Chudnutie

Dobrý večer som veľmi zúfalá 😭začnem tým že som veľmi pribrala ako som otehotnela. Ale od pôrodu je už skoro druhý rok a nedarí sa mi schudnúť som veľmi slabá ťažko sa mi dýcha . Veľmi ma bolia nohy . Ale najhoršie je že sa veľmi hanbím no sama sebe sa hnusim 😢. Budem mať 27 rokov , moja výška je 151cm ale váhu mám 95 kg je to veľa asi . Neviete mi poradiť nejaký čaj alebo niečo radu prípravok na chudnutie prosím 🙏🙏🙏

miusa00
2. mar 2022

Caj ani pripravok na chudnutie neexistuje… strava a pohyb 🙂

jaja20
2. mar 2022

Skús tabletky Diterpex,zmenšujú chuť do jedla,možno ti to na začiatok aspoň trochu pomôže.

nikdenikto
2. mar 2022

@katuskaveronika27 ano, pri tvojej malej výške je to naozaj veľká váha. Ak čakáš že nejaký čaj za teba schudne tak si na veeeelkom omyle, zbytočne prídeš o peniaze a priberies ešte viac. Toto sa nedá nijako oklamať len strava a zdvihnúť zadok hýbať sa. Máš malé dieťa, snaž sa preto...toto je dost vysoka nadváha.

mariet24
2. mar 2022

Pridaj sa do skupiny Cesta k mojej premene, stiahni si kalorické tabuľky a v danej skupine si nastudujes všetko o ich používaní, prípadne baby aj poradia... Je to o strave, ja som začínala na 105, pomaličky za vyše roka sa blížil k 80.... Držím palce

kuriatkocervene
2. mar 2022

@katuskaveronika27 no treba sa hlavne hýbať a zmeniť stravu, môžeš skúsiť užívať chróm v tabletkách, zabraňuje chuti do jedla, hlavne na sladké ...

pribinak
2. mar 2022

Štítnu žľazu máš ok?

vanda323
2. mar 2022

@katuskaveronika27 Ahoooj som na Tom podobne....ale ja to mám tak že ako náhle začnem držať stravu chudnem....ale potom zajedam depku ....
Strava strava a pohyb nemusíš byť fitnesska na ale prechádzka nezaškodí a ešte vo raz strava

katuskaveronika27
autor
2. mar 2022

@pribinak neviem nikde som ešte nebola ani na vyšetrení zastavím sa k obvodnej lekárke lebo mám dosť ťažkosti.

pribinak
2. mar 2022

@katuskaveronika27 daj si skontrolovať hodnoty. Ale zatiaľ máš dieťa, tak každý deň treba ísť von a každý deň o kúsok ďalej. Pohyb je veľmi dôležitý

A bez zmeny stravy sa to nedá.

mimi3008
2. mar 2022

@katuskaveronika27 Podla mna pre zaciatok 2 hodiny denne rychlej chodze s kociarom (ak ti este vysedi v kociku) by mohli spravit zmenu. Behanie pri takej vahe by som kvoli klbom asi velmi nerobila

verca888
3. mar 2022

Fuha, no tak je to viac na tvoju vysku a vek to je pravda, ale jednoducho sa treba zatat ked chces nieco pre to spravit. A ak mas taky problem ze slaba vola a nechce sa ti skor si zaplat trenera ktory ta bude mat pod odbornym dozorom.

nwnw
3. mar 2022

@katuskaveronika27 chod na kompletne vysetrenie k obvodnemu lekarovi.
Slabost moze sposobovat ochorenie a ked si slaba, tak sa ani necudujem, ze nevladzes schudnut.

lubbi1
3. mar 2022

tak kazdy clovek je slaby pokial ma takuto nadvahu, to je jasne ze to nie je zdrave a trpia klby a vlastne vsetko.

girl2524
3. mar 2022

@katuskaveronika27 skus knihu od Paula MCKennu- pomozem vam schudnut natrvalo. Princip je taky ze mozes jest cokolvek a kedykolvek len musis prestat jest vtedy ked si sýta, tiez je tam nahrávka k autohypnoze aby si jedla zdravo. ja som tak pred rokmi schudla 15 kil a uz som nepribrala 🙂
@katuskaveronika27

lens
3. mar 2022

Ahoj ja by som ti rada odporučila produkty od Duolife sú 100% prírodné a majú naozaj dobré ohlasy, Ja používam chlorofyl , ktorý je aj protí únave, naozaj poobede už nepotrebujem piť kávu, kludne mi napíš poviem ti viac

quaqua
3. mar 2022

@katuskaveronika27 schudnisdave. Velmi vela ludi na tom fici

liva92
4. mar 2022

aj mne osobne pomohlo Schudni s DaVe, schudla som s nimi už 7kg a hlavne majú pestré jedálničky čo mne vyhovuje že je tam aj sladké aj slané, nie je to len o vločkách

1gabriela13
4. mar 2022

@katuskaveronika27 ťažkosti máš z nadváhy. Máš ju dosť veľkú pri takej výške si myslím ja mám teda 165 a 50kg a nie som chudý tip,ale ja už cvičím roky . Najprv ti odporúčam schudnúť a potom začať s aktivitou teda pohybom,inak to bude pre telo sok a samozrejme ani nevládzes tak,ako by si vladala dajme tomu s -15kg. Upraviť stravu jednoznačne ,jednoduchá matika,prijať menej kalórií ako vydas. Sacharidy čo forme ryža,zemiaky,bulgur,quinea,kuskus ,ovsené vločky napr ,prijať bielkoviny,kvalitné ,zeleninu najlepšie čerstvú,ovocie v menšej miere. Sladkosti obmedziť . A keď schudnes,hor sa do cvičenia. Uvidis že budeš lepšie vládať. Je to ťažká cesta,výsledky nebudú hneď,ale ani pribrať toľko si nepribrala za pár týždňov. Na čaje ,leto a neviem čo ešte zabudni. Tadiaľ cesta nevedie. Všetko čo za to stojí,predchadza tvrdou prácou,obzvlášť ak ide o telo. Ale oplatí sa.

clementine171
4. mar 2022

Ahoj. Ja ti tiež odporúčam na začiatok stiahnuť aplikáciu kalorické tabuľky. Keď si pár dní poctivo zapíšeš všetko, čo zješ, možno budeš aj nemilo prekvapená z toho čísla prijatých kalórií. Mne to veľmi pomohlo na sebareflexiu, a som si uvedomila, že naozaj tá strava nie je taká ako ma byť, či už zložením a najmä prijatými kalóriami. Po pár dňoch som si už každý kúsok sladkosti, či koláča veľmi dobre rozmyslela, keď som zistila koľko to má kalórií, tak ma prešla aj chuť :D Výhodou je, že si môžeš v princípe dopriať každý deň aj čosi menej zdravé, pokiaľ to dobre vyvážiš s ostatnými jedlami dňa a neprepisknes denný prijem. Časovo to nie je až také náročné zapisovať, keď stíham aj ja pri dvoch deťoch a práci 🙂

hoya55
4. mar 2022

@katuskaveronika27 Ja mam tiež veľa nadváhy...1.februara som začala 28 dňový detox od Antonie Mačingovej. Mne zafungovalo veľmi. Za 4 týždne som schudla 5kg. Telo sa vyčistilo od toxínov a bonusom je strata pár kíl. Stačí si iba zakúpiť od nej knihu a ísť podľa toho. Žiadne zázračné tabletky nemusíš užívať. Iba dodržiavať jedálniček a piť veeeľa vody. Po skončení detoxu idem podľa jej schodíkovej metódy...Ešte sa musím zbaviť aspoň 12kg😅

katuskaveronika27
autor
6. mar 2022

@1gabriela13 ďakujem

sprituska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz