Cvičenie podľa videí

28. jún 2024

Ahojte, podarilo sa niektorej z vás len cvičením doma podľa videí vyformovať postavu a schudnúť? Bez toho, aby ste chodili do fitka alebo behať. Chcela by som začať cvičiť, ale nemám čas chodiť do fitka, doma si na to skôr nájdem čas. Prípane po akom čase ste videli nejaké výsledky. Budem vďačná aj za tipy, podľa koho ste cvičili.

kluska
28. jún 2024

jasne, len musis cvicit pravidelne, tj 5x do tyzdna tak cca 30 minut bez prestavky alebo 3 dni cvicenie, den oddych, najlepsie je rano pred ranajkami, ale cvicila som aj po neskorych veceroch. Ako tebe vyhovuje. Na zaciatku neprehanaj a necvic vsetko na 100%, ak mas svalovicu, jeden den oddych. Ja som cvicila Jilian Michaels (mas tu aj taku skupinu) aj s cinkami, najprv kilove na zazciatku. Teraz cvicim cviky od Hana Milly na youtube. Treba ti len motivaciu a pravidelnost.

really8
28. jún 2024

Ano cvicila som po porode doma. Cez spanie. Po asi 3 m som schudla 8-9 kilo (na 60kg). Mala som pevnejsie telo a krajsi zadok ako ored porodom

bagerka
28. jún 2024

@really8 podla koho si cvicila?

really8
28. jún 2024

@bagerka balance tv. Zidekova takacova. Vyhovovala mi skladba ich treningov aj tempo. Od pondelka kupujem permanentku znovu (som po dalsom porode😀)

qrstxyz
28. jún 2024

Ja nedám dopustiť na kanály Pamela Reif, Train with gains by brains a getfitbyivana. Ale ak si začiatočníčka, skús Chloe Ting a postupne pridávaj náročnosť.

really8
28. jún 2024

Inak hej. Na youtube si mozes zacvicit nspr podla heather robertson. Ma free videa a tiez si vies vybrat narocnost aj dlzku treningu aj partiu. Ale potrebovala som si zaplatit aby ma to donutilo😀

autor
28. jún 2024

Ďakujem všetkým za tipy

nelka93
29. jún 2024

Áno, schudla som s Fitshaker 13 kíl. Nechodím do fitka a beh z duše nenávidím. Neberiem ani na električku, však pôjde ďalšia 🤣