Cvičenie doma - chcem schudnúť 12 kg

stela567
4. aug 2024

Cauko baby. Potrebujem schudnut 12kg po porode, viete mi poradiť aky pohyb okrem kocikovania zoradiť? Trebalo by mi aj spevniť. Len žiaľ do fitka nemám ako ísť takže skôr hľadám alternatívu na doma. Viete mi prosím poradiť? Co a ako robiť, samozrejme stravu si snažím upraviť 😁

lucia13022023
4. aug 2024

@stela567 na yt máš veľa videí rôzneho typu. Tabata, kardio, zumba, pilates... Vieš si napríklad kúpiť nejaký stoj domov, elipticky trenažér, bike, par činiek.. Je toho veľa, musíš si nájsť čo ťa bude baviť.

stela567
autor
4. aug 2024

@lucia13022023 stroj sa nám do bytí nezmesti žiaľ. A ktoré je dobre na schudnutie a spevnenie? Vôbec sa v tom nevyznám. Bude to stačiť? Len cez YT cvicit?

marthy001
4. aug 2024

@stela567 ja som si kúpila online cvicko od neo.me, je tam aj poporodny program aj body forming. Je to na 5 dní v týždni a cca 15 - 20 minút každý deň, cvicka podľa mňa fajn ale som lenivá a niekedy aj unavená že sa mi nechce tak neviem zhodnotiť či to stačí 😅

nika23t
4. aug 2024

@stela567 nájdi si čas a skoč za nejakou fitnes trenerkou, alebo za babou, ktorá sa vyzná. NECH ti vypracuje týždnenny program na cvičenie doma. Ja som to tak urobila a som spokojná. Raz sme sa stretli, dohodli sme sa, vypracovala mi cvičebný plán, potom sme sa stretli ešte raz, kde mi všetky cviky ukázala a odsledovala, ci cvičím správne. Ak som mala problém, vedela mi poslat aj video, kde predviedla cvik. Mne toto veľmi vyhovovalo. A cvičiť môžem, kedy mam čas.

ankare
4. aug 2024

@stela567 nezabúdaj,že strava je najdôležitejšia. Držím palce!

really8
5. aug 2024

@stela567 na youtube mas kopu cviceni zadarmo. Pozri napr heather robertson. Vies si vybrat dlzku aj narocnost treningu. Ale na zaciatok je uplne jedno co budes cvicit. Ja som si potrebovala trening kupit. Aby ma to donutilo ho zapnut a odmakat ked uz to mam zaplatene. Cvicim podla balance tv. Ich treningy mi vyhovuju. Ale tebe sa moze pacit napr jany land, fitshaker alebo hocikto iny.

lucia13022023
5. aug 2024

@stela567 na spevnenie je super pilates, tie mi zmenili postavu najviac, a ako kardio zumba, tabata.. Stačí so zadať do yt cardio napr médium level a 30 min napr, máš tam videa 15 min, 45min, hodinové... Je to len a len na tebe, čo ti vyhovuje

stiefkom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stiefkom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milanemila
5. aug 2024

@stela567 ja ak cvicim doma, tak zvyknem s Tanou Zidekovou, Balance TV. Skus pozriet, su tam aj videa na vyskusanie a ak sa ti bude pacit vies si zakupit permanentku.