Cvičenie na doma

hsara99
22. feb 2022

Baby, podľa koho cvičíte doma? Ideálne nejaké videá na YT 🙂 ďakujem

jaktorapise
22. feb 2022

@hsara99 Pamela Reif a Madfit, tieto 2 mi sadli najviac. Ale máme kopec aj slovenských trénerov. Treba len vyskúšať a zistiť kto ti vyhovuje najviac.

maminka11_11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanda323
22. feb 2022

Dievčatá, som po sekcii 2 a pol týždňa, myslíte si že už môžem začať cvičiť či ešte nie?
Mala som rizikové tehotenstvo, strašne veľa som pribrala , číslo sa blíži k 100 ....myslíte si že môžem civicit? S takou nadváhou?

ibrunova
22. feb 2022

@vanda323 určite áno, ale treba nájsť niečo vhodné pre ženy po pôrode.

vanda323
22. feb 2022

@ibrunova A aj s nadváhou....nevieš poradiť? Stravu dodržiavame podľa KT

petulda333
22. feb 2022

@vanda323 fuu no po sekcii velmi opatrne

vanda323
22. feb 2022

@petulda333 Ahoj. Áno tiež si myslím že opatrne, len moja váha počas rizikového tehotenstva šla hrooooozne vysoko pribrala som otrasné veľa ani som nevedela že sa toľko pribrať daaaaa......a potrebujem to dať dole lebo sa cítim zle

lusyc
22. feb 2022

@vanda323 blahoželám k bábätku. Tiež som mala sekciu v novembri (tretiu v poradí), ale cvičiť som sa odvážila až teraz od 1.2.
Vyčkaj šestonedelie a opýtaj sa doktora. Aj kvôli stehom.

lusyc
22. feb 2022

@hsara99 ja som teraz zacala cvicte so Zuzanou

petulda333
22. feb 2022

@vanda323 to chapem. Ja tiez potrebujem zhodit cca 20kg,ale mas cas. Urcite to este ten mesiac pocka. Moja kamoska 2m po sekcii zacala cvicit. Zlahka. Zatial uprav stravu. Napisem ti co mam od mojej poradkyne. Rank vypit pohar vlaznej vody,potom ranajky. Nieco lahke,ja jem jogurt s musli a ovocie,omeletu s kopou zeleniny. Desiata chlebik so sunkou,syrom a zelenina. Obed polievka zeleninova,tu varim casto a lahky obed,zmensit porciu a pridat zeleninu. Olovrant proteinova tycinka alebo chia puding. Vecera tuniak,mozarela a zelenia,vajickovy salat a zelenina. Recepty najdes uz vsade. Odstup medzi jedlami 2,5h a pite vela vody. Minule leto som takto schudla 10kg za 8t,takmer bez pohybu. 1-2x dk tyzdna 30min jogy,nic viac

jjanulienka
22. feb 2022

Skús fitshaker majú tam kopec videii rôzneho zamerania... alebo kukni chloe ting

vanda323
22. feb 2022

@lusyc Ahoj. Heeeej ty si zlatá, ďakujem ti. A ani Okik poradím sa s gyndou

marca12
22. feb 2022

@hsara99 ja roky ficim na Zore Czoborovej,milujem ju. To je taky motivator a hlavne presne vie,co kedy povedat. Nehrb sa,dvihaj poriadne tie nohy....akoby nas prave v tej chvili videla,ze to uz flakame

vanda323
22. feb 2022

@petulda333 Jeeej si zlatučká, nemôžme si písať do Ip teda či mu môžeš.pisat aspoň jeden deň čo si jedla aby som sa vedela nastaviť podľa teba? Ak sa ti chce teda ...lebo ja občas pri 4 deťoch prídem na to že som nejedla aj celý deň....napríklad dnes masaker deň dcérka má Covid priniesla zo školy vysoké teploty.....ach jaj....potom mám to bábätko stále plače a ešte 2 ročne dievčatko...chalan 10 ročný je už samostatný v podstate...ale ja už nevládzem dnes som jedla jogurt , mandarínky a teraz na večeru zemiaky a kura ale to fakt porcia ako pre.macku

petulda333
22. feb 2022

@vanda323 jasne mozme. Idem ti hned odpisat tam

juliasb
22. feb 2022

@hsara99 Rachel Gulotta

nairia
22. feb 2022

blogilates za mna. kazdy mesiac kalendar s cvikmi na kazdy den vyskladane podla precvicivanych partii, vsetko ma seba pekne nadvazuje. ak teda nemas problem s angličtinou

tara42
22. feb 2022

@vanda323 určite 2 tyzdne po sekcii necvicit. Teda okrem chôdze, napr. s kočíkom + strava.
@hsara99 aplikácia nemôže byť? Ja cvičím podľa Fitify ale upravujem si to trochu ako mne vyhovuje.

zivotgombicka
22. feb 2022

@jaktorapise aj ja najradšej cvičím presne podľa týchto dvoch 🙂

vanda323
22. feb 2022

@tara42 Je to skoro?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
23. feb 2022

@beata_k No tak teda ešte počkám, zatiaľ ostanem pri tej strave 🥰

mogaa
23. feb 2022

@vanda323 veď zatiaľ dávaj dlhšie prechádzky, cvičenie sa odporúča najskôr po 2-3mesiacoch a aj to len také light....telo sa musí po pôrode zregenerovať

jana2679
23. feb 2022

@hsara99 Caroline Girvan - Epic, sú 3 serie👌

vikes
23. feb 2022

@hsara99 Skúste pozrieť Cardio dance fitness na YouTube.

dadulamamula
23. feb 2022

@hsara99 Pamela Reif.. Ale samzorjeme nestačí jedno cvičenie ktoré ma 12 minút, si musíš spraviť kombináciu cvičení ja neviem prvé ma 10 minút druhé 12 minút tretie 15 minút.. Alebo miesto tretieho už volím cvičenie a zameriam sa na čas tela ktorú cvičím, a dávam to do 3 serii

tara42
23. feb 2022

@vanda323 určite. Odporúča sa až 6 mesiacov od sekcie pokiaľ sa nemýlim. Aj ja som mala sekciu a dovtedy som sa len prechádzala s malou keď som ju uspavala v kociku (min. 4 hodiny denne). Ale tak ja som mala opačný problém a váhu som neriesila ale netreba pokúšať, 2 tyzdne je krátka doba.

alfonzia10
23. feb 2022

@vanda323 ja by som pockala do konca sestonedelia a na kontrole to prediskutovala s lekarom. Prechadzky, samozrejme, mozes, ale nepremahat sa.

katie253
23. feb 2022

@vanda323 ja som čítala raz takú knihu o pôrode a čo robiť po pôrode. V podstate tam bolo vysvetlené, že tehotenstvo má 3 trimestre, ale po pôrode by si mala byť ešte ďalšie tri mesiace v kľude, aby sa telo dalo dokopy po pôrode, nakoľko sa 9 mesiacov pripravovalo na pôrod.
Ja som rodila normálne a začínala som minimálne pol roka po pôrode. Po cisárskom by som sa neodvážila.

sipopa
23. feb 2022

na IG sledujem kocku a podla jeje videi uz rok a je to parada, vaha isla dole postava sa zmenila k lepsiemu 🙂 neplatim ziadne predrazene videa ani nic 🙂