Cvičenie s Jany Landl - skúsenosti

katulka1992
30. apr 2021

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte nejakú skúsenosť s online cvičením s týmto trénerom. Oplatí sa predplatiť si jeho program? Za každú skúsenosť ďakujem

a_adamcova
30. apr 2021

Ahoj, odporúčam 🙂 Všetkými desiatimi. Čo by sa na tom neoplatilo prosím ťa, stojí to 6,90€ na mesiac, a ver mi, že už nebudeš vedieť prestať. Ja s ním cvičím už rok, a dala som dole 30kíl. :D

katulka1992
autor
30. apr 2021

@a_adamcova a mali ste aj ten jeho jedálniček? wau tak to super...ja potrebujem len spevniť a vyformovať telo a možno nejaké 2 kilečká zhodiť

jallka11
30. apr 2021

Ja som s nim cvicila cez instagram, no prislo mi to take viac saskovanie ako cvicenie

katulka1992
autor
30. apr 2021

@jallka11 ďakujem za reakciu...aj ste videli nejakú zmenu? či ste necvičili dlho sním?

a_adamcova
30. apr 2021

@katulka1992 mala som jedálniček pol roka, potom som sa už naučila sama stravovať zdravo, bez toho aby som musela rátať kalórie. Zostala som pri vegánskej strave, pretože mi zdravotne vyhovuje. Kuknite kľudne môj Insta "zivotpovegansky" mám tam aj fotku pred a po :D

katulka1992
autor
30. apr 2021

@a_adamcova ďakujem veľmi pekne...a náhodou nemáte niekde uložený jedálniček od Janyho Landla?

a_adamcova
30. apr 2021

@katulka1992 Mám, ale nebudem to posielať ďalej.

katulka1992
autor
30. apr 2021

@a_adamcova ja som chcela vidieť len na ukážku...pomohlo by mi to rozhodnúť sa pre správny program....ale rešpektujem to, že to nebudete posúvať ďalej...a parádna zmena...pozrela som si Váš instagram

zuzuliennka1
30. apr 2021

@jallka11 na instagrame su cvicenia len raz do tyzdna v piatky, tzv. treningy pre planetu, ktore su zadarmo pre vsetkych, a su to cvicenia, podla mojho nazoru taka “vsehochut”, cvicenia v programe pocas tyzdna su trochu ine, a semtam aj dost narocne… cvicim s Janym rok, a za tu cenu sa to mega oplati

katulka1992
autor
30. apr 2021

@zuzuliennka1 aj keď nie mne adresované, ale ďakujem za reakciu

zuzuliennka1
30. apr 2021

@katulka1992 pretoze jalka pisala, ze cvicila podla ig a ze jej to prislo ako saskovanie - tak len pre vysvetlenie, treningy na IG su len raz tyzdenne v piatok, v podstste zadarmo a z mojej skusenosti su take akoby prisposobene vsetkym, teda s ohladom na to, ze to moze cvicit fakt ktokolvek cez ten instagram…
inak su Janyho treningy semtam aj poriadna makacka
a teda za tu sumu sa to brutalne oplati

a_adamcova
30. apr 2021

@katulka1992 Chápem, ale musím rešpektovať autorské práva atď. a nebolo by to ani fér. Ale verím, že ak im napíšeš na mail, tak ti veľmi radi, jeden taký deň prepošlú k nahliadnutiu. Skús sa s nimi skontaktovať 🙂

katulka1992
autor
30. apr 2021

@zuzuliennka1 ďakujem krásne za vysvetlenie 🙂

katulka1992
autor
30. apr 2021

@a_adamcova jasné ja to rozumiem....mňa vyplašilo to vegánstvo...lebo veľmi nerada by som chcela jesť iba vegánsky...ale prelúskala som si viac stránku a dočítala som sa, že jedálniček môže byť aj vegetariánsky....ale určite im skúsim napísať

a_adamcova
30. apr 2021

@katulka1992 áno jedálniček je upravený tak, že si vieš zvoliť či chceš vegánsku variantu niektorého jedla alebo vegetariánsku. Ono mi to mám všeobecne zafixované v hlave, že vegánska strava je hrozná a nevieme si to celkom predstaviť pokiaľ to neskúsime. Ja sama som s tým tak bola, a nakoniec mi to sadlo ako riť na šerbel :D

katulka1992
autor
30. apr 2021

@a_adamcova ďakujem veľmi pekne za vysvetlenie a poradenie....nechám si to ešte prejsť hlavou a v pondelok sa prihlásim