Cvičenie doma

romikk22
27. sep 2022

Baby tie ktoré nemáte čas na to aby ste popri deťoch išli aj do fitka, alebo vám nemá kto na ten čas postrazit detičky, ako podľa čoho doma cvičíte? Propadne podľa koho sa stravujete
Ďakujem za tipy. ;)

dee01
27. sep 2022

cvičím podľa toho, čo potrebujem posilniť a stravujem sa.....kalorické tabuľky, nesledujem nikoho, sama vieš, čo potrebuješ. mám 40rokov a 50kíl , plus chodím behávať alebo rýchla chodza, je to o nastavení mysle.

zenulkaaa
27. sep 2022

Podla seba 😀 neznášam cvičit podla kadejakých tých programov, strašne ma to nudi. Mám svoje cviky - drepy, brucho, jednoručky, cvičim s gumou, ketlebellom, všelijaké cviky, ktoré ma proste bavia, a nie kadejaké programy , kde su cviky, ktoré napr nerada robim.

juliasb
27. sep 2022

@romikk22 ja cvičím podla Charlotte Gulotta na YouTube 🙂

marca12
27. sep 2022

@romikk22 zacinala so lm so zorou czoborou,je top. Hlavne je spravne cvicit,aby si si viac neublizila ako pomohla. A zora vsetko vysvetluje,cize naucis sa techniku a uz potom mozes akekolvek cviky cvicit. V lete som cvicila podla pamely reiff a rozne ine podla nalady.

dzonik
27. sep 2022

@romikk22 pozerám môj 270 kg život a idem svoju zostavu - poskacem s cinkami, plank, na bruchu ruky a nohy zdvihnúť a kmitat, cviky na brucho, ktoré v oddychu prekladám cvikmi s jednoruckami poležiačky na chrbte, anglicaky, opäť brucho, sklapacky, drevorubacske drepy, plank a strečing 💪 za tri mesiace som bola v top forme, až na to prekvapilo. Vytvorila som si super návyk a cvičím 3* týždenne, viac nevládzem. Všetko cvičím v troch sériách, buď po 20 cvikov alebo 40 sekúnd, tvár mi to cca 50 minút

simona20201309
27. sep 2022

@dee01 a výšku máš akú? Môžem vedieť ako často behávaš? Behávaš aj v zime?
Ešte jedna otázka, nemusíš odpovedať, prosím neuraz sa, ale nevidno ti na tvári skôr vrásky? Ja rozmýšľam opäť začať behať, len mam známu čo takto beha roky, je veľmi chudá ale na tvári brutálne strhaná. Tak či to je genetikou, alebo ?

romikk22
autor
28. sep 2022

@dzonik prosím ta kde pozeráš ten program ;) aj ja by som to kukla. Ďakujem

romikk22
autor
28. sep 2022

Dievčatá ďakujem pekne za rady názory 🙂
Určite niečo z toho vezmem a skúsim doma plus pridam dlhšie prechádzky s deťmi ked vyzdraveju

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindusss2016
28. sep 2022

@romikk22 ahoj, ja kazdy pracovny den vysielam kratke a efektivne 15 - 20 min cvicenia. Akurat od pondelka zacina novy kurz, zamerane to bude na stred tela - brusko, stehna a zadok.

dzonik
28. sep 2022

@romikk22 na TLC, chodí ráno od 7:00-9:00 🙂 inak stačí mi čokoľvek, čo ma zaujme, len si treba uvedomiť, že väčšina cvikov nedovolí priamo pozerať, skôr sledujem dej. Predtým som skúšala aj podľa videí, napr. Jillian Michaels, ale potom som si vyskladala svoju zostavu, ktorá ma baví a hlavne funguje presne na tie partie, kde to potrebujem

dee01
28. sep 2022

@simona20201309 166 mám výšku a s behom to zase nepreháňam, chodím 1-2x do týždňa, v zime menej. V tvári, no ja mám práve také mäsité líca 😂🤦🏼‍♀️, takže tvár nemám chudú a pijem napr. kolagén a aj sa dosť starám o pleť..

simonatom
30. sep 2022

Cvičím doma už asi tretí rok, ešte, pred bábätkom som začala, kvôli covid. Cez YouTube - Caroline Girvan, MadFit a plus beh vonku.

mareri
30. sep 2022

doma nie, ale pravidelne jazdim po vonku na kolobežke, alebo bicykli

kristinagregorcok
15. okt 2022

@romikk22 ja napr vysielam online tréningy 3x týždenne, kde môžeš cvičiť v pohodlí domova spolu so mnou 😊👍🏼 (Som vyštudovaná kondičná trénerka s 5. (najvyšším) kvalifikačným stupňom a baby si zatiaľ tréningy pochvaľujú ☺️ Online tréningom sa venujem už skoro rok a nepotrebuješ žiadne špeciálne pomôcky 🙂 takže ak budeš chcieť, dám viac info 😊

krstn003
21. okt 2022

ja mám doma rotoped, tento https://www.fitham.sk/rotopedy-klasicke na ňom sa snažím denne aspoň 15-20 minút byť

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz