Chudnutie s tabuľkami

25. sep 2024

Ahojte,zienky ktore chudnete alebo ste chudli s kalorickymi tabuľkami,kolko kcal za deň treba prijať aby sa chudlo? Vobec tomu nechápem.dakujem

barka1
25. sep 2024

To je velmi individualne. Ked do tabuliek zadáš vsetky Vstupné údaje + ciele a dobre ich nastavíš, vypocitaju ti prijem tak, aby si splnila ciel.

barka1
25. sep 2024

Takže u mna je prijem cca 1650kcal. Mam 169cm a vážim 72kg. Aktivitu mam len mierunu.

kavasmliekom
25. sep 2024

Nastav si pohlavie, vek, váhu, výšku, cieľ koľko chceš vážiť. Podľa aktivity si zadaj ci si sedavy typ, mierny, aktívny atď. Ak chodíš do prace, tak si daj miernu aktivitu.
Vypni zohľadnenie aktivity, ddd ci ako to tam je zadané.
A vypočíta ti to, koľko by si mala prijať.
Potom už len presne vážiť prijaté kalórie, a snažiť sa vypĺňať kolieska na zeleno 🤭

autor
25. sep 2024

Vyhodilo mi 1360kcal denny prijem a vlastne bm 1602. Jem 2x za deň,viac mi nechutí,neprejedam sa. Po zadani jedla, pitia mi vyhodilo 487kcal za den ze som prijala. Takto jem kazdy den a vaha ide len hore

xux
25. sep 2024

To znie velmi nespravne co si sem napisala, mas to urcite zle nastavene. Pridaj sa do skupiny Cesta k mojej premene, tam mas hned hore pripnuty prispevok ako si ich spravne nastavit a tiez ti tam vedia poradit ohladom hocicoho.

autor
25. sep 2024

@xux presne podľa toho som šla,po nahodení prace okolo domu mi stiahlo kalórie do mínusu 🤷🏻‍♀️

xux
25. sep 2024

Tak si potom podla toho navodu nesla, lebo mas si nastavit rezim, v tom mas uz vyratany deficit a aktivity mat vypnute, takze ziadnu pracu okolo domu ani nic ine. Ak chces posli mi do spravy screenshoty nastavenia a pozriem sa ti na to

vanilkovazmrzka
25. sep 2024

Je tu milion tem. Urcite tsm najdes odpovede

kavasmliekom
26. sep 2024

Preboha, neexistuje, že za deň zješ necelých 500kcal a priberáš. Niekde je chyba, alebo...si len myslíš ze zješ 500kcal. Veď len jedna horalka má cca 200kcal.
Ryža s kuracím mäsom a zeleninou okolo 400kcal.
Čo si zjedla napríklad včera za celý deň?

kavasmliekom
26. sep 2024

Vypni aktivity.

nelka93
26. sep 2024

Denne prijmem okolo 1400kcal a váha ide dole. Máš to zle nastavene a ak chceš chudnúť tak musíš začať jest normálne, nie hladovať, lebo 500kcal je hladovanie. Alebo si to zle nahadzujes do tabuliek

blanblan
27. sep 2024

Prosím ťa, čo jes 2x za deň a 500 kal. Fakt ma to zaujíma,môžeš povedať konkrétne? Lebo takto tvoj metabolizmus bude úplne rozhádzany, ty ho potrebuješ sfunkčniť tým že budeš normálne jesť podľa správne nastavených tabuliek+ dodržiavať pitný a spánkový rezim