Chudnutie pri deťoch

denyskalili
1. sep 2022

Ahojte, viete mi poradiť ako mám schudnúť pri deťoch? Jedna má 5 rokov, škôlkarka, a maličká má 8 mesiacov. Nič drastické, niečo s čím máte skúsenosti, nepotrebujem schudnúť veľa ani okamžite. Chcela by som dať dole aspoň 5 kg. Ďakujem

mirage
1. sep 2022

@denyskalili co ma chudnutie spolocne s detmi?

dadka3450
1. sep 2022

@denyskalili pohyb strava tieto dve veci sú veľmi dôležité

beata_k
1. sep 2022

@mirage Ze nema cas sediet pol dna vo fitku a druhu polovicu venovat fit raw eko bio jedlam.

mirage
1. sep 2022

@beata_k chudnutie nie je o raw jedlach a pol dni vo fitku

dadka3450
1. sep 2022

@beata_k cvičiť sa dá predsa aj doma aj keď len pol hodinu alebo prechádzky to je tiež pohyb

ivangeline
1. sep 2022

Cvicit a jest zdravo?

beata_k
1. sep 2022

@dadka3450 Neviem si predstavit, ze pri 2 detoch nema pohyb.

sojorez
1. sep 2022

Nedojedat po detoch, vecer sa nedlavit sladkym na doplnenie energie. 5 rocnu na bike, malu do kociara a Ty k tomu korcule alebo bicykel a sedacka/ cyklovozik. Turistika s nosicom, v zime lyze. Vahu si takto drzim po troch detoch, organizovanemu cviceniu som nejak nikdy neprisla na chut.

mirage
1. sep 2022

@beata_k z bezneho pohybu, v praci, ci pri detoch nechudne nikto, to by potom boli vsetci /skoro/ stihli.

beata_k
1. sep 2022

@mirage Ale chudne. Len to potom zajedaju ked deti spia.

zmrzlinka2021
1. sep 2022

@beata_k Lenze chudnutie nie je o pol dni vo fitku ani raw strave. Je to celkova zmena zivotneho stylu, nastartovanie svojho organizmu, kvalitna vyvazena strava, dostatok pohybu.
Ale chapem, ze deti su univerzalnou vyhovorkou na vsetko 😉 Kazda z nas to tak do urcitej miery robila

beata_k
1. sep 2022

@zmrzlinka2021 Ja viem. Len som velmi nepochopila preco sa pyta co s tym maju deti. No vsetko. Dobre vieme, ze s detmi to uz nie je tak jednoduche ako bez nich. Taka otazka o nicom.

zmrzlinka2021
1. sep 2022

@beata_k Ono chudnutie je vecou hlavy, vole.. mas kopec bezdetnych, ci s detmi, co su pomaly uz dospele, a rodicia su obezni. A zial potom castokrat aj tie deti.

amelie2017
1. sep 2022

@denyskalili uplne normalne, ako bez deti. Zvysit vydaj a znizit prijem.
Praveze pre mna deti este lepsia motovacia- aby si za nimi vladala behat a treba zdravo varit aj kvoli tym detom. Ja som zacala tak, ze ked bola mala v skolke, drobca slm supla do kocika a takmer kazdy den 7km rychla chodza. Prestala som sa napchavat pecivom a cestovinami, uvarila radsej zdravsie jedlo. Kedze zeleniny a kvakitneho masa kvoli maleho prikrmom bolo stale dost, slo to o to lahsie.

mirage
1. sep 2022

@beata_k zalezi od vela faktorov, vlastnej vole, veku deti, prace, cize otazka je velmi vseobecna. Ja, s dvomi detmi cvicim viac a jem lepsie a zdravsie ako bez deti.

mjk40
1. sep 2022

Trochu viac pohybu ak je to možné (napr. prechádzka s deťmi) a trochu menej jedla alebo lepšie povedané večer jesť najneskôr do 19 tej potom už nie aj keby ste ako hladná až ráno raňajky normálne.

eskop
1. sep 2022

@denyskalili tiež som doma na materskej a začala som premenu, cvičím doma, tých 35 40min každý deň sa dá nájsť bud skoro ráno keď spi alebona obed alebo večer. Aspoň pre mňa je to priorita a už som schudla 9kg za dva mesiace

mirka193
1. sep 2022

Ahoj, podobne mám 2 deti - 4 ročná a 10 mesačná. Znížila som príjem, zvýšila výdaj, začala som cvičiť s Fitshakerom a dala s dole 8 kíl. Ja to hlavne o strave a VŠETKO ZAČÍNA V HLAVE. 🙂

snezienkaaa82
1. sep 2022

Ak sa hybes veľa a váha nejde dole, musíš sa hýbať ešte viac, lebo telo si zvyklo. Vyšší výdaj, nizsi príjem, inak to nejde

barborachors
1. sep 2022

Chudnutie nie je o pohybe , ale o strave. To ti povie kazdy trener. Mozes sa hybat kolko aj nechces, ale ked si das poriadnu veceru a potom ides spat, tak tazko zhodis. Rataj si kalorie a schudnes, prijem max 1500:denne.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz