Chudnutie prostredníctvom stacionárneho bicykla

andrea1235356
3. máj 2020

Dobrý deň, je možné schudnúť pomocou stacionárneho bicykla? Da sa schudnúť aj z bokov a brucha? Dakujem vám vopred za odpovede.

alexk12
3. máj 2020

@andrea1235356 z brucha nie bicikel je keď tak na zadok

andrea1235356
autor
3. máj 2020

@alexk12 a z bokov ? Niekde som čítala že z bokov sa pomocou stacionárneho bicykla dá ...ale ďakujem Vám za odpoved

777januska777
3. máj 2020

Podľa mňa dá, keď to berieš ako kardio cvičenie (cvičenie pri určitej tepovej frekvencii).

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuliatko84
3. máj 2020

Stacionarny bicykel i za tyzden bude sluzit ako nemy sluha.radsej si chod zabehat alebo kup normalny bike

columbine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zu82
4. máj 2020

@andrea1235356 akykolvek pohyb je dobry 👍 Niekomu sice stacionar.bicykel sluzi ako vesiak, ale ja mam skusenost taku, ze ho pouzivam uz niekolko rokov (netvrdim ze kazdy den). Aj ked teda mam spinningovy, myslim ze na tom sa da kardio celkom dobre realizovat. Pomohol mi po porodoch, nie vzdy sa da ist vonku na bike, hlavne pri malych detoch, ze? 😉 tak sa nenechaj odradit.

matejtrener
5. máj 2020

Dá sa schudnúť aj pomocou stacio bicykla, dá sa schudnúť dokonca aj sedením a nič nerobením. 🙂 Či budeš športovať, alebo nebudeš športovať, vždy o tvojej váhe bude rozhodovať kvalita stravovania. Ak budeš mať denne vyšší kalorický príjem ako výdaj, nepomôže ti ani keď absolvuješ Tour de France...

PS: schudnúť z konkrétnej partie nie je možné. Telo páli tuk tam, kde to uzná za vhodné, a ty to ovplyvníš len zanedbateľne. Môžeš ovplyvniť jedine to, kde budeš naberať svalovú hmotu, ale to je už trocha iný príbeh... 😎