Chudli ste pomocou Pipperinu?

sajmonkaf
6. jan 2016

Mate s tym niekto skusenost?

lucka58
6. jan 2016
Používateľ lucka58 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lucka58.

Áno, negatívne.

evittam
6. jan 2016

@sajmonkaf Už tu téma o tomto "zázraku" je....Si čím skôr uvedom, že neexistuje žiadny "zázrak" ani prípravok pomocou, ktorého schudneš - jediné čo funguje je úprava stravy a pohyb - 80%:20%. 😉

katy2
6. jan 2016

Okrem toho, ze neschudnes, este si aj zdravie poskodis.... hovoria o tom pocetne diskusie.... vsetky taketo reklamy zarabaju na zufalstve a dovercivosti ludi... nebud jednou z tych, co naleteli.... ak chces schudnut, su na to ine cesty.... a bez upravy stravy to nepojde 😉

mawka
7. jan 2016

ehm, pred vianocami som sa na tom povadila s mamkou, lebo silou mocou ho chcela objednat lebo citala chvaly, bla bla bla. nepodarilo sa mi ju presvedcit, objednala a samozrejme, spokojna nie je. nielen ze neschudla, ale citila sa este tazkopadnejsia, ma odvtedy problemy s travenim, nafukuje ju a neciti sa dobre. takze je to zase len nejaka sracka, co vytahuje od ludi peniaze.
skor sa zameraj na upravu stravy a cvicenie ako baby radia, niekedy vysledky uvidis po 2-3 mesiacoch, nie hned. proste ak si clovek pestuje cely zivot alebo urcity cas nadvahu, tak to aj dost trva sa toho zbavit. ale je to proste o trpezlivosti. a nevzdat to. a mozem ti povedat, ze je to v strave, v nicom inom. ja som v procese chudnutia a jeden cas som porusila moje nove stravovanie a ver, ze pohyb mi nepomohol. naopak, ked som upravila opat stravu a nehybala som sa, aj tak som chudla. takze fakt je to o tom, co mas na tanieri, v akom zlozeni, kvalite a mnozstve. a su tu kvanta dokazov - realnych mamiciek, ktore nadherne schudli bez diet len upravou stravy a pohybom. sama som sa dlho vyhovarala, ze to nejde, ale ide. na cvicenie staci pol hodiny. staci vymenit sedenie na gauci pri seriali za pohyb pri seriali. na behanie stacia teplaky, tenisky, tricko. a da sa to aj pri detoch. aj s detmi. alebo kludne ti moze odbornik zostavit jedalnicek. mne tiez dlho trvalo, kym som zistila co mi sedi a nesedi. hlavu hore, drzim palce 🙂

drotenka
7. jan 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

urcite nie, je to hlupost