Cviky na väčší zadok

misickaa4
22. jún 2021

Ahojte, viete mi prosim odporucit cviky, ktore ozaj funguju na zvacsenie zadku?
Dakujem

brona235
22. jún 2021

@misickaa4 drepy, zakopy, dvihanie panvy... V podstate vsetky cviky co su na zadok, len musis cvicit s vahami. Bez zavazia max vypracujes, ak chces aby ti narastol musis pridat vahy...

lindous
22. jún 2021

Moje klasiky sú rôzne variácie drepov, výpady, donkey kicks, hip thrusts a obľúbené "mostíky" 😊 samozrejme všetko s váhami.. Sem-tam pridám niečo čo mi na nete padne do oka na obzvláštnenie 😊

misickaa4
autor
22. jún 2021

@brona235
@lindous
Baby a kolko kg vahy?

lindous
22. jún 2021

@misickaa4 na rast svalovej hmoty sa hovorí, že takú, s ktorou zvládneš cca 8-10 opakovaní 😊 musíš poskúšať a keď aj po nejakom 12 opakovaní budeš stále vládať ďalšie, tak pri ďalšej sérii pridaj

misickaa4
autor
22. jún 2021

@lindous dakujem

sweet20
22. jún 2021

@misickaa4 no vidis.. a ja hladam na zmensenie zadku lebo mam siroke kosti na bokoch a som taka od panvy dole vacsia .. uplny nepomer lebo pas mam taky, ze ma chytis jednou rukou a boky .. ach 😂😂

misickaa4
autor
22. jún 2021

@sweet20 ja zas mam sirsie boky a chcela ny som aj vacsi zadok, nech je to sumerne😁

ellemell
23. jún 2021

@sweet20 Som na tom podobne a furt sa na to zlostím a zase kamoška, tá je úplne rovná a tá mi hovorí, že závidí, že čo by ona za boky dala 😀

petkasaurus
23. jún 2021

@sweet20 to závidím.. Ja zase vsetko rovne, ale cviky mi zvacsili zadok.. @misickaa4, su na to rôzne free appky, ja cvicim podla nich plus pridavam si vahy

petkasaurus
23. jún 2021

@misickaa4 este napisem, ze buttocks leg je ta appka, co cvicim.. Hard plan, len treba si dat anglictinu, lebo ta slovencina, to sa ani prekladom neda nazvat 🙂

sweet20
23. jún 2021

@ellemell ta ja neviem.. mne sa moja postava nepaci lebo to nevyzera sumerne.. mne to vadi , aj by som poslala fotku ale tak neviem no.. mozno len ja sa tak zle vnimam.. ja mam 181 cm a 75 kg no v pase som uplne uzka ale ta panva, stehna, zadok.. joj.. celuli sa nemozem uz od puberty zbavit co je viac ako 6 rokov