Cvičenie s osobným trénerom

10. nov 2022

Ahojte, najdu sa tu holky co cvicili vo fitku s osobnym trenerom s cielom znizit vahu? Som uz rozhodnuta do toho ist, len rada by som si precitala nejake realbe skusenosti ;)
Dakujem❤️

mandzula
10. nov 2022

@autor pozri na FB Jan Mega, je to pan, ktory robi zazraky. Cvicila som s nim, chudnut som sice nepotrebovala, no mal tam kopu ludi, ktori chudli aj spevnovali. A moj manzel s nim krasne schudol.

kiki68
10. nov 2022

Ja mam 2roky online hodiny s trenerkou, najlepsia investicia. Za tri mesiace boli vysledky. Hlavne si neskodim robenim blbosti

miriam_s
10. nov 2022

Ja si takisto platím trénerku, za mňa naozaj naj investícia. Zmeny sú viditeľné a sama by som vo fitku nikdy takto dobre tréning sama sebe neurobila takže neľutujem ani euro 🙂

tanicka907
10. nov 2022

Ja som tiez cvicila s trenerom, prve tri mesiace som bola frustrovana, lebo som nevidela ziadnu zmenu, potom to prislo 🙂 Manzel takisto, schodul 15 kg a ani "nevie ako".
vyborna investicia

matusa_153
10. nov 2022

@kiki68
@miriam_s
@tanicka907
Pridám sa aj ja. Koľko to tak u vás stojí takýto osobný tréner? Dohliada na vás? Vraví vám čo máte cvičiť pripadne ukáže ako aby ste necvicili zle? Tiež uvažujem nad tým že začnem chodiť do fitka ale keby mám cvičiť sama tak to nemá ani hlavu ani pätu 😂 len u nás to je asi 12€ na hodinu a neviem či sa ráta do toho aj vstupné alebo nie. A keď si to spočítam že 3x do týždňa po cely mesiac tak to je dosť peňazí 😩

autor
10. nov 2022

@matusa_153 mne ma zajtra volat pan z fitka, cenu pod 20 eur predpokladam ze nepovie.ale doma sa sama trapim a hlavne pri detoch sa ja osobne fakt premoct nemozem:( takze ine vychodisko pre mna niet a s cenou som zmierena.stale menej ako odsatie tuku🤦🏻‍♀️😂dievcata @kiki68, @miriam_s a @tanicka907 dakujem za skusenost♥️ po pravde pred detmi som dost sportovala, potrebujem tak na 3 mesiace nakopnut a viem ze potom to uz aj doma dam.ale chyba mi disciplina, pri prvom probleme -chore deti a pod.vzdy polavim:( a takto si poviem ze mam dohodnutu hodtak hold budem musiet ist.

luccija
10. nov 2022

@matusa_153 to je este fajn cena u nas 15 plus vstup.

hama_ba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laurita285
10. nov 2022

Schudnúť som s trénerom neschudla ale naučil ma kopec vecí, čo a ako správne robiť, na čo si dať pozor, na čo sa zamerať.
Platila som 37€/h vrátane vstupu do fitka.

mimka2019
10. nov 2022

@matusa_153 lacnejšieho trénera nenájdete, u nás tiež 12€ na hodinu, 10 hodín 100€, 20 hodín 200€ ... plus samozrejme mesačný poplatok za fitko, čo je cca 35€. Aspoň u nás. Potom ak chcete, aby vám nastavil aj nejaký jedálniček musíte počítať s tým, že tam opäť miniete extra peniaze. Keďže ináč to zmysel a význam nemá...samozrejme, ak chcete schudnúť...nestačí len cvičiť, treba aj zmenu jedálnička a podctivo všetko dodržiavať a hlavne mať pevnú vôľu a nevzdať to ani po mesiaci ak na váhe bude rovnaké, po prípade aj trocha väčšie číslo. Ja som za rok a pol schudla 35 kíl, prvý mesiac som bola sklamaná, lebo váha sa nezmenila a potom to išlo pomaličky dole...z 95kg som schudla na 60kg a váhu si potom udržovala pekných 7 rokov, pokiaľ som neotehotnela 😂 vtedy som si už dopriala aj inú ako nastavenú stravu a kilá, hoci nie všetky, ale vrátili sa...je to náročne ako aj fyzicky, tak aj psychicky, na to sa treba pripraviť. Ale išla by som do toho znova a znova si zaplatila za trénera, ktorú tú hodinu, za ktorú ho platíte podctivo s vami odmaká a nepohne sa od vás ani na sekundu. Len treba si pozorne a podctivo vyberať trénerov, lebo sú aj takí, ktorí si svoje ego zvyšujú na iných ľuďoch a taký vám určite nepomôže....Ja som sa snažila schudnúť sama doma pri youtube cvičeniach a po pravde...po týždni ma to prestalo baviť...bolo to nudné...žiadna "motivácia"...ale už keď som si zaplatila členstvo vo fitku a trénera, bola som nastavená tak, že tie peniaze nevyhodím len tak do vzduchu a na konci som bola nadmieru spokojná...Odporúčam každému, kto nad tým uvažuje.

