Chudnutie - prípravok od Plačkovej

12. máj 2022

Ahojte baby,
Rada by som vypočula niečo overené k chudnutiu. Moja mala ma 1,5. Počas tehu som nepribrala vela 9-10 kg. Pred tým som vážila 57 kg, som bola vyšportovana, pevna, bola som spokojná so svojou postavou.
Zatiaľ vážim 65-66 kg stale. Nie som zástanca drastických diet, snazim sa davat pozor čo zjem, stravujem sa pravidelne, vela zelenin, ľahké jedla, občas si doprajem niečo sladké. Cvicit cvičím asi 1x max 2 x do týždňa. Ja viem, hlavne stym by som mala začať, robit to intenzívnejšie a boli by nejaké výsledky. Som rozhodnutá že budem cvicit viac a budem to brat vážnejšie.
Moja otázka je či ma niektorá z vás skúsenosť s nejakými pripravkami na naštartovanie chudnutia?
Prípravok aký ma napr plackova a pod. Funguje to? Potrebujem zhodiť naozaj len pár kg a pár cm dole… Dakujem

missdiva
12. máj 2022

ziaden pripravok neschudne za teba, zbytocne vyhodene peniaze aj ked teda ja by som to nezjedla ani zadarmo.
na nastartovanie skus citronovu vodu alebo zeleny caj... inak len pohyb a zdrava strava.

pukina
12. máj 2022

Ziadne zazracne pripravky neexistuju, chudnutie ti nastartuje len kaloricky deficit

pinaofina
12. máj 2022

“Som rozhodnuta, ze budem cvicit viac a brat to vaznejsie” - je jediny pripravok co ti pomoze. Nie diety a uz toboz nie bordel od ludi, co so zdravim chudnutim nemaju nic spolocne. Cvicenie a pozor na kalorie, zaroven si dat aj normalne jedlo a ano obcas aj to sladke, nech to dokazes dohodobo 🙂

barborachors
12. máj 2022

Je to čistý marketing, ziadny zazracny napoj na chudnutie neexistuje, aj ked by sme veľmi chceli 😃
Sportom len tak neschudnes, len spevnis ale to by si musela makat min 3x týždenne a zároveň nepridavat v jedle (ze vsak som cvicila) ale možno aj trosicku ubrat, resp polovičné porcie jest a druhu polku nahradit surovou zeleninou.
Ráno mozes aj trochu peciva alebo sladké, ak uz musis, ale len do 12.00 Potom uz len zdrave veci a skus pikantne, to zrýchľuje metabolizmus a aj kyslé... a nekojit lebo z kojenia sa pribera (zvysuje chut do jedla plus hormony) a nebrať antiku, zadržiava vodu v tele. A nevazit sa ale meriat...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
humajnicek
13. máj 2022

Veriť takémuto niečomu no neviem. Jednoducho treba cvičiť pravidelne a sledovať si čo a koľko zjem. Jednoduchý kalorický deficit a kilá pôjdu dole aj bez toho aby si vyhadzovala nezmyselne peniaze za niečo.

katuska189
13. máj 2022

Vždy som si myslela, že iba úpravou stravy nikdy neschudnem, že k tomu proste ten aktívny pravidelný pohyb musí byť. Ale nie je to pravda. Nakoniec sa mi podarilo zmenou stravy schudnúť zo 64 na 56kg... Bez,, zazracnych"tabletiek lebo také neexistuju🙈🤷 bez spotené ho kardia 👍🤩 a moje kamarátky to isté, dali si vypracovať jedálniček na 3mes. Jedna schudla za tu dobu len stravou 12kg. A tie ďalšie mali tiež pozitívne vysledky

katuska189
13. máj 2022

Len samozrejme ze schudnúť nie je také,, tazke", ťažšie je udržať si vahu🤪