Chcem schudnúť 5 kg, ale nedarí sa mi

23. sep 2020

Zienky viem ze je to už otrepane ale chcela by som dat dole nejakých 5 kilečiek no nejako sa mi nedarí. Dajte účinnú radu alebo niečo ako na to. Ja začnem poviem si nebudem sladké viac ovocia skúšala som aj diétu 8-16 teda jest od 10.00 a po 18.00 už stop. Ale keď čosi dám dole zas naberiem. Ako keby neviem sa skôr uspokojím s výsledkom skôr ako výsledok udrzim. Ako nepotrebujem veľa takých fakt 5 ci 6 kg a budem sa cítiť fajn len ako sa to dá v tej hlave upraviť 🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

lauriema
23. sep 2020

Ahoj, pripájam sa ja potrebujem dat dole tak 10kg

autor
23. sep 2020

@lauriema no kto nám teda pomôže? 😁😁

lenuliatko84
23. sep 2020

Ja som cvicila kardio asi 4 mesiace a aj posilovala vlastnou vahou,nejedla pecivo ale sladkost asi tak raz za tyzden a dala som dole 10 kg

autor
23. sep 2020

@lenuliatko84 vau klobúk dole. Ako ja viem co mam robiť len ako sa dá dodržiavať ta disciplína? 🤷‍♀️ Ako si to povedať nezer!!!

lauriema
23. sep 2020

Neviem ja tebe a ty mne 🤟Co si dnes jedla? Ja mam periodu takže samé hlúposti 🤦‍♀️Budeme sa kontrolovať

lauriema
23. sep 2020

@lenuliatko84 Si moja hviezda 🤟Aj ja chcem mat pevnú vôľu kardio u mňa nepripadá do úvahy, je 7 hodín od rána teraz sedím mam 3 deti 😉A teraz sa mi už určite nechce cvičiť, ešte mam prádlo v práčke nepovesane, ďalšie ktoré treba skladať

plutvonozec
23. sep 2020

Ahojte. Ja keď potrebujem v lete schudnúť do plaviek 4-5kg pomáha mi tak keď cca 4 týždne po obede nejem žiadne sacharidy (raňajky, desiata, obed ako zvyčajne) a potom len zelenina, vajíčka, šunka, tvaroh a pod.

martina8888
23. sep 2020

Ja dodrziavam dietu 3xN. Nekúpim, nemám, nezožeriem 🙂

danim
23. sep 2020

@lauriema bez cvičenia sa nepohnes nikam!

danim
23. sep 2020

Baby po prve musíte mat pevnú vôľu, disciplínu- tu nekúpite nikde, a aby sa Vám to chudnutie podarilo treba cvičiť a upraviť stravu. Nutnost poradiť sa s trénerom- oni celej tej vede rozumejú, inak sa len budete motať v rôznych drastických diétach čo sa dlhodobo nedá a príde jojo efekt. Tak to proste je. To neoklamete. Držím palce.

Pod dohľadom trénera pochopíte, že tuky spaľujú svaly..on Vám to vysvetli a uriadi cely ten proces.

mati31
23. sep 2020

Skús si stiahnut kaloricke tabuľky. V máji som začala trochu cvičiť, stravovať sa zdravšie a vyvazenejsie a používať tabuľky. Dala som odvtedy dole 15kg. Žiadne veľké týranie lebo viem, že by ma navždy nebavilo fungovať na diete či môcť jesť len do 18:00 🤷‍♀️

autor
23. sep 2020

@martina8888 toto je pecka 😁👍👍👍

lauriema
23. sep 2020

@danim Raz som schudla 12 kg bez cvičenia, ale len úpravou stravy

danim
23. sep 2020

@lauriema tak to potom pôvodný jedalnicek musel byt total masaker :( a prešla si na zdravú stravu. Lebo ak by si jedla aj predtým zdravo, bez cvičenia tolko neschudnes. Len pri spaľovaní tuku sú dôležité kombinácie jedla a aj nejaké pravidla. A sú aj online tréningy- čiže priestor je. Ale človek musí ozaj chciet. Ako som objavila tuto tému akurát mi skončil online tréning.... a to som v práci bola,varila 3 veci, prala, vesat idem.. umyvacka Atd. No nemudim sa ;) ale vo forme chcem byt tak cvičím 😁💪

