Chcem schudnúť len z brucha

pastelka99
3. sep 2012

Poraďte mamičky aj nemamičky , ako schudnúť z brucha , všetko na mojom tele je dá sa povedať ok, len to brucho dajak nejde dolu :( ,je veľké, som z toho nešťastná :(
Čo pomáha ?? snažila som sa chodiť aj do fitka, no nebol čas, pri malej, domácnosti ...teraz nejem pečivo, a snažím sa vynechať aj sladkosti a sladké vody, moja váha je stále 59 a 60 kg, to by bolo aj ok na moju výšku 168 cm, no to brucho je k mojej postave hrozné, ako tehuľka :(
Ďakujem za všetky osvedčené rady 🙂

zumbadance
3. sep 2012

c
@pastelka99 nosievaj korzety alebo stahujuce tielka.vraj sa len z brucha neda schudmut ☹ ale podla toho co som pozrela tvoj album,sorry 😀 prehanas 🙂

sashabb
3. sep 2012

@pastelka99 akurát včera tu bola rovnaká téma, do ktorej som písala tak napíšem aj tebe 😉 osobne odporúčam kruh (hula-hop) najväčší rozmer. Je to veľmi dobré na pás a brucho, vydržíš pri tom dlhšie ako pri cvičení, nakoľko to nieje take otravné ako napr. brušáky 😝

zumbadance
3. sep 2012

@sashabb idem si to kupit uz aj 🙂 a ty cvicis na tom ako dlho,mne to vzdy padalo z bokov take nervy su to.. 😀

pastelka99
autor
3. sep 2012

@zumbadance
nepreháňam, na tých foto mi brucho nevidno

zumbadance
3. sep 2012

@pastelka99 skus teda aj ty hula hop ja si to idem kupit chalani sa budu na mne rehotat zas.. 😖

miskap2111
3. sep 2012

Tiez som to už včera písala: prečítaj si bod 6: http://www.chudnutie-ako.sk/ako-schudnut/ a ešte potom aj ostatné rady! Veľká pravda a veľmi účinné.

sashabb
3. sep 2012

@zumbadance momentálne nie, ale zas sa chystám 😀 Inak keď tak pozri aj cez youtube tam su aj videá ako sa to správne točí, lebo ono sa v podstate nemusí veľa hýbať a ide to super