matusa_153
10. nov 2022

@mimka2019 ja som mala trénera ktorý mi dal chabý jedalnicek aj to len na pár dni na “predstavu čo asi môžem” a strašne malo ako pre dieťa a chodila som tam cvičiť. Povedal aký cvik a hľadel do telefónu. Keď som docvicila tak zas další cvik povedal aký a zas do telefónu. Preto rozmýšľam nad riadnym trénerom no teraz mi je jasne že si za to priplatím al chcem riadneho trénera. U tohto som vydržala asi dva mesiace aj to za to že som si to zaplatila tak som tam už docvicila. Prešla som na zdravú stravu ktorú beriem od firmy. Krabickova dieta. Je to síce drahé ale chudnem pri tom a nemusím strácať čas varením alebo nákupmi alebo rozmýšľaním čo idem variť alebo olovrantovať a tak. Proste otvorím krabičku a jem. Plus chodím do fitka na kardio len takze tam trénera nepotrebujem. Ale chcem už pomaly začať aj silové tréningy nech spevnim postavu. Zatiaľ som schudla takých 18kg hlavne vďaka tej strave. To kardio mám tak 2-3x do týždňa

matusa_153
10. nov 2022

@matusa_153 ešte dodám že jemu som platila za tento chabý jedalnicek 80€ plus to že mi vravel čo cvičiť a vstupné dokopy v tej sume. 12 cvičení. Väčšinou to co som mala odcvicit v daný tréning mi trvalo 75-90min.

mimka2019
10. nov 2022

@matusa_153 tak to ste sa mala ozvať, vy mu platíte...má sa vám venovať...ale tak áno...treba si priplatiť asi viac, za PROFESIONÁLA a nie len niekoho, kto si myslí, že je tréner 🤦‍♀️

kiki68
10. nov 2022

@matusa_153 mna stoji trening 15 eur, ja uz som v tom mala aj jedalnicek atd. Teraz uz jedalnicek netrebac trenerka na mna dohliada cely cas cvicenia.

matusa_153
10. nov 2022

@mimka2019 jasne ja som sa ozvala ale tak nič moc z toho. Popýtam sa teda ešte u nás vo fitku a dohodnem si profesionála

panda21
10. nov 2022

@matusa_153 120€ za 12 tréningov v mesiaci. Celú hodinu stojí vedľa mňa a dohliada na techniku, počíta mi, slovne motivuje 😁 permanentku do fitka som kupovala pol ročnú, lebo vyšla lepšie ako mesačná.

matusa_153
10. nov 2022

@panda21 ďakujem za info. To počítanie je fajn keď mi to počítal zo začiatku tréner 😅 kým ešte stal nadomnou a počítal to a venoval sa mi. Potom už sa veľmi nevenoval. Ale pôjdem u nás pozisťovať ako to je v iných fitkach

autor
11. nov 2022

@matusa_153 tak som sa dnes dozvedela, 40 eur vstup do fitka v cene su aj skupinove cvicenia co robi fitko.a treber kazda hocka 20eur.plus niekt trener robi aj stravu niekt nie.uvidim kto sa ku mne prihlasi🙂 kazdopadne asi to budem kombinovat-2hod trener a 1xkrat skupinove.tak ak chces dam to po prvom mesiaci vediet ako som dopadla😉

matusa_153
12. nov 2022

No to je dosť. Jasne daj vedieť ako dopadnes. Ja zatiaľ chodím na to kardio na bežiaci pas ale už koncom novembra chcem začať chodiť aj na silové tréningy. Ja dam tiež vedieť keď zistím vo fitku koľko to stojí a tak

autor
22. nov 2022

@matusa_153 ahoj, tak dnes mam prvy tyzden za sebou.neviem mozno som maka stastie uvidime o mesiac, ale teda trener perfisny.vsetko vysvetluje ykazuje, dychanie, hlavne to ako urobit cvik, stroje minimum vsetko vlastna vaha alebo do ruk zavazie.myslimsi ze toto budu najlepsie minute peniaze.us ta psychohyviena ze nemysli clovek na nic len pocuva co ma robit a priste ziadne vyrusovanid pri cviceni ziadne deti manzel.zaba topka musim sa priznat.takze drzim Ti pslce ak do toho chves ist nevh najdes niekoho lepsieho ako toho co si spominala v prispevkoch ;)