Čo pomáha pri svalovici?

viva13
22. nov 2010

Po dlhej dobe som začala cvičiť, no mám strašne silnú svalovicu v nohách v stehnách,nevládzem sa ani pohybovať, prosím poradte ☹

greti55
10. aug 2011

Ahoj,toto isté mám aj ja tiež mám svalovicu na nohách a začala som cvičiť po dlhej dobe...Nevládzem sa ani postaviť ani si sadnút a ani chodit alebo bežat...Ja som vyskúšala toto cvičenie a pomohlo mi...Bud si pojdeš niekam zabehat,alebo cvičiť doma... 🙂

infatti
10. aug 2011

neviem baby, mne pomaha dobra rozcvička pred samotnym cvičenym a potom si dam aspirin al. paralen a nemavam hroznu svalovicu

tanitta
10. aug 2011

acylpiryn .. treba si ho dat uz preventivne po namahavom cviceni ked predpokladame ze bude svalovica;)...

hasadomi
30. okt 2011

mne pomáha ked si po cvičení dobre ponatahujem svaly

miroslav76
6. jún 2012

ahoj ja sa venujem cyklistyke a mam takyto problem ked jazdim kazdy den a prejdem aj 70km je to v pohode nohy ma nebolia ale ako nahle sa uhorsi pocasie a som doma a po tyzdni sa to zacne nocna mora dostanem krce svalovicu mam to 200m na vlak do prace o 15m musim ist skor a die bolesti aj cvicim robim drepi berem tabletky proti krcom v praci ma to kus prejde na druhy den vstanem a je to tu znova velmi bolestiva zesta do prace a trva to tyzden a pol kto mi porati

evitka3
30. apr 2013

Magnesium horcik v tabletkach sa dava proti krcom v nohach, pri svalovke, alebo pit magneziu vodu🙂🙂🙂

lubka1709
11. júl 2014

super recept 😉 na svalovicu je magnezium

zumanitiol
16. jan 2015

tiež si myslím a u mna dobré magnezium šumivé , celaskon a ak sú bolesti silné tak tabletky proti bolesti,, ale radím nikdy neprestať v pohybe či vo fitku alebo hoc akým športom a nenechať sa odradiť , treba rozcvičiť a ono to prejde 🙂