Chudnutie - voda s citrónom

26. júl 2024

Dobrý deň skúšali ste niekto kto ste mal predtým vo zvyku pit len sladené nápoje a podobne , takzvanú diétu voda s citrónom? Pomohlo to? Lebo pijem to 3 deň a už mám pocit že mám menej nafúknuté brucho. ďakujem pekne

ssimusska
26. júl 2024

Z vody s citrónom neschudeš. Potrebuješ kalorický deficit a vyváženú stravu.

thirstymonk
26. júl 2024

Bože moj... tu fakt poniektori takíto majú normálne volebné právo?

ss1908
26. júl 2024

nechapem, nahradila si sladene napoje vodou s citronom alebo jedine co prijimas je voda s citronom?

autor
26. júl 2024

@ss1908 len tie sladené nápoje som nahradila. Lebo stále som pila len ochutené somariny tak sa pýtam či je možné že schudnem niečo málo aj skrz to že začnem piť len vodu s citrónom

autor
26. júl 2024

@thirstymonk predstav si že áno

autor
26. júl 2024

@ssimusska veď normálne jem tam šlo čisto len o tie nápoje 🤣

autor
26. júl 2024

Myslela som to tak že piť vkuse sprite a bublinkové colu,Kofolu a podobne asi tiež určite nafukuje a podobne

beata_k
26. júl 2024

Z vody s citronom sa nechudne, to je mytus. Ale ak prestanes pit sladene vody, tak by si malinko mohla zhodit.

fido69
26. júl 2024

Áno aj táto malá zmena, že budeš piť len čistú vodu tvojemu tráviacemu traktu vyrazne pomôže. 😉
V sladených nápojoch nie je totiž len cukor alebo umelé sladidlá, ale aj kyselina fosforečná, citrónová, farbivá, konzervanty, stabilizátory,... vlastne to vôbec nie je voda, ale chemický roztok, ktorý do seba niektorí ľudia lejú. 🙁

sisska96
26. júl 2024

Mne ponohlo. Ráno pohár vody s citrónom. Schudla som 4 kíl. Nič iné som nemenila

michaela329
26. júl 2024

Letnú vodu (odstatu) s citrónom pijem roky (odporúčanie inštruktorky jogy) ale teda nechudnem len z toho 😃

ss1908
27. júl 2024

tak potom jasne, pomoze ti ze si vylucila sladene napoje. Len je jedno ci budes pit tu vodu s citronom alebo bez neho, lebo neviem preco koluje taky mytus ze citron pomaha chudnut/ rychlejsie spaluje kalorie alebo co, nieje to pravda.

purple_wolf
27. júl 2024

len cisto tym ze vyradis sladene napoje schudnes behom par dni aj 2-3 kila... presladene a slane veci nutia telo zadrzovat vodu a tym ze to obmedzis tak "schudnes" ale nie je to tuk je to voda a citrón s tym nema nic spolocne

monciika
16. aug 2024

Ja pijem už zo 3 mesiace vodu s citrónom, neviem či som schudla, vidím trošku rozdiel, ale na váhu sa nepozerám nikdy.. obmedzila som ale sladkosti, sladke vody a pod. Ale učenie sa cítim oveľa lepšie keď pijem toto celé dni