Chudnutie - jedlo doobeda

devilka1
19. sep 2021

Ahojte 🙂 tie co ste presli stravovacimi planmi niektore ako ste to mali s jedlom doobedu?? Ja napr sa najem niecoho zdravsieho na ranajky cca o 8.00 ale o 10.00 uz pocitujem hlad a obedujem az okolo 12.00.... chcela by som zhodit kilečka a vravi sa ze jedlom sa chudne, ale ja ani neviem co by som mala jest aby som ostala dlhsie zasytena..mate nejake rady ?🙂 dakujem

lenuska9999
19. sep 2021

@devilka1 tak si daj vydatnejsie raňajky , ved tie sú základ. A keď raňajkujes o 8 , tak o 10 by si už mala mat desiatu ..ci nedesiatujes?? No a čo sa týka inšpirácie. Pozri na instagrame všelijaké stránky o zdravom stravovaní a varení, ja tam hľadám inšpiráciu. Aj keď ja nedržím žiadne diéty, akurát sa snažím jest zdravšie...

h2
19. sep 2021

@devilka1 Neviem, či to nejako pomôže konkrétne Tebe, ale ja, keď som hladná a viem, že sa z akéhokoľvek dôvodu zatiaľ nemôžem najesť, tak pijem vodu. Veeeľa vody.

jana2679
20. sep 2021

@devilka1 Ahoj, ovocie alebo ja si dám kaleráb alebo uhorku a uvarím si čaj bez cukru.

martanagy
20. sep 2021

@devilka1 ahoj pozri kaloricke tabulky, ja som napr na desiatu mala vela paradajok a tie nemaju skoro ziadne kalorie a zasytia tak isto uhorka a ina zelenina

veronnica080
20. sep 2021

Záleží, čo raňajkuješ, ale o 10 keď si hladná je to normálne, keď si sa nejako na raňajky neprejedla. Ja napríklad o desiatej si musím niečo hodiť, aj keď len banán alebo jablko alebo čosi také 🙂

sarinka2012
20. sep 2021

@devilka1 ja odporučam dať si desiatu 🙂 ovocie, alebo sýtejší banan, prípadne jogurt, alebo zeleninu s kuskom syra, tak aby si vydržala do obeda, to že si hladná znamená že ranajky už su spálene, tak sa neboj najesť 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz