Chudnutie s Lives Pectin

luckaajanko
19. jan 2017

Ahojte baby mate niektore skusenost s LIVES PECTIN?ak ano ake su vase skusenosti a kde ste ho kupili a kolko ste schudli?dakujem za kazdu odpoved

terka2014
20. jan 2017

Aj mňa to zaujíma či to funguje

peps8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
verka512
1. mar 2017

Vôbec ale že vobec to nefunguje. Kupila som si to, 33€ som za to dala a nepomohlo. Neodporucam kupovat. Je to zbytocne minanie penazi a len sa poškodi mechanizmus travenia

medek
2. mar 2017

samozrejme, že to nefunguje, ešte nevymysleli žiadny zázrak na chudnutie, darmo sa aj tu na MK registrujú predajcovia (ktoréhokoľvek prípravku na chudnutie) a vymýšľajú rozprávky o tom ako z toho "svojho" schudli. Na FB je stránka lives pectin a tam sa im už hromadia LEN negatívne recenzie, je to ďalší zbytočný vyťahovák peňazí

luckaajanko
autor
26. jún 2017

Dakujem baby 😉

elam123
3. mar 2018

Vôbec ale vôbec to nefunguje a vlastne ani nemá šancu veď je to v podstate len jablčný pektín, to už si radsej kúpim gumových medvedíkov. Inak tí čo to predávajú to majú veľmi dobre premyslené, čo som čítal v tejto recenzii: https://imunita.online/lives-pectin/ , kúpia to za pár šupov kdesi v maďarsku a u nás to predávajú ako zázrak na chudnutie s 500%-nou prirážkou, to je bizniss, čo?

emm12
22. apr 2018

Funguje to len treba pri tom cvičiť a nejest sladkosti ✔

medek
22. apr 2018

@emm12 no ale keď budeš cvičiť a nebudeš jesť sladkosti tak na chudnutie bude fungovať práve to a nie lives pectin 😀

amira66
1. máj 2018

@luckaajanko mala som to uz aj ja naozaj pomaha schudla som tri kg za tyzden pred kazdym jedlom sa to dava objednala som to na nete naozaj pomaha ked som sa o nom dopocula tiez som vahala ale skusila som to a fakt ma dobry vysledok a ked do toho cvicis jes s mierou a daj si tento drin tak ti prisaham po tyzdni ta potesi vazenie

medek
1. máj 2018

@amira66 nie nepomáha, a najmä nie 3 kg za týždeň, je to blbosť, toto sú akurát tak naučené frázy niekoho, kto chce zvýšiť predaj a navyše sa kvôli tomu teraz rýchlo zaregistroval na MK 🙂
@luckaajanko

amira66
9. máj 2018

@medek možna tebe nefunguje to no ale ako vravim mne to fungovalo a schudla som každy ma asi iny nazor na to ......

maaartinnna
10. máj 2018

Uplna blbost.Vobec to nefunguje.Neschudla som ani deko.Uuuuplne zbytocne vyhodene peniaze.Obycajna jablkova stava..2 jablka obsahuju tolko pekcinu ako je v 250ml v tomto pripravku.Urcite neodporucam.Total podvod.Bohuzial som to zistila az po objednani vrr

medek
10. máj 2018

@amira66 mne to nemá prečo fungovať, lebo nekupujem podobné "zaručene" fungujúce prípravky, ale myslím, že tých čo to skúsili a teraz ľutujú vyhodené peniaze je dosť. Na to aby si schudla 3 kg za týždeň, treba sakra makať a a dať sa na celkom iné stravovanie, ako predtým (ak si nemala 120kg), aj tak prvé kilá čo odídu sú voda a zaručenie nie tuk. Stále tvrdím, že je to blbosť, a myslím, že je tu kopa žien, čo so mnou súhlasia, a tie čo ešte stále dúfajú a predsa to objednajú, zaručene zmenia názor po prvom nákupe 🙂

ema1990
11. máj 2018

Je zaujimave,ze tie dve damy,ktore to vychvalili (v aprili a zaciatok maja) boli registrovane v aprili.
Dievcata kaslite na to.Ja som na zaciatku 9 mesiaca a doteraz mam +18kg a mam pocit,ze priberam aj zo vzduchu.Teraz len pockat do porodu,potom zobrat kocik a fiju na cerstvy vzduch a hybat sa...Tak si radsej kupte korcule za tie peniaze alebo investujte do tenisiek😎...Ja si asi radsej za tie peniaze dokupim rezervne duse na kocik 😂

