Chudnutie sexom

24. jún 2022

Zadané ženy, najoptimalnejsie ako schudnúť je každý večer povinný sex minimálne hodinu-dve. Okrem toho, že je to iný druh športu, prináša to aj veľa zážitkov.
Kašlite na kalorické tabuľky, diéty. Mne sa to podarilo, po 3 deťoch, pred prvým dieťaťom som mala 173cm, 62kg, po druhom 69kg a po treťom sme sa pustili naplno do toho a mám 55 kg po polroku. Do toho!❤️

veronikaszabova
24. jún 2022

🤦🤦🤦🤦

mistymay33
24. jún 2022

Chcem vidieť ako máš každý večer dvojhodinový sex po tom, čo uložíš po celom dni tri deti do postele 😂

lenkasarka
24. jún 2022

Keď pridas ešte dve hodiny ráno a dve na obed čo chvíľa budeš priesvitná. Tak smelo do toho!

k0l0b3zka
24. jún 2022

Aj moj kamarat maval pravidelne 2hodinovy sex az kym nam nevysvetlil ako to prebieha. Potom vyslo najavo, ze do tych 2 hodin rata aj veceru, predohru, 10 minut akcie a zaverecne tulenie.

mandarinka555
24. jún 2022

Ja som myslela, že 173kg a hneď ma napadlo, ako mohol mať na ňu chuť každý večer 😝

mikadooo
24. jún 2022

Mne stačia tie tri deti bohato na chudnutie. Bezdetná som vážila 60, po prvom 57 po druhom 55 a teraz na poslednej preventívke som vážila 53,5. Len toho sexu je nejak stále menej a menej, neviem kde robím chybu 🤔

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka1
24. jún 2022

Keby to bola pravda, chodim ako trieska. My sme vzdy mali dost vela sexu, ale zial na mojej postave sa to neodraza, napriek tomu ze sa neprejedam, ziadna vecerne ani nocne najazdy na chladnicku.

ildiko36
24. jún 2022

Podla mna skôr možeš pribrať na 9mesiacov😂..ale len srandujem..ale neviem ako ste na tom vy ale vela ludi po sexe ide do chladnicky , lebo je hladny

syslik81
24. jún 2022

nebude to skor tym,ze popri detoch a tolkom sexovani uz nemas cas sa najest? btw vies o tom,ze je dokazane ze sexom sa nechudne .. teda len minimalne .. ale chapem ze si sa chcela pochvalit ze konecne mas sex..tak si uzi a nezabudni antiku aby nebolo dalsie dieta a dalsie kila

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanazu85
24. jún 2022

A zajta bude téma od muža. Moja žena má používa ako posilňovacie zariadenie,pretože sa jej nechce kúpiť si permanentku do gym-u 🤣

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
travelllerka
24. jún 2022

A máš odporúčania na polohy na chudnutie v konkrétnych partiách? :D mne treba len brucho schudnúť 🙂

zuzanazu85
24. jún 2022

A podľa mňa,si len pubertacka,ktorej sa dnes len niečo prisnilo 😉

nicicka
24. jún 2022

Tá posilka vyjde menej ako opatrovateľka...a vidím mrte krásnych tiel nie len to jedno obkukane 🤪

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3petka
24. jún 2022

Hlavne že sa skrýváš za anonymom so svojim tvrdením…

iwesska
24. jún 2022

Ty s muzom pri stene po stojacky a z druhej strany opatrovatelka tisi a uspava deti? 😂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
24. jún 2022

Mohla by si sa pochváliť tou vysexovanou postavou. Posúdim, či to stojí za to. Bezplatné.

heidi4
24. jún 2022

@viestta :D :D :D :D

momoqui
24. jún 2022

Toto je co za temu 😃😀 Im sexy and I know it ….
Si stastna chuda vysexovana mas tri deti a skveleho chlapa a preto sa tym potrebujem chvalit na MK a este aj anonymne 😀

snezienkaaa82
24. jún 2022

@mistymay33 veru tak, behanie okolo deti a doma nosti je najlepšia dieta

lesana25
24. jún 2022

Opreta pri stene po stojacky je nuda, to ešte chudneš malo. Skús mať jednu nohu za hlavou a druhú na zárubňu, kilá pôjdu dole jedna radosť.

karhu
24. jún 2022

173cm a 55kg nie je velmi zdrava vaha😕

svetlonos
24. jún 2022

Autorka, to si tu velkovo supla cele na provokaciu a este aj tu opazrovatelku, vsak 😂😁 ?