Brucho po pôrode

1. jún 2021

Ahojte, nejde mi ako tak o chudnutie ako o moje brucho po porode. Pred 1tehu som mala 51kg a pred 2ttehu 53kg. Som 6mesiacov po porode. Schudla som odvtedy z 74kg na 58kg. Moje aktivity boli domacnost a prechadzky s kocikom. Stiahla som si kaloricke tabulky, no celkom im nechapem. Mam tam, ze mam za den prijat cca 1200kcal. To akoze by som mala, ci ako? Za posledne 2tyzdne som obmedzila sladkosti, sladke vody a pecivo, co bolo pred porodom u mna na dennom poriadku. Cize som teraz s kcal vacsinou pod 800kou. Sladke som nahradila zeleninou. Rano: jogurt s ryzovymi chlebickami, desiata: vajco a zelenina, obed: polievka, olovrant: vajco a zelenina, vecera: jogurt s ryzovymi chlebickami

veronikaszabova
1. jún 2021

1200kcal je strasne malo.
Nastav si to napr podla Jizef Toth kalkulacky.

veronikaszabova
1. jún 2021

A vypni si v KT aktivity

veronikaszabova
1. jún 2021

A ten tvoj jedalnicek... Cele zleeee 🤦

veronikaszabova
1. jún 2021

Ja mam 155cm, 51kg. 1500kcal a chudnem

autor
1. jún 2021

@veronikaszabova cize moj prijem by mal byt viac ako 1200kcal na den, cize by som mala viac jest?

zuzubb007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. jún 2021
autor
1. jún 2021

Ja som diety nikdy nemusela drzat, takze som v tom uplny novacik, skor som mala problem pribrat. Pred 1tehu som pribrala z 47kg na 51kg "pomocou" hormonou...

autor
1. jún 2021

@veronikaszabova kde najdem to nastavenie podla J. Totha? Dakujem

veronikaszabova
1. jún 2021

Na internete to najdes.
Ano, mas jest viacej, jes malo - telo si bude ukladat a nebudes chudnut

veronikaszabova
1. jún 2021

A nejde o "dietu", ale o zmenu stravy - aspon u mna.
Diety, kedy po case prestanes, maju za nasledok jojo efekt

autor
1. jún 2021

@veronikaszabova dakujem pekne 💙

veronikaszabova
1. jún 2021

Nie je zaco.
Drzim palce

daniela208
1. jún 2021

Ješ strašne málo.....tvoje telo to vyhodnotí tak, že je teraz bieda, málo ješ, tak sa snaží vytvoriť zásoby na horšie časy takže sa to ukladá vo forme tuku = priberáš......treba jesť viac ale zdravo.....5 pravidelných, nutrične vyvážených porcií počas dňa......sacharidy hlavne doobeda a na obed....ku večeru bielkoviny. To znamená, že ovocie si dám doobeda a na večeru niečo bielkovinové (tvaroh, cottage cheese.... ) Napr. ryžové chlebíčky, by som už na večeru nedávala, nakoľko sú sacharidové....skôr večerný, bielkovinový chlieb 🙂....a riešiť obed iba polievkou? veď ja by som nevládala ani sedieť na modrom koníku, nie to sa ešte venovať práci a deťom, odkiaľ berieš energiu z tak málo jedla ?

luciannka83
1. jún 2021

@veronikaszabova lebo nejes sacharidy a jes viac bielkovin.

luciannka83
1. jún 2021

Toto bude jojo efekt jak sviňa. Jes strasne malo bielkovin a vela sacharidov. Jedalnicek totalne nevyvazeny. Porad sa radsej s odbornikom na vyzivu.

veronikaszabova
2. jún 2021

@luciannka83 ??? Neviem ku comu mi odpovedas ;) ja nemam pproblem pri chudnuti 😃😃
Neviem ako mozes zhodnotit moju situaciu na zaklade jedneho dna, co som sem dala. Ale sak nevadi 🙂
Btw barskedy mam sacharidy nad 100%

kuzmatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz