Čo robíte, keď máte vlčí hlad?

9. júl 2024

čo robíte keď máte vlčí hlad? čo vám nato zaberá? je to len nepríjemné či je to aj vážne napr. na pohotovosť popr. RZP.

dadis
9. júl 2024

🍿

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klementinka58
9. júl 2024

daja sa vysetrit na helicobacter ja som takto mala strasny hlad je jeden z priznakov

autor
9. júl 2024

@mia16081996 pohotovosť?

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pluss
9. júl 2024

chceš zavolať pohotovosť a RZP zato že si hladná? zavolaj si wolt

stellarstar
9. júl 2024

Oblizujem stenu

nikha2809
9. júl 2024

Normálne sa najem 🤷

tatiana149
9. júl 2024

@klementinka58 presne aj ja. Vlči hlad je prvý príznak helico.

dzulli1980
9. júl 2024

Nakrájam si zeleninu a chrumkám ...

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
9. júl 2024

Ty vole! To uz je fakt drzost ist na pohotovost a vypytat si doktorov lepenak, lebo bez neho umries... Ale zavolat si RZP a operatorke povedat, ze nech sa cestou k tebe zastavia v mekaci pre hambaca, je uplne v poriadku, Kedze idu na majakoch mas ho doma skor ako keby ti ho mal doviezt nejaky boltak na bicikli...
(po premierovom prejave na vcerajsom hladkani klaskov, som myslela, ze tu ma uz nic neprekvapi, ale Slovensko ja fakt krajina neobmedzenych moznosti, ktoru tazko prekonat...)

autor
9. júl 2024

nepochopili ste.
ten pocit je veľmi nepríjemný, trasie mi celým telom, je na odpadnutie
že či nedajú niečo od toho nepríjemného stavu.

viestta
9. júl 2024

Ked mas triasku, daj si cukor a chod si dat vysetrit hladiny cukru ci nemas diabetes

123369
9. júl 2024

Keby si to napísala hneď v úvode,nemala by si tu priblble odpovede...
Toto zväčša robí cukor,aj mne niekedy,a kamarátka má cukrovku ,tak to už sú iné stavy, keď jej klesne. Tak asi by som išla vyšetriť cukor.

tatiana149
9. júl 2024

Mám tento vlci hlad diagnostikovaný. Keď ma prepadne snažím sa jesť. Ale tento hlad nieje na smiech. Vždy keď zjem tak akoby som nezjedla celý deň nič. Potom padám v krčoch. Chodím pravidelne na gastro. Doktor mi povedal, že tento hlad je vlastne určita bolesť. Len sa prejavuje hladom. Fakt toto nepochopí človek ktorý to nezažil. Že normálne jete a furt kŕče od hladu. Postupne mi zistili že mám helico, laktózy aj reflux. Lieky mám nastavené. Inak mňa ten hlad aj boli. Bola som aj v nemocnici. Takže ľudia čo si myslia že sa najesť je všetko....nie nieje. Hlad naozaj boli aj keď sa najete. Ja to mám uz len občas.

letfenixa
10. júl 2024

@tatiana149 ale RZP si si nevolala, či?

dadis
10. júl 2024

Mavaju taketo stavu aj zeny s polycystickymi vajecnikmi. Neviem presne ten mechanizmus, ale tento syndrom sa spaja aj s inzulinovou rezistenciou. V mladosti som mala na to nabeh, pri liecbe antikoncepciou mi tie hlady uplne presli a ako jedna z mala zien, som pri jej uzivani schudla. Ale potom som sa snazila zmenit zivotny styl - jest potraviny s nizkym glykemickym indexom - v strave vela bielkovin, vlakniny (celozrnne vyrobky, zelenina a ovocie) a najma pravidelne sportovat. Takze nielen ochorenia zaludka ci cukrovka moze toto sposobovat. Ale na rzp tu urcite nie je.

tatiana149
11. júl 2024

@letfenixa nie, bože mňa by to nenapadlo. To rieši gastro