Cvičenie a chudnutie

9. dec 2023

Ahojte baby. Viete mi poradiť nejaké cviky na doma? Také cca 30-minútové. Chcela by som zhodiť hlavne z oblasti lopatiek, brucha, trošku stehná a dať do formy zadok. Mám výšku 1,69m a váhu 82-83kg. Chcela.by som mať o 10-15 kíl menej. Ale diéty nie sú pre mňa, posilku nemám rada, chodievam na dlhé prechádzky, aspoň sa snaží, ale váha sa nehýbe. Viem, že to chce viac pohybu. Ale nechcem formovať ani naberať svaly. Chcem len nevyzerať pri tela, mať peknú ženskú postavu. Viete poradiť nejaké domáce cviky? Najlepšie asi videá, nech viem, ako správne cvičiť.

vilma7
9. dec 2023

Pokiaľ.neupraviš jedálniček, tak neschudnesš. Lebo 80% je len o strave a nie o cvičení.

jj298
9. dec 2023

Mne sa podarilo schudnut s balance tv. Maju hodinove treningy ale sak kolko odcvicis tolko. Mne vyhovoval aj ich styl aj tempo. Pripadne neplatene videa ma Heather robertson na youtube. Ale ked to bolo zadarmo tak som to flakala🙈

chodec15
9. dec 2023

Ked to, co precvicis, zaroven prejes, tak sice budes pevnejsia, ale stale pribrata. Nemusis dietovat, staci zmenit zlozenie jedla. Viac bielkovin, menej sladkeho, menej tukov = menej kalorii = chudnutie.

micusa2222
9. dec 2023

prepáč, to ako chceš schudnúť z lopatiek ?

trema
9. dec 2023

Chudne sa z celeho tela, neda sa schudnut len z brucha, len z chrbta. Treba zmenit hlavne stravu, to je zaklad, ked pridas cvicenie, nebudes mlandrava. A nebudes vyzerat ako svalnaty chlap, neboj sa. Takisto treba dodrziavat pitny rezim, dostatok spanku, nestresovat sa. Ja ked som zacinala, cvicila som z youtube rychlu chodzu v obyvacke 🙂 neskor som pridala pilates, to boli v mode este blogilates a eva chodakovska, podla nich som cvicila a pekne sa vyformovala

panda21
9. dec 2023

Nemusis dietovat. Tie časy sú za nami. Stačí upraviť stravu. Stiahnuť kaloricke tabuľku, správne nastaviť a dodržiavať. Ak ich máš správne nastavené, tak ješ dostatok, nemusíš mať ani pocit hladu a aj tak stále chudnes, zdravo, pomaly, bez jojo efektu. Ale keď chudnes iba stravou, bez naberania svalov, tak budeš síce chuda, ale mlandrava, roztrasena. Na toto je jednoducho najlepšia posilka a ťažké váhy.

sense
9. dec 2023

To odkiaľ schudneš si nevyberies. Daj si do vyhľadávača 30 min workout a nájde ti kopec videí. Lebo co vyhovuje mne, nemusí tebe

martinka13
9. dec 2023

Jednoznačne balance.tv Fungujem s nimi už cez 2 roky a výsledok je super. Chcela som hlavne spevniť telo (175 cm, 65 kg) a aj čosi schudnúť. Začala dom na 70 kg. Ale úbytok hmotnosti pripisujem skôr zmene stravovania.

adulka07
9. dec 2023

Jillian Michaels - pri nej sa mi vytvarovalo telo najviac...začínala som 30day shred...má 3 leveli a každý sa cvičí myslím 10 dní...ale má veľa programov...potom Heather Robertson 12 week ...Caroline Girvan Epic

jaja391112
12. dec 2023

Fitshaker pokiaľ si necvicila predtým. Maju cca 30 minútové videa, nie sú nejak veľmi náročné. Od januára by mala ísť novoročná vyzva 🙂 je tam kalendár, kde máš každý deň nejaké video, vždy ľahšiu a tahsiu verziu. Vzdelavacie videa o strave aj vzorový jedalnicek. Ja odporúčam, mna to s nimi veľmi bavilo, ale teraz si idem skôr janyho landla, ten je už náročnejší, ale má neskutočnú energiu. Tiež sa dajú nájsť aj 30minutove videa, ale ako píšem, je aspoň podľa mňa náročnejší ako fitshaker. Je to o tom co ti sadne 🙂 držím palce.