Chudnutie a cvičenie

11. sep 2024

Ahojte , možno od veci otázka ale určite sa tu nájdu baby ktoré majú skúsenosti s týmto 😊. Potrebovala by som schudnúť hlavne stehná a spodnú časť ( viem že sa chudne z celého tela ) a chcem začať cvičiť z váhami ale bojím sa že moje stehná budú ešte väčšie 😄 samozrejme aj upraviť stravu + pridať nejaké to kardio ale bola by som veľmi rada za nejaké rady ohľadom toho 🙂

ssimusska
11. sep 2024

Kalorický deficit, silový tréning a po ňom kardio. Jediný recept

mabenn
11. sep 2024

akonahle mas nejaky typ postavy, pravdepodobne hruska - silnejsia spodna cast, aj po schudnuti ti rovnaky typ postavy ostane...ak ide o toto

mamamasama
11. sep 2024

@mabenn s tým by som nesúhlasila. Vždy som bola jablko, no vďaka cviceniu mám krásnu symetriu presýpacích hodín.

mabenn
11. sep 2024

@mamamasama typologia tela je geneticky dana...to ze si obrastla tukom na formu jablka nie je dokaz toho, ze sa ti typ postavy zmenil, len sa ukazal

minenkak
11. sep 2024

Ideš dvíhať dvesto kg?ak nie tak tých objemov sa až tak neboj

zu82
12. sep 2024

Ja som dlhodobo cvicila vo fitku s vahami bez kardia a len s jemnou upravou stravy a mne tie stehna rastli. To je moja skusenost. Co pomohlo mne bolo zvysit kal.deficit a pridat kardio ( v mojom pripade chodza/beh do kopca) aspon 4x do tyzdna. A vo fitku menej cvikov na stehna s vahou, skor pilatesove s vlastnou vahou. A ako doplnok maderoterapia. Drzim palce 😉