mojedeti1
21. feb 2019

Tak precitala som si recenzie aj clanok,aj tak som si to objednala je pravda ze obmedzujem sa v strave uz 3 tyzdne,nejam pecivo,nic z bielej muky,mlieko a cukor nic sladke teda schudla som aj viditelne uz par kil,objednala som si to a s rym mi to ide rychlejsie dole,isla som do toho fakt ze je to hlupost a asi to nepomoze ale nieco sa deje lebo uzivam to treti den a dalsie 3 kila su dole...takze uplne by som to nezavrhovala a za 33 eur s posovnym nie je az tak vela aby som si to sama na sebe neskusila...takze asi tak

lucinka23x
8. mar 2019

@mojedeti1 ja som dnes objednala, no čítala som zle recenzie na to, teraz neviem ci je to podvod alebo naozaj sa dá pri tom schudnúť.

buckovak
8. mar 2019

žiadne zdraviu neškodné lieky neúčinkujú, ak vieš zruš to, sú to zbytočne vyhodené peniaze, a nepoteším Ťa, aj všetky ostatné čo sľubujú zázračné chudnutie sú podvod.....

lucinka23x
8. mar 2019

@buckovak ja som sa snažila to zrušiť, nedvíhali mobil, na správu nereagovali, a v emaily bolo napísané že ak neprevezmem že budem platiť pokutu a sankcie za neprevzatie

buckovak
8. mar 2019

@lucinka23x no ano, to je taktika týchto podvodníkov, tak aj Ty vidíš aká je to "seriózna" firma. Nedá sa tam dovolať a nič riešiť, tak si predstav ako vrátia peniaze , keď to nezaberie, čo väčšinou sľubujú- ani obraz ani zvuk ......Ja by som to aj tak neprebrala, možno prídeš o menej ako keď to preberieš a sú to len vyhrážky, aby to odradilo od zrušenia objednávky. Aj tak vedia, že každý sa dá oblbnúť len raz.... a na chudnutie Ti aj tak nepomôžu, lebo je to blbosť, tak ako aj Garsin, čo mi teraz naskakuje reklama .....

ema1990
10. mar 2019

@lucinka23x a mali nieco pisane o pokute v obchodnych podmienkach?
Ak tam nemaju uvedene obchodne podmienky,tak to o niecom svedci.No tym padom si nemaju narok vymahat poplatky za neprevzatie.Ak by sa nieco take stalo,tak treba urcite kontaktovat SOI.

lucinka23x
11. mar 2019

@ema1990 je to tam napísané, že majú nárok si vymáhať odškodné za neprevzatie 10 eur plus 5 eur doprava, takže 15 eur. Dnes mi to prišlo, a nahnevalo ma to ze som mala mat v zásielke 6 kusov a prišli len 3 kusi, no oni nereagujú, tak neviem ako to teraz vyriešiť.

buckovak
11. mar 2019

@lucinka23x a koľko si platila? Viac by sa oplatilo neprebrať, tak by si prišla možno o 15,- eur (možno ani nie) ale teraz si prišla o viac a výsledok je taký istý, jablková zriedená šťavička, od ktorej nemáš ako schudnúť. Na FB ľudia píšu presne toto o nich, sú to podvodníci, nielen nefunguje a pošlú menej, a bohužiaľ už nevyriešiš nič, zaplatila si, im to stačí, aj tak sa chytí niekto ďalší....

lucinka23x
12. mar 2019

@buckovak platila som 53 eur.

ivetkabariova
12. apr 2019

@lucinka23x ja som si to dneska objednala a teraz som trosku mimo kolko si platila

buckovak
12. apr 2019

@lucinka23x tak a teraz po mesiaci užívania si teda spokojná?

lucinka23x
13. apr 2019

@ivetkabariova 53 eur, mam aj odlozenu faktúru a neschudla som ani kilo, tak ja som mala procedúru na mesiac

lucinka23x
13. apr 2019

@buckovak nie, neschudla som ani kilo