Cviky na brucho dva mesiace po cisárskom reze

aduska3232
22. apr 2015

Ahojte, som 2 mesiace po cisarskom, kedy asi sa moze začať cvičiť na brucho? 😖

ambrra
22. apr 2015

@aduska3232 ak ťa to nebolí, tak už. len začni s mierou

charllotte
22. apr 2015

Posledny cisarsky som mala pred 5 rokmi a nie som si ista, ale tusim po 3 mesiacoch??? 😕

monciky
22. apr 2015

@aduska3232
ak si bola na kontrole po sestonedeli, tak si sa mala doktora opytat, ci je jazva dobre zahojena aj zvnutra....

helka107
22. apr 2015

ne bolo povedane že skor ako po pol roku by sa nemalo som 5 mes po a ešte si netrufam vnutornú jazvu pri záťaži cítim...

leamax
22. apr 2015

Ja som po cisarskom skoro pol roka a tiez pri zatazi vnutornu jazvu citim.gyndo mi pred 2 mesiacmi ale povedal,ze uz mozem cvicit.asi sa pre istotu najskor opytaj dr.a potom skus,ci ta nebude boliet

smatka
22. apr 2015

Po 6 mesiacoch

aduska3232
autor
22. apr 2015

Ďakujem Vám, radsej este počkám.....

aduska3232
autor
22. apr 2015

Pocas tehu mi odišli kĺby tak som skončila az na vozíčku, pribrala som 30 kg a brucho som mala neskutočne veľké,,,, maly mal 4,5 kg a to sa narodil este 3 týždne skôr.... Moje brucho teraz vyzera hrozne..... Ovisnute a strie ☹ ☹

dollynkaa
22. apr 2015

@aduska3232 ja som 3tyzdne po uz behala a brucho po cca 2mesiacoch

sama83
22. apr 2015

3 mesiace po cisárskom a začať s mierou, ja som tiež po cisárskom a začala som až po 5 mesiacoch keďže som cítila ťahanie, je to vážny zákrok, netreba si to natiahnuť.

sama83
22. apr 2015

@aduska3232 neboj, všetko sa dá, do poriadku. teraz sa venuj dietatku bruško počká

ivetlo
23. apr 2015

Veru neriskuj, radšej počkaj. Každá sa s tým pasujeme po svojom. A tiež som si prešla svojím a ešte prechádzam 🙂 . Pre nás ženy nekonečný boj.
Skús prechádzky, a pri prechádzkach si dávaj pozor ako máš vystretý chrbát a kontroluj sa či sťahuješ bruško a zo začiatku ti bude stačiť aj toto.

katulienkax
23. apr 2015

Ze cvičenie po cisarskom som 6 mesiacov po a cvičím stále sak kolo dvoch malých deti je cvičenia až až a na brucho teda vobec nemyslím, brusaky neustále z postieľky do postieľky aj v noci, prechádzky každý den ked neni choroba u staršej, som rada ked vecer pospia a ja si ľahnem,vážne. Ale je pravda ze po prvom som sa tým viac zaoberala po druhom už na to nemam moc času A ani ma to nejak netrápi a vlastne už ani nemam brucho aj bez cvičenia.

biela_sova
29. mar 2019

@aduska3232 Ahoj, moj kamos gynekolog, ktory priviedol na svet nasho maleho povedal, ze priamu zataz brucha mozem az 6 mesiacov po porode. Rataj s, tym, ze to brucho sa Ti trochu scvrkne aj samo. Fyzioterapeutka mi poradila chodzu, denne nachodim 8km s kocikom aod naozaj, po troch mesiacoch som vyzerala ako predtym. Najhorsie by bolo, keby si zatazila brucho a noco by sa stalo jazve

tamvtme
20. máj 2022

Najskor po 6 mesiacoch...ja som zlahka zacala ale bolo mi to neprijemne, nie vyslovene bolest, ale necitila som sa este ok pri zapajani brucha tak som este pockala a 8m po cisaraku uz ok