Cvičenie doma pre ženy

naneta258
25. jún 2024

Ahojte baby, cvičíte doma? Podľa čoho cvičíte? Mate zakúpené nejaké plány na cvičenia?

kiki68
25. jún 2024

@naneta258 wellform od Csilla Budinszka, som max spokojna, ale ja s nou cvicim uz 4 roky a konecne sme ju pred rokom ukecali na prave program pre zeny na doma. Ked Proste nestihla/ nemozes nejak do fitka.

belle_vie
25. jún 2024

Ja cvicim fitshaker a milujem ho. Akurat dokoncujem vyzvu, za ktoru som schudla 2.5 kg. A to mam hypofunciu stitnej, lieky z ktorych sa pribera, stravu som nejak nemenila. Plus chudnem z Mka, takze az tak velmi rychlo to nejde, ak mas navyse len par kg.

Takze ja som velmi spokojna.

naneta258
autor
25. jún 2024

no ja som chudá, nemam čas chodiť do fitka tak by som chcela cvičiť doma 🙂 spevniť postavu a zeby vyzerala viac "zensky", k tomu pridať beh a švihadlo 🙂 preto sa chcem poradit resp. dostať nejaké odporúčania do čoho by som mala ísť 🙂

lesankavh
25. jún 2024

Ahoj ja cvičím už niekoľko rokov Ewu Chodakowsku na spevnenie tela a som spokojná 👍

siu7
25. jún 2024

https://www.mizulifestyle.sk

skus podla tohoto, su tam aj veci na stiahnutie, ktore pomozu stiahnut a ja cely program na cvicenie

ajdika
25. jún 2024

@naneta258 ja som sa 1x prihlasila do vyzvy fitshaker a je to pre mna konecne nieco, co ma nuti cvicit 🙂. Urcite budem aj po vyzve, je pre mna motivujuci.

naneta258
autor
25. jún 2024

@naneta258 a to tam majú na každý deň vytvorené série cvičení so závažím?

dzejsik
25. jún 2024

@naneta258 ja so Supershape premium ucet, tam mozes striedat rozne cvicebne plany a automaticky mas aj vsetky vyzvy (letnu, bezecku,atd)

livuska124
25. jún 2024

Ja cvičím s growingannanas na YouTube. Má stovky videí, rôzne dĺžky, rôzne náročnosti, buď fullbody, alebo na jednotlivé partie (nohy, zadok, vrch tela, brucho, ruky)....vyberám si podľa toho, koľko mám času, na čo mám náladu, či s činkami, či bez činiek, či strenght, alebo hiit....

denkabemommy
25. jún 2024

@naneta258 ak chceš mať ženskejšiu postavu, tak na to cvičenie doma nebude stačiť, teda bude, len to bude aj strašne dlho trvať.. naozaj si nevieš nájsť cca dokopy 3h týždenne na fitko? Ja mám 2 deti, manžela doma len cez víkend a dalo sa to zariadiť, aj keď mi to prišlo sprvoti nemožné 🙃