Chcem schudnúť 8 kg

vaneska41113
9. okt 2014

potrebujem dat dole 8 kil pomozetr mi proisim niekto ako mam ist na to pripadne aka dieta je ta spravna a ak sa bude chciet niekto od nedele ku mne pridat budem len rada 🙂

milotaa
9. okt 2014

@vaneska41113 Ahoj, ja sa k Tebe rada pridam. Uz som dala dole 4kg a potrebujem dat dole este 8kg. Momentalne vazim nieco medzi 64-65kg a chcela by som vazit 56. Len ako som sa dostala pod hranicu 65, tak som zanedbala cvicenie a v jedeni sa tiez menej ovladam.

Nepozdava sa mi to "od nedele". Takto sa do nedele nebudes snazit, nebudes sa hybat a budes sa objedat. Treba zacat HNED. A ked nahodou chvilkovo zlyhas (napriklad spazies celu cokoladu na posedenie) tak sa netreba opustat stylom ze od zajtra teda chudnem ale treba sa otriast a pokracovat v chudnuti OKAMZITE. Viem to, uz som raz zhodila zo 63kg na 56kg a udrzala som to par rokov.

TAK PODME NA TO! ;) Vecer cakam od teba spravu, co si dnes pre svoje chudnutie spravila a ja sa tiez pochvalim, ci som sa hecla a konecne si zacvicila.

milotaa
9. okt 2014

@vaneska41113 jo a odporucam nie drzat docasne nejaku dietu ale trvale zmenit zivotny styl. To sa mi osvedcilo. Lebo hned ako prestanes drzat dietu, hned zase priberies, ale ked trvale zmenis svoje navyky, mozno schudnes pomalsie, ale nenaberies to napsat.

vaneska41113
autor
9. okt 2014

ja idem nato od nedele idem si vytvorit svoj jedalni listok kt mi vyhovuje a kazdy vecer si troska zacvicim

milotaa
9. okt 2014

@vaneska41113 oki doki, ale potom napis, ako Ti to ide, budem Ta kontrolovat 😉

vaneska41113
autor
9. okt 2014

no presne to potrebujem niekoho kto by ma kontroloval :D tak dufam ze sa mi to podari :D

milotaa
9. okt 2014

tu je moj doterajsi progres pre inspiraciu. uz to doplnam len obcas, lebo zlyhavam, ale opat si ma motivovala, dik 🙂

lorela
9. okt 2014

@vaneska41113 S jedálnym lístkom ti môžem trochu pomôcť - teda mrknem na neho, ak budeš chcieť 😉
A držím palce nech ti to vyjde!

michaela1711
9. okt 2014

aj ja sa chcem pridat a chcem schudnut 8 kíl a mam teraz 60 a chcem mat 52 ako predtím. uz sa tesím budem davat info o tom ako napredujem a co som robyla preto 😝

michaela1711
9. okt 2014

teraz si dam na večeru iba jablčko

nyusika
9. okt 2014

@michaela1711 nerobis dobre 🙂

ak to chces brat vazne, na vaeru si daj kludne zeleninovy salat s vajcom, tuniakom, masom (jedno z toho)
ovodie len do tej 14.00-15.00.
DOLEZITE je nejest ani vela a ani malo, lebo si zbytocne spomalis metabolizmus.

Inak, idem do toho s vami, aj ja chcem schudnut 6-8 kil 🙂

michaela1711
9. okt 2014

@nyusika dakujem za radu 🙂

mawka
9. okt 2014

jest vsetko, kazde dve hodiny alebo minimalne 5x denne mensie porcie. sladke len doobeda, po obede sladke uz nic - ani ovocie. totiz z ovocia na veceru sa paradne pribera. a hlavne pohyb. pohyb a este raz pohyb. a dostatok tekutin - cista voda. nic ine netreba. nepojde to rychlo, ale pojde to optimalne dole. ja za dva mesiace 7 kg dole, neobmedzujem sa v nicom, sladke do obeda, jem cely den po malych porciach a kazdy den si zacvicim pol hodinu jilian michaels vecer. niekedy nezacvicim, nie som stroj, hlavne je to v hlave. a zacinala som "od nedele" dost dlhu dobu az som sa jedneho dna nasrala a zacala som hned. a som spokojna.

