Chudnutie od 1.4.2016

ruzovykvietok
30. mar 2016

Kto sa ku mne ide pridať? 🙂 chcem zmeniť najmä stravu, pridať aj trochu cvičenia, ale strava je prvoradá 🙂 najlepšie keby sa našli aj vegetariáni (keďže ja sama som, aby sme sa inšpirovali, motivovali). A dáme si taký veselý dátum 1. apríla 🙂

naja94
30. mar 2016

Ahoj, ja sa hlásim... Potrebujem konečne zatočiť s nadbytočnými kilami, lebo som zo seba už fakt zdesená... Síce nie som vegetariánska, ale rada sa nechám inšpirovať vegetariánskou kuchyňou... Koľko by si chcela dat dole, ak to nie tajné? 😉

qyxina
30. mar 2016

Aj ja by som rada skusila ... Na chudnutie som ja strasne leniva, stale odsuvam zaciatok alebo vydrzim len par dni ☹
Napr. naposledy som chcela zacat hned po Velkej noci, ale co mam tie kolace vyhodit??? 😀😀😀
Ale verim, ze ma namotivuje, ze sa k tomuto zameru takto verejne priznam a budem sa aj priebezne hlasit 🙂

mateson
30. mar 2016

aj ja sa pridám. Ale od 2.4. pretože 1 idem s kamoškami na večeru ktorú máme dohodnutú už velmi dávno a zase sa potom dlho nestretneme.
@qyxina S tými koláčami sme na tom rovnako 😉 ja už ale musím zo sebou niečo robiť. Hlásia 20 stupnové teploty a keď si pomyslím, že mám vyzliecť kabát tak na mňa idú mdloby.

kika2111
30. mar 2016

juuuj dievcata pridavam sa aj ja..som 2mesiace po 3.porode,mam 158cm a 79kg a neviem prestat zrat!plne kojim kazde 2hodky a vzdy v noci mi neda nieco male si nedat,ked idem kojit..neviem sa toho zbavit a tak strasne by som chcela schudnut..samozrejme normalne v sulade s kojenim...

mateson
30. mar 2016

@kika2111 ty 2 mesiace ale ja 11 rokov 😀

mateson
30. mar 2016

@kika2111 a palec hore za to, že si napísala výšku a váhu 🙂

janett_6
30. mar 2016

Tak,som sa rozhodla aj ja.. S vašou podporou to teraz dám Som po tretom pôrode 7 mesiacov s 150cm/ 69kg. Držím všetkým palce.

kika2111
30. mar 2016

viete co je ale sranda,že ludia mi to vobec netipuju,myslia si,že mam tak o 10kg menej 🙂 ale ja sa necitim dobre...chcela by som byt taka pekna chuducka maminka 🙂 aj som skusala,že sa fotim aby som sa videla a odstrasilo ma to,resp.motivovalo a nic...najhorsie je,že moj muž mi stale hovori aka som v pohode..a to mi tiež nepomaha :D ja aj ked jem zdravo,tak zerem na kila zdravo :D

naja94
30. mar 2016

Ja som po pôrode 2r a 4m a pri výške 165cm mam 68 kg... Rada by som sa dostala na 55 kg...

ywus17
30. mar 2016

Ahojte ja sa síce zatiaľ chudnúť nechystám keďže som V 7. mesiaci 😀 ale ak môžem poradiť ja som schudla 12kg za pol roka a skúšala milión diét ale jedine čo pomôže je cvičenie aspoň 3-4 krát týždenne naozaj môžem povedať že som skúsila všetko... Samozrejme strava urobí veľa ale bez cvičenia to nepôjde tak ako by ste chceli. Ja som schudla najviac na bruchu čo sa diétou nedá žiaľ zhodiť ☹ držím vám palce A prajem pevnú vôľu vydržať čo najdlhšie 🙂

mateson
30. mar 2016

@kika2111 súhlasím s tým chlapom. Ja by som potrebovala aby mi povedal, že mala by si schudnúť /vobec by som sa neurazila/ a nie , že mne sa páčiš taká aká si.

saona
30. mar 2016

ja sa tiež pridávam....

