Chudnutie z brucha

lucka63
5. mar 2017

Ahojte, chcem sa spýtať aké potraviny su dobré pri chudbruch(nechcem žiadnu drastickú dietu, jest normalne ale zdravšie ) raňajky, obed a večeru a čo naopak obmedziť a aké cviky sú vhodné na schudnutie s brucha. Ďakujem

dundovci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dundovci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majaxy
5. mar 2017

@lucka63 toto isté by som chcela vedieť, preto sa teším, a netrpezlivo očakávam odpovede

glorikarebeka
5. mar 2017

@lucka63 ja som pekne brucho vyformovala brusakmi a drepmi a kupila som si aj obruc a kruzila som a dietu?normalne som jedla vsetko akurat som vysadila biele pecivo a sladkosti a pila som cistu vodu,ale tej treba pit veeeeela

lucka63
autor
6. mar 2017

@glorikarebeka toto s jedlom som začala aj aj robíť len neviem aké cviky sú k tomu vhodné lebo niektorí hovoria že brušáky sú zlé

evittam
6. mar 2017

@lucka63 Brusaky ani nie. Na br

evittam
6. mar 2017

@lucka63 ...prepac...na brucho plank a daj si googlu Vlado Zlatos -brucho-je to super.😉

barcelona94901
6. mar 2017

@evittam jo toto ma efekt baby môžem potvrdiť ,ja som mala aj svalovku ,podobné cvicis aj na lopte a tiež vacsi zaberak pre mňa ,ale to huspeninove brucho takto mizne ,čo už len sa zaprieť 🙂

belllinka
6. mar 2017

@lucka63 Ja posledné tri mesiace chudnem, chcela som aj celkovo, ale teda hlavne z brucha. Mne stací 2-3x týždenne 30 minút na steperi a pritom mám na bruchu vibračný pás, konkrétne tento:
https://www.mall.sk/masazne-pristroje/beurer-em-35

a fakt som už viditeľne z toho brucha schudla. Ani stravu som nezmenila.

bosoriak
6. mar 2017

Ja som celkom schudla z brucha, ale aj celkovo.

Zasady: jem 5x denne, vyvazene (Treba si o tom cosi nastudovat, to je pre kazdeho cloveka ine.) tuky, sacharidy a bielkoviny.

V principe jem menej masa, pecivo vylucne 100% celozrnne, viac rastlinnych tukov. Nehladujem, to je najhorsie. Vylucila som cukor, sladkosti a zivocisne tuky. A pred kazdym jedlom si davam tak 200g zeleniny.
Cvicim Jillian Michaels, je toho kopec na youtube aj na torrentoch. Su to polhodinove cvicenia.

Hlavne si nemyslim, ze plati zasada "menej jest". Ono ani nejde o to, kolko zjes, ale CO zjes. To byva kluc k (ne)uspechu. Akekolvek diety, nevyvazene jedla a monotonne stravovanie budu za nasledok len kratkodobe schudnutie a nasledne pribratie. Na dlhodobe schudnutie treba jednoducho zmenit myslenie.

Drzim palce!

dvojickychalani
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bosoriak
6. mar 2017

@dvojickychalani Schudnut za mesiac 10kg je prilis vela, ak chces byt dobry vyzivovy poradca, toto by si mala vediet. Zdrave chudnutie znamena do 2 kg mesacne, ale trvalo.

evittam
6. mar 2017

@bosoriak Prosim ta, takych "vyzivovych poradcov" na.erem plny kybel a este trochu....a zadarmo.😂
Ale tak snaha sa ceni-zarobit na sprostych ludoch.
Prepacte za vyrazy,ale inak sa to fakt napisat neda.😉🙏

maslenka
6. mar 2017

@evittam uz som jej v podobnom duchu pisala v inej teme. Len som to tak nedokazala ako ty na plnu hubu, tvoj komentar je trefnejsi. Niekto je fakt bez chrbtovej kosti.

evittam
6. mar 2017

@maslenka 😀😉 Tak ja si niekedy nedavam servitku pred usta-aj keby to bolo mozno lepsie. Ale niekedy sa neda.😉

bosoriak
6. mar 2017

@evittam Ja nemam nic proti tomu, aby niekto zarabal na tom, ze poradi inym sposob a zlozenie stravy, aby schudli. To je absolutne OK. Mnoho veci sa da nastudovat samostatne, ale ked na to niekto nema cas alebo nevie ako na to, prosim. Ale nech je to aspon normalne a najma zdrave. 10kg za mesiac nie je zdrave a pokojne to niekomu moze vazne ublizit.