luciferkax
9. okt 2014

Diétu nieeeeeeee, na tých 8 kg stačí začať sa pravidelne hýbať, skús vylúčiť bielu múku a biele pečivo a nejesť po 18.OO a pôjde to dole samé :D

michaela1711
9. okt 2014
mawka
9. okt 2014

@michaela1711 neexistuje ziadna ucinna dieta. kazdy clovek ma iny metabolizmus. niekto moze jest bielu muku, ale vadi mu nieco ine. niekto nesmie zjest ani kustik sladkeho, niekomu vyhovuje delena strava a iny schudne tym, ze si to nastavi v hlave. ja osobne bez pohybu schudnut neviem. takze ono to chce len sledovat, co vyhovuje tebe konkretne 🙂 ale pravidelnost v jedle byt musi, vtedy prave metabolizmus pracuje. a pokial si rozbehana este do desiatej vecer, tak okolo osmej treba nieco zahryznut. nejest po piatej ci siestej je mytus. to by fungovalo vtedy, keby si sla o siedmej - osmej spat. 😉

milotaa
9. okt 2014

@vaneska41113 tak ja hlasim svoj dnesny (ne)uspech... sice som si neuvarila o 21:00 cestoviny ako som od hladu (mlsnoty) zamyslala a dala som si radsej jablcko, ale som sa nedokopala k cviceniu. Idem to odcinit aspon par brusakmi a potom pekne spat.
Mesiac bol vcera v splne, teraz cuva. Malo by sa dobre chudnut 😀

vaneska41113
autor
10. okt 2014

baby namate niekto skusenosti s 13dnovou mliecnou dietou ... ako ste z nej chudli ? kolko a za aky cas ?

michaela1711
10. okt 2014

@mawka páči sa mi tvoja správa je to tak kazdemu vyhovuje niečo iné mne pomáhala v minulosti pravidelná strava som dodržovala pravidelne ranajky, desiatu, obed, olovrant a večeru a popri tom som robyla cvicenia brusaky, potom take civcenia na nohy aj na cele telo proste som schudla ale lepšie som sa cítila

vaneska41113
autor
10. okt 2014

tak dnes som si vytvorila svoj jedalnicek :D od dnes teda strartujem na to :D som zvedava ci sa vaha pohne za mesaic :D

michaela1711
10. okt 2014

teraz som si zacvicila cvicenie na nohy a brucho 20 minut uf to bola makacka

mawka
10. okt 2014

@michaela1711 jilian michaelsovu mas dva v jednom aj spalovanie aj posilnovanie a stacia ti k tomu dve flase mineralky. a pol hodina. idealne je to vecer, ked mas uz pokoj. ono aj to cvicenie musi mat nejaky postup. je uplne zbytocne cvicit brusaky. na bruchu je subor svalov a musis ich pouzit vsetky. to mas ako nohy, nestaci cvicit len lytka, musis to pretiahnut aj za stehna a zadok. preto som si jil oblubila, je tam vsetko 🙂

madafi
10. okt 2014

ano a pred obedom si dám 2tobolky leanu
http://www.zdravie-aloe.sk/produkty/uprava-hmot...

1ivucha1
10. okt 2014

Ahojte kocky, tiez by som chcela schudnut 4 kg. uz som zacala opat cvicit, najradsej mam lisu marie bodyrock 30 day challenge, aj stravu mam upravenu... ale nejako sa nedokazem vzdat cokolady :( viem ze je to jed, ale asi som od nej zavisla, a to nesrandujem... pre mna je uplne normalne, ze za den zjem aj dve milky cokolady a dala by som aj dalsiu... poradte ako skoncovat s takou zavislostou...

jespera
10. okt 2014

@vaneska41113 ja som s nou chudla velmi pekne..celkovo som sa nejak zuzovala, 4kg som dala urcite a potom som isla opat na bielkovinovu, potom nejake 2kg...a v principe fungujem stale na bielkovinach...a nepriberam..

chikita0000
10. okt 2014

@jespera ahoj vies mi prosim popisat ze fungujem na bielkovinach?co take papas ze chudnes

jespera
10. okt 2014

bielkoviny - jogurty, maso - zelenina. Nejem zemiaky, ryzu, knedliky....daj si do googla 13.dnova bielkovinova dieta a tam je presny rozpis....

chikita0000
10. okt 2014

A normalne takto schudnes?a aj cvicis?

jespera
10. okt 2014

@chikita0000 nie necvicila som, mam dve male deti - takze moje cvicenie su oni. Po porode som mala 30 kg nadvahu a bielkoviny mi pomohli vratit sa naspat. Ved aj dukanova dieta funguje na principe bielkovin - len tam sa konzumuje len maso a mliecne..ziadna zelenina...Kazda celebrita ktora rozprava o svojej postave - rozprava ze je maso a zeleninu....A najlepsie na tom je ze necitis hlad, pretoze parky zasytia, syr s paradajkou, jogurt...

chikita0000
10. okt 2014

No lebo moja ma uz pomaly dva roky a je moc aktivna a stale mam 9 kg navyse po porode takze mi odporucas skusit tuto bielkovinovu?a ovocie papas?

jespera
10. okt 2014

@chikita0000 ano dam si ovocie, vysksuaj tu bielkovinovu dietu alebo vyskusaj sa stravovat na principe bielkovin, ziadny chlieb, pecivo, ryzu, zemiaky, knedliky, polievky....