matus7030
23. sep 2020

@danim jasne ze za da chudnut aj bez cvicenia. Strava je 80% uspechu a 20% je pohyb. Jasne, ze je to lepsie aj s cvicenim, hlavne pre nase zdravie, ale nie je to vobec podmienkou. Hovorim a vlastnej skussenosti.

danim
23. sep 2020

@matus7030 áno 80% úspechu je strava a jej kombinacia. To bez debaty. A zas iné je chudnúť zo 100 kg chciet dat prec 30 a iné z napr 62 na 57 ;) mna trénerka naučila kvantum nových dobrých veci, preto tak hovorim. Zaujímam sa o to a predsa som robila nevedome zbytocne chyby. A pritom žiadna hladovka byt nemusí. Treba sa porozprávať ozaj s trénermi - ti vedia ako to funguje. Aj keď ta pevná vola je to boj niekedy nepoviem že nie 🙈😂✊

lenuliatko84
23. sep 2020

@lauriema ja som akurat dorobila detsku vyzivu a idem este na trampoline aspon 15 minut poskakat a este posilňovanie ma caka.cez koronu som zacala vypekat,i ked zdravsie alternativy,ale aj tak ma rucicka na vahe nahnevala,to znamena,ze aj zo zdravych kolacov sa vie pekne pribrat.radaej raz za cas poriadny cheescake😃

lauriema
23. sep 2020

@lenuliatko84 jaj ty si sikulka, pod mi pomôcť 🤦‍♀️

lauriema
23. sep 2020

@danim počuj a co povieš na pečivo pomôže keď ho v lúčim? Mam také dni že ho nejem a potom naraz celý deň zjem toľko ze konec

lenuliatko84
23. sep 2020

No tucna som bola,nosila som velkost 42-44,v tehotensktve som zrala. Teraz mam 38 a konecne si mozem sadnut a nepopravovat rifle v oblasti brucha😂

lauriema
23. sep 2020

@lenuliatko84 ja mam teraz veľkosť 44

lenuliatko84
23. sep 2020

@lauriema tak pod.od zajtra mozeme spolu cvicievat

lauriema
23. sep 2020

@lenuliatko84 a presne tiež som v tehu nie ze jedla ale zrala pribrala som 27 kg🤦‍♀️

lauriema
23. sep 2020

@lenuliatko84 no a o koľkej?

mondolina
23. sep 2020

Od júla som schudla 5 kg, úprava stravy plus tabata.

tosomja
23. sep 2020

Keď už schudnes, nekúp zásoby sladkého, mastného atď. Len to, čo vieš, že ti stačí málo. Keď si namiesto keksika dáš pohár vody bude ti lepšie.
Ja som schudla za týždeň 7 kíl, ale kvôli bolesti zubov. Jedla som len tekutú stravu cez slamku. A ďalších 7kg za tri mesiace chodením na zumbu. Aj keď som už mala váhu akú som chcela, pokračovala som so zumbou.
Ovocie a zeleninu nejem. Neprišla som im na chuť. Ale prestala som sa prežierať. Už si váhu držím 4 roky. A aj počas tehotenstva som pribrala len do brucha, po pôrode naspäť moja váha a doteraz si ju držím. Chce to len vydržať aspoň polroka a potom už to pôjde, hlavne keď vám okolie bude hovorit ako dobre vyzeráte 😉

lauriema
23. sep 2020

@mondolina co je to tabata?

lauriema
23. sep 2020

@tosomja závidím ti

lenuliatko84
23. sep 2020

@lauriema teraz som 20 minut cvicila.leje zo mna a mam dobry pocit

lenuliatko84
23. sep 2020

@lauriema no kazdy den napises kolko si cvicila a ja napisem tebe