka,jeho fyzičky a času... najväčší úspech je aj tak strava. Odporučila by som na mesiac si zaplatiť Fitlavia s Marošom Molnárom - niejetoani drahé, s nim som schudla spomínané kila bez problémov, bez hladu a nebola som nikdy hladná. Jedlá klasika- žiadne špeciálne drahé suroviny. Držím palce.. A inak ak nie posilňovanie alebo beh atď.- tak je veľmi dobre plávanie🙂

majamat
9. nov 2023

da. ano, zdrave chudnutie je 2Kg za mesiac, no na zaciatku chudnutia, pri rozbehu byva chudnutie casto intenzvinejsie, cize prvy mesiac je to v pohode. potom to treba udrziavat na tych 2kg mesacne.
ak je nadvaha prilis vysoka, tam je mozne nadstavit si ako standard za mesiac aj o nejake 1kg viac.

zuzubb007
9. nov 2023

Zalezi ci ides z vahy 100 kil alebo 65, ?

missviolet
9. nov 2023

pri vyssej vahe ano lebo teda to nebude len cisty tuk ale aj voda napriklad. na zaciatku chudnutia sa vzdy zhodi viac, neskor uz pomalsie

wishes
9. nov 2023

bez problemov sa to da 🙂

vevapeto
9. nov 2023

Dá a úplne v pohode som dala 5 kg za 3 tyzdne

jaja391112
10. nov 2023

@simi82 môžem sa spýtať, aj ste s marosom cvičili ci iba dodržiavali stravu z jedálnička?

simi82
10. nov 2023

@jaja391112 ja som len stravu dodržiavala tak na 90%. Nejaké veci mi nechutili ale bolo to minimálne. A ja som chodila do fitka 3krat do týždňa. Silový tréning 45min a polhodka kardio. Plus prechádzky a bežne aktivity cez týždeň. Ja aj sa dosť nabeham v praci takze kardio zadarmo:aD vtedy som si dala nejaký jogurt vecer navyše :D

monulik007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
13. máj 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

s KetoDiet urcite das 🙂 ja som ju drzala tiez a kila sli skvelo dole