Čaj Figuactiv pri chudnutí

viki423
22. feb 2014

Ahojte má niektorá z vás skúsenosti s užívaním čaju figuactiv??? Pomáha pri chudnutí alebo je to len ďalší výmysel? Plánujem si ho objednať ale prv by som chcela vedieť či sa to vôbec oplatí a nebudú to vyhodené peniaze keďže 250g daného čaju stojí 30 eur. ĎAKUJEM

jalucija
22. feb 2014

pozeram zlozenie a podla mna sa da zohnat vsetko v lekarni alebo cajovniach a vyjde to na zlomok ceny

simca06022011
22. feb 2014

Podla mna chudnutie cajmi vobec nefunguje stylom znacka / cena (som v LR zaregistrovana aj ako predajca, nebudem tu kritizovat.. maju aj dobre veci ale..). Chudnutie je o rozhodnuti a psychike, to ci si budes robit figuaktiv alebo iny caj a pit ho vo velkom ti urcite pomoze ale IBA to nestaci a pohar figuaktivu za den asi urcite tiez nie. Vraj na chudnutie je dobry aj obycajny zeleny caj....K napojom: Moja teta, schudla za rok vyse 30kg (... bez cvicenie, s primeranou zatazou okolo domu, v zahradke v lete... pila herbalife caj.napoj instantny (podobny figuaktivu) ale nie stylom poharik-dva... robila sa z toho normalne rano velka flasa a pila to v KUSE, tym ze to obsahuje vitaminy a kadejake latky, nebola unavena, mala co potrebovala do toho normalne jedla (s rozumom) ...ale aj tak uz nevladala jest to co predtym. Mne nepomohlo ani jedno ani druhe, lebo nejak nezvladam rutinne veci typu urobit si rano caj, dat si na cas tabletku, nezabudnut na nu atd.....

emma_932
22. feb 2014

@viki423 len caj ti nepomoze, pohyb + strava, a ak si chces trochu pomoct aj takto, tak ZIHLAVOVY caj. stoji euro a robi zazraky 🙂

zita19
22. feb 2014

Ani caj ani tabletky ani nijake "zazracne" diety nedonesu trvaly vysledok Treba znizit prijem energie a zvysit vydaj. A hlavne obmedzit prazdne kalorie. Proste musi sa v hlave prepnut na iny stravovaci rezim. Mne donasa celkom dobre vysledky vylucit sacharudy po 17. hod vecer. Proste zelenina, mliecne vyrobky alebo maso. Nic ine. Ide to pomaly ale "bezbolestne". A okrem toho ziadne sladkosti.

pbke
25. feb 2014

Tento čaj v prvom rade slúži na udržanie dostatočné príjmu tekutín a náhradu bežných ochutených vôd, džúsov, čajov. Je to len doplnok pri diétnom programe ktorý táto firma ponúka. Nieje to žiaden "zázrak" ktorý budete piť, naďalej sa prejedať, nepohybovať a on bude chudnúť za Vás. Takto to nefunguje! Je to určite lepšie ako si kupovať bežné sáčkové čaje ktoré sú dnes natrepané umelými farbivami a chémiou! V konečnom dôsledku je ešte lacnejší, ako tieto bežne sáčkové..

nuroska
16. máj 2014

Dobrý deň, tento čaj je veľmi dobrý pijem ho už od februára každý deň a môžem odporučiť ľudom, ktorí majú problém s tráviacim systémom,so stolicou, naštartuje veľmi dobre metabolizmus, detoxikuje, odvodňuje, tento čaj nie je len ochudnutí. Môžem doporučiť je výborný aj chuťovo, ale treba piť 3-4 týždne, aby človek pociťoval zmenu. /1 malá lyžička na liter vody vyluhovať 4-5 minut, vypiť do tej 16.00hod. nakoľko môže spôsobiť nespavosť u niektorých ľudí, u mňa nie, ešte môže sa stať, že prvý týždeň môže zapekať, stalo sa to u mojej sestry/. Ospravedlňujem sa za chyby. Pekný deň.