Chudnutie a spánok

lellla
12. okt 2021

Ahojte prosím vás ako schudnúť keď mi chýba spánok?? A dosť mi chýba..mám 5 mesačnú dcérku ktorá je hore každú hodinu a s toho sa pol hodinu mrvybtakze v podstate vôbec nespím ...sommunavena lebo ja potrebujem nočný spánok ..ale však to každý...cvičím pravidelne a stravujem sa zdravo podľa tabuliek kalorickych a váha nič ani CM nič stále som ani Tom rovnako myslela som že keď 2 mesiace človek mala tak aspoň milimeter pôjde a ono nič 😭😭 čo robiť aby to začalo mať nejaký zmysel?? Ešte napíšem že nemá mi kto dieťa na noc strážiť a muž chodí veľmi skoro ráno do práce kde musí byť plne sústredený takže to tiež nemôžem dať že aby som s aká zregenerovala .

deti95060810
12. okt 2021

nedarí sa ti schudnúť? Lebo ja mám opačnú skúsenosť, akonáhle nespím - nejem a schudnem...

petamich
12. okt 2021

mam 3-mesacne dieta a kila aj cm idu pomaly dolu a to som pribrala v tehotenstve 22 kg a zostalo mi 5 - necvicim a zeriem co pride 🤷‍♀️ - maly ale spi cez den iba v kociku = denne chodime na 3-4 hodinove prechadzky, mne praveze pomaha, ze nespim, kedze telo pali aj vtedy len sa musim ovladat, aby som nevyzierala somariny - nemoze to byt tym, ze jes malo? ono kaloricke tabulky su super vec, pre niekoho kto ma zdravy zivotny styl a spi minimalne osem hodin denne a nie pre niekoho kto prakticky funguje 24/7

a chapem, ze muz ma narocnu pracu, nech s dietatom spi aspon cez vikend ak sa da, moj manzel chodi do prace, mozno nie az takej narocnej (fyzicky) ale cez vikendy je s malym on, nech si mozem pospat kusok viac v noci, v byte je sice ako po vybuchu permanentne ale co narobime - priorita je dieta a vyspat sa aktualne

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lellla
autor
12. okt 2021

@elizabet173 nedojcom bohužiaľ mala je na um keďže som mlieko stratila....pre to je to o to horšie lebo pri synovy som to mala tiež že nespal ale on sa zobudil dala som mu cicky a mohla som driemat pri Tom...to bola výhoda...práveže nejem malo Aspon myslím nemám taký veľký deficit snažíme a jesť výživné ale zdravé jedlá a toľko krát koľko mám ...a čo sa týka.muza on by sa ani nezobudil na ňu 😀 on má dobrý spánok keď mu treba ..ráno mu ju nechávam lebo sa budí mala o 5 takže víkendy je od 5 on bohužiaľ ale musím aspoň takto

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lellla
autor
12. okt 2021

@elizabet173 pri prvom som teda popri dojčení pribrala lebo som jedla aj v noci a strašne som jedla veľa ...ďakujem za povzbudenie ☺️dúfam že máš pravdu a nepotrvá to dlho a bude spávať lepšie a budem mať viac energie a casu

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lellla
autor
13. okt 2021

@elizabet173 no ani teraz moc nesedim..nemam kedy :D

janka27101988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz