Chudnem cvičením

turonova
6. apr 2015

Chcela by som schudnúť nejakých 5-6 kíl do leta,ale nie dietamy, ale cvičením. Má niekto nejaké dobré nápady. Cvičiť musím doma, fitko tu nemáme.. Mám ale dvojmesačné bábätko, ktoré plne dojčim.

emadilek
6. apr 2015

mna by to tiez zaujimalo 🙂)) hlavne teraz po velkej noci

pirir
6. apr 2015

@turonova Stačí diétu nazvať zdravým stravovaním a už to nie je problém.

bonaqa2013
6. apr 2015

@turonova no neviem či teraz je vhodné chudnutie keď kojíš. Pri kojení som krásne chudla, takže chudnutie ešte nerieš aspoň 3-4 mesiace. Zatiaľ postačí, ak budeš obmedzova´t slakosti a sladké vody.....

pirir
6. apr 2015

@bonaqa2013 Čo je zlé na sladkostiach?

bonaqa2013
6. apr 2015

@pirir priberá sa z nich a to poriadne. Však skús - uvidíš.

bonaqa2013
6. apr 2015

@pirir a to bábo čakáš ty? Že 4 tt - však to ešte ani lekárka nič nevidí....

pirir
6. apr 2015

@bonaqa2013 Pri zdravom stravovaní chuť na sladké zmizne sama. Ale trochu sladkého neuškodí.

mmmj
6. apr 2015

pozri si skupinu https://www.modrykonik.sk/group/6855/, najdes tam kopec inspiracie

turonova
autor
6. apr 2015

sladké pri kojení je väčší masaker ako normálne?ja teraz bez sladkého neviem fungovať....Och...

mmmj
6. apr 2015

@turonova no aj ja mam nenormalnu chut na sladke. Podla mna pri 2 mesacnej schudnes aj tak, staci, ze sa nebudes prezierat (pardon za vyraz, ale ja podla seba viem aka som bola zrava). Cvicila by som s citom, niektore babatka su citlive na akukolvek zmenu co sa tyka mliecka. Ale ak trochu pocvicis a neprezenies to so sladkym, podla mna to do leta v pohode das.

pirir
7. apr 2015

Sladkosti majú svoje pozitívne (energia, osmotický tlak) aj negatívne stránky (kyselinotvorné). To na čo máte chuť, je presne riadená požiadavka mozgu. Stvoriteľ vedel čo robil a je múdre počúvať mozog. 🙂