Chudnutie pomocou stravy

jannali
28. jún 2022

Ahojte, bol by niekto ochotný, s kým by som popisala o tom, ako, kde si nastavit, stiahnuť kalorické tabuľky? Samozrejme, čítam i tu momenty, ale pomoc, rada by pomohla. Ide mi o to, ako postupovať v stravovaní a zapisovaní si jedál… Ďakujem za pomoc.

nikha2809
28. jún 2022

Pridaj sa do skupiny cesta k mojej premene.Mas tam komplet návod na nastavenie kt.Ak popozeras aj staršie príspevky máš tam kadečo rozpísané, poprípade baby ti poradia ak nebudeš niečo vedieť

mariaveronikag
28. jún 2022

presne ako pise @nikha2809, pridaj sa do tejto skupinky. Najdes rady, aj motiváciu 🙂

bronik89
28. jún 2022

no dolezite je poznat svoj bazalny metabolizmus aby si vedela aky denny prijem si stanovit ked chces pomocou stravy schudnut 🙂 tak na zaciatok aspon.

janasim
28. jún 2022

podla kalkulacky Michal Jozef Toth si to vypočitaj

panda21
28. jún 2022

1. Nastaviť vek, vahu, výšku
2. V nastaveniach vypnúť trávenie, vypnúť aktivity v DDD, nastaviť režim (ten sa dáva minimálne mierny, ak cvičíš aspoň 4x do týždňa tak stredný. Sedavy sa nedáva, aby si mala kam znižovať a nešla pod bazal).
3. Zapisuje sa iba jedlo, aktivity nezapisujes
4. Ideálne zapisovať všetko v surovom stave a keď varíš pre celú rodinu, tak vytvárať moje jedlá (dáš vytvoriť moje jedlo, nahadzes suroviny, keď budeš mať uvarené tak odvazis celý hrniec/panvicu to odpocitas a zapises ako porcie. Keď si budeš naberať, iba vyberes to moje jedlo a ak si odvazis 348g tak to zapises ako 348g porcií.)
5. Vypočítaný príjem je už s DEFICITOM, takže plnis všetky kolieska na 100%.

jannali
autor
28. jún 2022

@panda21 ešte poprosim, to v aplikácii kalorické tabuľky? Vdaka

jannali
autor
28. jún 2022

@janasim áno to som si zadala, a čo ďalej?

janasim
28. jún 2022

@jannali udaje z kalkulačky treba nastavit v aplikacii kaloricke tabulky,klik na moj profil- vlastné ciele-vlastné nutrienty ,a vypnut aktivity

panda21
28. jún 2022

@jannali áno, normálne stiahnes Kalorické tabuľky (taky zelený štvorec s vidlickou a nozikom), registrujes sa, nastavis a hotovo.

panda21
28. jún 2022

@jannali a Kalorické tabuľky ti všetko nastavia same, nemusíš už nikde nič prenastavovat, to čo ti vypočítajú to plnis. Vypočítajú ti aj bazalny aj denny príjem.

jannali
autor
28. jún 2022

@panda21 ďakujem krasne