qyxina
30. mar 2016

@kika2111 no ja sa pustam do chudnutia az teraz, ked je drobec uz skoro odstaveny. Ma 15 mesiacov, takze na tu žravost mam cerstve spomienky - držala ma cely prvy rok 😉 Ale na pocudovanie, okrem pribratia nejakych 3 kg hned na zaciatku, som uz potom cely rok vahu držala napriek neuveritelnym prisunom kalorii.
Tak mi je trochu luto, ze keby som tolko nežrala, mohlo to ist dole aj samo ☹ Ale mozno aj nie 😉 Alibizmus moj verny, neopustaj ma 😀

mateson
30. mar 2016

@naja94 nedráždi 😀 Ja by som sa chcela dostať na tých 68.

kika2111
30. mar 2016

@qyxina no ja s tym mam velmi silne spomienky..pri 1.dcerke som kojila 1.5roka a schudla pekne..pri 1.synovi som kojila so 8.mesiaca,ale to som bola tehu ,takze nic a teraz pri 2.synovi som sice za tie dva mesiace nepribrala,ale myslim,ze keby som nezrala,tak pekne schudnem.ale neviem ako sa zbavit tej pazravosti..ono ma vobec nemotivuje to,ve som nepribrala..lebo ked jem si vravim,ze vsak i tak nepriberiem:(

csenibaba
30. mar 2016

Pridám sa k Vám,pred dcerkou som mala 52 kg a teraz po synovi(3,5 rokov má)75 kg:-\ uz som zúfalá..

ruzovykvietok
autor
30. mar 2016

Super ženy, som rada 🙂 ja hlavne mám problém aj s pitným režimom :D ja som už 7m po pôrode a stále chudnem a naberám a strieda sa mi to a mám 79kg a 176cm 🙂 a ešte obvod pása zistiť a môže sa začať 🙂

njonja
30. mar 2016

Ahojte dievcence, tak sa pridavam aj ja. Som viac - menej veganka s obcasnym zhresenim na vegetarianku. 2 deti, takmer dva roky od porodu druheho. 180 cm a 86 kil. Mam 15 navyse oproti mojmu normalu. no a zacala som uz vcera. Stravu sa snazim dodrziavat, a odo dnes mam aj osobnu trenerku. Tak verim, ze sa mi polair nejaka figura do plaviek do maja🙂 😀

naja94
30. mar 2016

@ruzovykvietok
Pitný režim robí problém aj mne... Pritom ja čistú vodu milujem... Ale akonáhle mam vypiť predpísané množstvo, nejako mi to nejde... 😯

ruzovykvietok
autor
30. mar 2016

Teší sa že ste sa toľké pridali 🙂 hlavne sa teraz zbaviť všetkých zásob sladkého :D všetko preč, koláče atď

naja94
30. mar 2016

@ruzovykvietok
Tak to je výzva s tými sladkosťami... Ale bez obmedzení to dole nepôjde, to je jasne... 😉

njonja
30. mar 2016

@ruzovykvietok sladkosti sa nezbavuj, ale ignoruj ich 🙂 😀

mateson
30. mar 2016

@njonja a to sa dá IGNOROVAŤ ? Daj návod.

mateson
30. mar 2016

@ruzovykvietok alebo 31,3. všetko zožrať 🙂

qyxina
30. mar 2016

@kika2111 fuuuha, az teraz pozeram do tvojho profilu, ze to mas doma poriadne akcne 😉 A to sa pri tych vsetkych drobcoch chystas chudnut? Tak to davam aspon 3 klobuky dole 🙂

njonja
30. mar 2016

@mateson Poviem ti, ked sa mi to podari🙂 😀 😀

kika2111
30. mar 2016

@qyxina prave pri nich si myslim,ze by to mohlo ist..som nimi pohltena a na jedlo cez den nemam tolko casu..len ta noc a vecer :D uz nech je teplo a mozeme byt stale vonku..

ruzovykvietok
autor
30. mar 2016

Ženy to sa ignorovať nedá :D no idem sa ja vyspať na to, môžeme pomaly už zajtra s tým začať :D

naja94
30. mar 2016

@mateson
Ty si veselá kopa 👍 S Tebou budeme chudnúť s úsmevom 😉

ishkaa
30. mar 2016

Pridavam sa...mam 165 a 69 kg, chcem ísť aspoň na 60...