Chcem rýchlejšie schudnúť

monikka1100
22. jan 2022

Mam 81 kil pred 8 mesiacmi som porodila a pred tym som mala vahu 60 chcela by som spet tych 60kg vie niekto poradit ? Budem rada za kazdy komentar a radu

zuzkacik4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacusik69
22. jan 2022

strava…

qwer2019
22. jan 2022

Neviem aké máš náročné dieťatko, ale ak nie je veľmi náročné a cítiš sa na to môžeš skúsiť HICT (intervalov tréning s vysokou intenzitou) ja som ho po prvom pôrode cvičila je aj apkka na obchod play. A samozrejme zdravšia strava určite prospeje tiež. Aj keď neviem ako sa stravuješ. Ak chceš napíš správu. Môžem ti poradiť pár receptov. Poprípade nejaké cviky. 🙂

stanulienkat
22. jan 2022

Este nie si dlho po porode. Zmen stravu a chod na to pomaly a isto, aby si nemala jojo efekt.

sivana09
22. jan 2022

Nepi sladene, pi viac vody a jedz viac ovocia a zeleniny. Menej sladkosti a tuku, pri vareni vynechaj olej a za par mesiacov mas 50

emilka_1
22. jan 2022

@monikka1100 strava a pohyb. Ja sa napr môžem aj zdravo stravovať, ale bez pohybu to nejde. Tiež som pri 2 malých deťoch začala a pomaličky to išlo dole (ak to má byť udržateľné, tak nikdy nie rýchlo 👆). A nie pohyb typu celý deň behám okolo deti 😄 ideálne 4x týždenne aktivita, priemerný tep okolo 140. Nájdi si typ pohybu, ktorý ti vyhovuje, všetko sa dá aj doma.
A staré známe, výdaj vyšší než príjem 🙂

endzi83
22. jan 2022

ahoj, napis si co jes cely den, aku aktivitu vykonavas, ak mas prijem vyssi ako vydaj tak tam bude problem. Inak by som nestresovala, hormony sa este po porode spamatavaju. Mozes tomu dat cas ale sledovat si to mozes. Pomaha aj rychla chodza, das dieta do kocika a minimalne 45 min. sa intenzivne prechadzas. Drzim palce, nech dosiahnes hmotnost aku chces mat.

mogaa
22. jan 2022

no iný spôsob ako kalorický deficit neexistuje, teda okrem liposukcie a podobných blbostí😉

enoula
22. jan 2022

Asi jedine strava, ale nehladovat, kvalitne bielkoviny prijimat, nie nizkotucne potraviny a co najmenej spracovanych, vela vody, sem tam zdravsie sladke domace, pestra strava.. dieta asi zacina jest, takze idealne obdobie, budete mat spolu vyzivnu stravu. Pohybu uz mas urcite dost a pribudne ho len, o chvíľu bude teplo, dieta do sedacky a mozete spolu bicyklovat 🙂

ivangeline
22. jan 2022

Co ine ako strava a pohyb?

mamina0078
22. jan 2022

@monikka1100 kaloricky deficit, pravidelny pohyb 90% chudnutia je strava 10% pohyb.

marica61
22. jan 2022

Ak vynechas chlieb, ryžu, zemiaky, sladkosti a sladké napoje, určite schudnes.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julka828
23. jan 2022

@zazvorka87 a co jes napriklad ? Z akej vahy si islam mozes aj ip

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
23. jan 2022

ni eje problém rýchlo schudnúť, len potom bude problém si to udržať.....preto sa odporúča chudnúť postupne, robiť menšie zmeny a dlhodobo udržateľné...ak niekto vyradí napr.chleba je to dlhodobo neudržateľné, takže ak opäť začne jesť ako jedol, tak to prberie skôr či neskôr naspäť....

julka828
23. jan 2022

@zazvorka87 aha takze len aby si sa vmestila do tych 1500 ano ? Ja zvazujem skusit ten post a presbe ze len raz denne max dvakrat sa najest

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julka828
23. jan 2022

@zazvorka87 ok diki tak ja vyskusam 🙂

zoobaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacusik69
13. mar 2022

ziadny zazracny napoj nepomoze

zveda
26. sep 2022

@qwer2019 môžem poradiť rady, recepty a cvičenie