Ale ano, viem, ze teraz je tych vyzivovych poradcov viac, nez by bolo normalne, takze najst niekoho, kto to robi naozaj kvalitne, moze byt velky problem.

bosoriak
6. mar 2017

Problem je v tom, ze len malokto pochopi, ze schudnut neznamena ze za dva tyzdne mam postavu modelky. Kazdy chce vysledky okamzite a bez namahy, kupuju nacierno vselijake Adipexy a koncia na pohotovosti s kolapsom. Pripadne drzia dva tyzdne dietu, ze umieraju od hladu a potom si povedia, "a staci, toto sa neda" (co je pravda, to sa naozaj neda) a vratia sa k staremu zivotnemu stylu s tym, ze "ved som drzal dietu a aj tak to nefunguje, asi to mam v genoch."

Ano, aj ja som mohla jest, co som chcela, sladkosti, fajcila som, pila som a chuda som bola fakt ako modelka, brucho pevne ako skala. Po troch detoch a o 15 rokov neskor je to uplne o niecom inom. 🙂 Ale vidim vysledky, akurat to trva mesiace a nie dni no.

dvojickychalani
6. mar 2017

Omyl. Spravne chudnutie a zhadzovanie kg ma byt za tyzden 0,5kgaz 1kg. Podla toho ciclovek ma nejakuaktivitu ci cvici aj od toho dost zalezi. Kolko schudne. A len tak mimochodom kg nie su vobec dolezite ale cm. Ako spravne ......😀 by ste mali vediet aj to. 10kg som schudla velmi zdravo lebo ani gram navyse sa mi nevratil naspat ba dokonca som este schudla 5kg a nabrala svalovu hmotu 🙂

evittam
6. mar 2017

@dvojickychalani Kolko mas rokov?

evittam
6. mar 2017

@bosoriak Uplne s tebou suhlasim. A len doplnim-inak sa chudne v 20.-25. a inak v 30.-40.😉

maslenka
6. mar 2017

@dvojickychalani prosim ta nestrapnuj sa! Ze su dolezitejsie cm ako kg je jasne kazdemu normalne rozmyslajucemu cloveku. Kg vidi totiz na vahe len on, cm vsetci istatni. Teda jasne to nie je len tym jednoduchsim ludom a prave na takych zrejme zarabas. Lebo od skutocnych vyzivivovych poradcov mas na mile daleko. Tak si nenamyslaj, ze by sme tu bez tvojich 'odnornych" rad umreli sproste.

dvojickychalani
6. mar 2017

@maslenka ja si nenamyslam nic. Nemam to za potreby. A kto tvri, ze som vyzivovy poradca? Ja sa venujem fitness a to je uplne nieco ine. Nastuduj a potom komentuj🙂

celasapremenim
6. mar 2017

ja chcem mat postavu modelky do tyzdna :D
to si mam kupit listky do kina co? :D:D:D

salfusco
6. mar 2017

@evittam a inak sa chudne zo 150 kg a inak z 70kg

može byt v poho aj 10kg mesacne na zaciatok,ale pri tych vysokych vahach

pullower
6. mar 2017

brucho sa vytvara v kuchyni 😝🙂

evittam
6. mar 2017

@salfusco Tak to je jasne a bez debaty, ze z 3+ciferneho cisla je aj 15kg za mesiac v pohode.😉

maslenka
6. mar 2017

@dvojickychalani ako vies comu sa venujem ja? Ponukat jedalnicek za 15 eciek len na zaklade udanej vahy a vysky svedci o tvojej maximalnej profesionalite.

dvojickychalani
6. mar 2017

Bola som označená za výživového poradcu, pri tom ja sa tak snažím nikde neprezentovať. Ale OK v poriadku. Chápem, že si to tak môžete interpretovať.

dvojickychalani
6. mar 2017

V prvom rade som popularizátorka zdravého životného štýlu, ktorý sa snažím čo najzrozumiteľnejšie a aplikovateľne komunikovať širokej verejnosti a ísť ľudom vlastným príkladom. Nemám medicínske vzdelanie a do role doktora a liečiteľa sa nikdy nedávam a ani dávať nebudem.

pullower
6. mar 2017

ak mate peniaze tak jedzte to iste dokola aspon 4 mesiace : vajcia, ovocie, maso, ryby, zelenina, sardinky, cottage, tvaroh, mozzarella, orechy, a nebudete mat ani chut na sladke