Chris Powell - chudnutie, premena

kika1892
28. feb 2013

ahojte, čo hovoríte na tú reláciu alebo show s Chrisom Powellom čo tam ľudia podstupujú úžasnú premenu ? Bolo by super keby bolo aj tu na SK takých skvelých trénerov ktorý vás dokážu motivovať a pomôcť k takej premene ... ja to sledujem pravidelne ....a už 2 dni cvičím podla jeho videa a priznávam že chápem tých ľudí čo to na začiatku nezvládajú , cviky vyzerajú ľahko ale sú zložité ....od včera mám strašnú svalovicu 😀

srdiecko9
28. feb 2013

pozeravam to..radost sa na neho pozerat..myslim Chrisa 😀 inak mne pri tom strasne nechuti..nemozem pri tom nic jest..co ja zvyknem nieco chrumat 😉

kika1892
autor
28. feb 2013

@srdiecko9 to máš pravdu , ja to rada pozerám , ale keď vidím tu strašnú námahu a drinu .... aj ja by som chcela takého trénera 🙂

limoncino
28. feb 2013

@srdiecko9 no ,dobre sa na(ňh)to pozerá 😀 😀 😀 ale fakt klobúk dolu, ako to s tými ľuďmi vie... 😉
@kika1892 odkiaľ máš jeho video?

kika1892
autor
28. feb 2013

nasla som na youtube jeho videa cviky , myslela som že to bude také ľahké ako to vyzerá ale je to dosť namáhavé a preto asi aj účinne (uvidím o pár týždňov )

https://www.youtube.com/watch?v=m367puuiAf8https://www.youtube.com/watch?v=5-JgiGWLOf0https://www.youtube.com/watch?v=zF8Ri1JG5RM
limoncino
28. feb 2013

@kika1892 aj Jillien vyzerá jednoducho a na druhý deň som ledva vyložila ruky na volant... 😀 😝 vďaka za linky

chloe001
28. feb 2013

Mne sa paci, takeho by som potrebovala doma trenera aj ja 😀 a slo by to isto. Pozerala som aj jeho stranku, vygooglila som si, celkom zaujimave a aj tie cviky
@kika1892 vyzeraju zaujimavo. Mozno vyskusam, ked bude mala spat.

kika1892
autor
28. feb 2013

@limoncino nemáš za čo , ja som včera ráno cvičila a potom aj večer a dnes ráno nám nešiel výťah a ja svalovicu strašnú zídem 5 poschodi po schodoch aby som zistila že obchod je zatvorený :D a dnes som si zasa zacvičila podla jeho videa ale už ma tak všetko ani neboli 😀 asi je to o zvyku 🙂

kika1892
autor
28. feb 2013

@chloe001 je úžasný , aj ja som pozerala jeho stránku ale neviem anglicky tak som sa nič nedočítala 😀

zazalienka
28. feb 2013

v tom prvom videu je ten chalan čo s ním chudol.. v červenom tričku..

chloe001
28. feb 2013

@zazalienka aj taka baba v modrom je tiez tam v tych cviceniach z premeny.

zazalienka
28. feb 2013

baby ja som teda začala na trampolínky, ale fakt to ide dolu.. po 4 razoch som to chcela vzdať že ani deko dolu, ale naraz muž kuká že kde mi zmizli na stehnách tie bočnice🙂 a s karnitínom len taký fukot🙂

@chloe001 no jo, aj tú si pamätám.. sú skvelí..

kika1892
autor
28. feb 2013

@zazalienka vsetci s nim chudli , obe baby boli v telke aj jeden ten chalan aspon co som ja videla

limoncino
28. feb 2013

@zazalienka ja som cvičila Jillian, manžel sa po 4-och dňoch vrátil a že ty si schudla, máš menšie brucho a aj zo zadku Ti ubudlo a včera som víťazoslávne vyliezla na váhu a nič dole, ale deko... 🙄 🙄

kika1892
autor
28. feb 2013

@limoncino ale super je ze je to na tebe vidiet aj ked na vahe to nieje vidiet no nie ?

zazalienka
28. feb 2013

@limoncino veď práve, ani ja som neschudla na váhe.. ale na veciach to cítim.. to je hlavné.. no motivácia je, tak do toho.. a aj malý úspech je dôležitý.. musím si aj toho Chrisa naštudovať🙂

limoncino
28. feb 2013

@kika1892 samozrejme, ale tie čísla to je taká motivácia...
ale prednedávnom som si kúpila rifle, dnes som si ich po týždni obliekla a nestačil mi remeň... 😝 😝 musím si dorobiť dierku, alebo kúpiť nový 😀

zuzka444
28. feb 2013

dievcata jedna malickost sval.vazi viac ako tuk :D...takze preto nevidite zmenu na vahe...dolezite je ako sa.citite...ak sa citite super pokracujte dalej a vazit by ste sa mali iba raz za tyzden a v tu istu dobu 🙂..tak vam drzim palceky 🙂.

kika1892
autor
28. feb 2013

@limoncino vieš čo ja čo som nosila rifle tak mi teraz padajú , dnes som sa vážila a mala som o kilo aj nejak=e gramy viac neviem či to bolo tým že som bola najedená a dnes som aj dosť pila , no uvidím zajtra ráno keď budem na lačno , sa odvážim ....dúfam že to nabrané kilo bude fuč 🙂

kika1892
autor
28. feb 2013

@zuzka444 teraz budem vyzerať ako blb ale to važne ?no dufam že tie tuky nahradím za svaly 🙂.. dakujeme za podporu

zuzka444
28. feb 2013

@kika1892 ano ano ale najprv by si mala len menej cvicit a zdravo papat lebo tuk ti nemusi zmiznut a bude spolu so svalmi a nebude to pekne...preto sa najprv chudne a potom cvici telo sa potrebuje najorv zbavit prebytocneho tuku a popritom cvicit aby si nebola ochabnuta ale peknucka 🙂...neviem sice ako vypadas ale ak nemas moc tuku mozes kludne aktivne cvicit....drzkaj sa len jedneho pravidla viac vydat ako prijmut 🙂...ale jasne neni zac 🙂...ja budem tiez po porode potrebovat schudnut a spevnit heh 🙂..a viem ze nic lepsie neexistuje ako podpora ta pomaha najviac :D...tak sa drz a nevzdavaj toooo 🙂

zazalienka
28. feb 2013

@kika1892 ano, je to tak.. ja keď som chodila seriózne do posilky a dvíhala železá, kilá šli pomalinky div nie hore, ale na objeme som šla rapídne dolu.. čiže preto si na váhu skočím iba občas... ja mám motivačné rifle, do ktorých sa musím dostať🙂

kika1892
autor
28. feb 2013

@zuzka444 tak vazim vela cize aj by som sa hodila do jeho programu aj ked nevazim zasa az tolko ako niektory ktory tam boli ... ale bola som na par dietach a upravila som stravu viac pijem a aj cvicim tak snad to pojde pekne dole 🙂

zuzka444
28. feb 2013

@kika1892 ja si myslim ze ano len sa netreba vzdavat a mat pevnu volu...a uvidis ze to pojde 🙂...vsetko sa da len treba chciet...aj moj svagor dlho vazil vyse 115 kil taky maco z neho a teraz 86 kilovy stramak :D...az u neho som videla ze je mozne vsetko...on si len rapidne upravil stravu menej masa viacej zeleniny ziadne biele pecivo menej tuku.....len treba vydrzat 🙂...ale stoji to za to a treba sa tak uz stravovat skoro stale bohuzial :/...ale casom to nebudes brat ako ze dieta ale ako zivotny styl :D...skus si kuknut delenu stravu ta je najlepsia neni si ani hladna a mozes vsetko 🙂...

kika1892
autor
28. feb 2013

@zazalienka ja mam zasa suknu do ktorej sa musim do leta navliect inak asi nepojdem k moru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale budem doma cvicit :D 😀 😀

zazalienka
28. feb 2013

@kika1892 doma Ťa to bude baviť len chvíľu.. ja som vyvalila 40 € za stepper, dva týždne som makala, potom furt niečo.. teraz zbalím tašku, chlapov nechám doma varovať a idem mať dve hodiny pre seba - vyskáčem sa, spotím, vyjaším... doma to nie je ono..

potvorka20
1. mar 2013

a nema nahodou nejaku knihu?

kika1892
autor
2. mar 2013

@potvorka20 mne sa zda ze ma aj knihu aj dvd ale v anglictine 😉

liinda
5. máj 2013

@kika1892 ahoj.nevies nahodou ako dlho sa maju cvicit tie leveli?dakujem

iconka
6. máj 2013

Aj ja to pozeravam (vzdy pritom zaspim, lebo je to neskoro) a tiez sa mi to paci.

majuska72
12. dec 2013

no čo baby, dosiahli ste nejaké výsledky s jeho cvičeniami? budem rada za každú reakciu, aby som vedela či sa do toho pustiť alebo nie 😅