Čo bolo vašou motiváciou pri chudnutí?

20. apr 2023

Co bolo vasou drobnou motivaciou pri chudnuti?? bolo to aj nieco ine ako zdravie, krasa ci zlepsenie zivota? dakujem

1bambinko1
20. apr 2023

akože podľa mňa si vymenovala úplne všetko, pre čo sa oplatí chudnúť🙂 ale tak u mňa to bolo tak, že som sa nepáčila sama sebe pri pohľade na seba do zrkadla. začala som cvičiť doma, tak ma to chytilo, že si už bez toho neviem predstaviť život. je to už proste životný štýl, ktorý si osvojíš a už sa ho nepustíš, mňa to veľmi baví. možno to niekomu príde nepochopiteľné, ale cvičenie pre mňa znamená oddych. pri tom skutočne vypnem.

grammarking
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melinnda
20. apr 2023

To, že som si povedala, kým neschudnem na svoju pôvodnú váhu ,tak si nič na seba nekúpim! Okrem topánok a doplnkov 😆😀. A hlavne to, že som sa necítila dobre a nepáčila som sa sama sebe s kilami na vyše.

fineta
20. apr 2023

Celý život som mala pár kíl naviac a nemala tú vnútornú silu zatočiť s nimi. Nový dych mi dodalo narodenie dcéry pred 40tkou a popôrodných xy kíl. Nechcela som, naozaj nechcela vyzerať pri nej ako stará tučná tetka.🫣 Preto som zmenila komplet všetko, aby som sa mohla mladistvejsie ešte dlho obliekať. 😁

1angelika
20. apr 2023

Pre mňa vzhľad. Cítila som sa dobre aj predtým, zdravotne myslím.

janetinka27
20. apr 2023

vzhlad, najma zdravie. a tiez pokaslane sebavedomie, ktore mi od detstva nicili ine decka ale aj dospeli. a najviac kazilo moju motivaciu mudrovanie hlupych ludi, ktori si mysleli, ze mali rovnaky boj so sklonom k obezite ako ja a vyhrali ho, pritom ziadny sklon k obezite nemali, mali len viac stastia

kvetinka75
20. apr 2023

dlho a zdravo žiť + dobre vyzerať

zuzuliennka1
20. apr 2023

okrem tebou vymenovanych veci - aj to, ze som opat chcela nosit svoje stare pekne veci, nie si kupovat xl/xxl nove oblecenie

gejb
20. apr 2023

Okrem vyššie spomínaných, ze som sa nezmestila do obľúbených veci tak aj neplodnosť...

vafinka
20. apr 2023

Pohľad do zrkadla

kathak
20. apr 2023

Necitala som momenty, ale pre mna -môj pocit, chcem sa lepšie cítiť vo svojom tele
, manžel a deti

vandicka7
20. apr 2023

Mne sa zdravie zacalo zhorsovat, bola som stale unavena, nevrla a povedala som si, ze s tym musim nieco urobit a vyrazne sa to u mna zlepsilo, ked kila isli dolu. Nebolo to jednoduche, ale islo to.

mk1111111111
20. apr 2023

@melinnda to nekupovanie veci je super, aj ja si to tusim dam 👍

teleskop
21. apr 2023

Zdravie povedali mi to viacerí lekari

krisbar
25. apr 2023

Zdravie. Chcem sa dozit nad 80rokov. A fakt je ze tucnu 80r zenu malokedy vidim.

nikdenikto
26. apr 2023

Plná skriňa krásnych S vecí (pred pôrodom) 😊