Chudnutie z nôh

3. dec 2020

Ahojte. Cvičím už dlhšiu dobu ale za žiadnu cenu neviem schudnúť z nôh zo stehien a zo zadku. Celulitída sa mi celkom pekne stratila už ju takmer nemám len nohy ostali "obrovské" ako predtým. Z brucha, ramien, chrbta som schudla viditeľne. Viete mi poradiť nejaké naozaj účinné cviky na nohy?

haha22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bluebriggs
3. dec 2020

Podla mna z cvikov na nohy z nich neschudnes ale sa ti bude zvacsovat sval a budes "hrubsia".. kazdy ma neaku telesnu konstrukciu. Asi skor pomozj cviky ktore su zamerane ale iba na CHUDNUTIE z noh. Skus pozriet iba specificky take, ziadne vahy ...

mirage
3. dec 2020

@haha22 podla mna to je genetika. Cvicim, wall sirs aj drepy bezne, to je na spevnenie, nie na chudnutie.

nina255
4. dec 2020

Na to ze cvicis uz dlhsiu dobu by si mohla vediet ze nieco take ako chudnutie z jednej partie NEEXISTUJE ... chudnes komplexne z celeho tela - zalezi od toho kde sa ti viac uklada tuk ake mas predispozicie... ked ma niekto viac tuku na bruchu a nohy vzdy chude jasne ze bude pri chudnuti chudnut z brucha a podobne

de_zi
4. dec 2020

Presne tak, schudnúť z vybranej partie samostatne sa nedá nijakým cvikom. Treba pokračovať v chudnutí kým to odíde aj z nôh. Samozrejme cviky na nohy sú super ak ich nechceš mať len chudšie ale aj pevnejšie/vytvarované. Napr. drepy, výpady... na nete je toho kvantum (treba pozrieť správnu techniku), stačí si vybrať. 😉

janka_266
4. dec 2020

Zaradila by som šprinty do tréningu. Ja tiež, keď som cvičila, a trochu viac sme sa zamerali na nohy, rozumej, začali sme dávať drepy s väčšou záťažou, rástli nohy míľovými krokmi 😂

de_zi
4. dec 2020

@janka_266 Šprinty sú super, len teraz v zime by som sa neodvážila, iba ak vo fitku a to by ma zas nebavilo. 😅 A široké stehná sú tiež super. 😊

autor
4. dec 2020

Baby ved ja viem ze nedá sa cielene len z jednej partie tela schudnúť, nerobte tu zas sprostu zo mňa. Ja sa pýtam ako cvičiť alebo co cvičiť aby som schudla AJ z nôh a zadku. Lebo chudnem na celom tele len nohy a zadok nič.

autor
4. dec 2020

@janka_266 čiže si idem priať pod strom bežiaci pas 😂

ujaju
4. dec 2020

Najlepšie je kardio na toto. Cvičenie ako také nejaké cviky to ti nepomôže 🙂

macekovam
5. dec 2020

moze ti pomoct rychla chodza.. podla mna len ta ti pomoze.. alebo turistika ale dlhe tury a casto..

ketrint
6. dec 2020

Tiez mam poblem, ze sa mi vsetko uklada nizsie a ze ked som aj mala 48kil tak rit som mala vzdy... po pribrati samozrejme do stehien a spodneho brucha... cvicenie pomohlo Jillian Michaels, je tu aj skupinka kde je rozpisane v skom poradi a co ako cvicit... toto mi pomohlo velmi, vaha isla dole bez upravy stravy (a ze jem peciva pozehnane), ale hlavne sa telo fskt pekne vytvarovalo a centimetre isli dole sialene. Ja som si vzdy myslela ze mam pevne lytka. To som vobec necakala ze aj tie sa mi mozu takto pekne zuzit.
Len pre predstavu isla som zo 65 na takych 58 (od zaciatku korony)...

nela6
6. dec 2020

mozno pridat cardio a hlavne aj stravu ustrazit, ak je to nadbytocny tuk teda, nie svaly... veru, ze ta robi 80%, ja som pekne schudla aj stehna a zadok úpravou stravy