Čím nahradiť pečivo?

3. máj 2023

Chcem sa dostať S5 do formy cvičenie strava. Len by som chcela z jedálnička vyradiť pečivo ale neviem čím ho nahradiť keďže kojim tak niečo vhodné (hlavne večera, napr. dám si zeleninu, pomazánku a niečo ešte k tomu) poraďte. Vďaka 🙂

trgypadl
3. máj 2023

Pecivo😊ak sa chces dostat do formy pecivo vôbec nemusis vyradiť

milanemila
3. máj 2023

Aby si kojila nemusis jest pecivo a aby si schudla nemusis pecivo vyradit 🤷🏼‍♀️

tanyan
3. máj 2023

Fajn alternatíva sú otrubové placky alebo otrubový chlebík - nájdeš v receptoch ku Dukanovej diéte.

pribinak
3. máj 2023

Pečivo nemusíš vyradiť, to stačí nahradiť pečivom s nízkym glykemickým indexom: napr spaldove pohánkové pecivo, chlieb z jacmena a ráže

barborachors
3. máj 2023

zeleninou alebo spaldovymi tycinkami ale skor zelenina, v každom pečivo ci muke su skryté kalórie, zelenina je ako príloha najzdravsia a na chudnutie najlepsia / listová, hluzova...

tenerifka
3. máj 2023

k tomu maso alebo rybu, orechy, strukoviny.
Pecivo nemusis jest vobec, je to vydobytok zapadneho sveta, a vacsina sucasneho peciva je nutricna velmi chudobna a okrem prazdnych kalorii neda telu nic prospesne.

autor
3. máj 2023

@milanemila ide skôr o to že ho jem lebo som hladná 🙂 . Toto je druhe bábo viem že pečivo jesť nemusím. Ja ho ale chcem vyradiť. Mne to pri prvom chudnutí a dostanú do formy veľmi pomohlo vynechanie pečiva. Ale to bolo už keď som nekojila a jedla som krekenbroty. Ale teraz už začínam skôr a nechcem zas aby z niečoho bábo nadulo :D chápeme sa 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. máj 2023

@pribinak áno takúto radu som hľadala daaaakujem krásne 🙂

milanemila
3. máj 2023

Hej ja ti uplne rozumiem s tym pecivom. Ja mam 3 rocnu a mesacneho, takze pecivo je rychla zachrana 🙈 Mne celkom chutia razne kocky z lidlu a fakt chutny je pohankovy chlieb s naglreiteru (maju myslim aj v kauflande). Alebo som sa proste naucila jest veci bez peciva (salaty, prazenica, cottage+sunka…) Na veceru casto jedavam polievky huste zeleninove a mam vzdy v chladnicke vajicia na tvrdo (to si vezmem len tak od hladu do ruky, ked zrovna za pochodu nestiham nic normalne)