Bola som vo fitku a začali sa mi smiať

30. dec 2023

Baby dnes som bola vo fitku, prvý krát po pár rokoch. A začali sa mi tam chlapi smiať. Cvičiť viem, chodila som tam aj pred pár rokmi, no potom prišlo tehotenstvo, dieťa atd… jednoducho sa mi tam nechcelo chodiť a nemala som čas aj napriek tomu že mam nadváhu. No keďže sa chcem zmeniť tak som si povedala že idem. No bolo mi veľmi nepríjemné ako sa na mňa tí chlapi pozerajú, majú narážky, posmešky….
Každý hovorí že vo fitku sa na teba nebude nikto pozerať, lebo tie osoby reálne nezaujimaš.. ale po dnešku mam iný názor 🙁 je mi z toho veľmi smutno a mam pocit že tam už ani nepôjdem…

marseillefan
30. dec 2023

Zmeň fitko... do každého fitka debili určite nechodia.

autor
30. dec 2023

@marseillefan ja som práveže do tohto fitka chodila aj pred tým, mala som ak trénera, nikdy nebol problém… dokonca nejakých ľudí ešte aj z videnia poznám… pamätám si ich

zobaka
30. dec 2023

tak to sa dosť čudujem, fakt myslíš, že to bolo mierené na teba? u nás do fit centra chodia ľudia s rôznymi postavami a každý je s tým ok, asi len raz sa stalo, keď prišiel muž ako z extrémnej premeny, že všetci ostali zarazeni, ale žeby sa smiali to nie

daniela2202
30. dec 2023

A maj to v paži , ideš tam pre seba a nie pre nich... ja by som to dala do srandy, išla by som za nimi - čaute fešáci , páčia sa vám moje OTP ? Viete koľko to dalo roboty ?

autor
30. dec 2023

@zobaka jasne že to bolo na mňa, bola to jedna skupinka tupcov, jedna stihla žena, tipujem fitnesska a ja. Je to malé fitko. Mam 163 cm a 83 kg. Je to veľa, ale ja niesom žiadna žena ktorá by patrila do extrémnych premien. Mala som s tým robiť niečo skôr ale jednoducho som sa k tomu nevedela dokopat…

majamat
30. dec 2023

ked som zacala chodit do fitka s kamoskami, mala som 95kg pri 164cm. dalsia kamoska mala podobne, jej sestra bola dobra gulka. ta bola urcite sirsia ako ja. dalsia jej kamoska nebola tak moc, no bola zas nizsia.

nikto si nas ani nevsimol. chodili tam ludia paradne vytrenovani, stihly, cvicili si svoje.

medda_beda
30. dec 2023

Ja chodím do takej menšej posilky a nikto sa tam nikomu nesmeje, zdravíme sa, občas mi niekto pomôže.A chodia tam aj ľudia s nadváhom.
Ale takéto blbé pocity som mala vo veľkom fitku v OC.Veľa ľudí a občas som mala pocit, že sa tam ľudia prišli skôr ukazovať než cvičiť.

mandarinka555
30. dec 2023

Podľa mňa si vymýšľaš...Už len ty niekoho cudzieho zaujímaš🙈

mamickalisticka
30. dec 2023

Tak ja mam 164cm a 80kg ale naozaj nemam postavu, aby sa muži zo mňa smiali a ešte vo fitku..

jovka
30. dec 2023

Prepáč,ale nemyslim,ze sa smiali z teba..ktovie co rozoberali,len ked je clovek neisty ,berie si všetko osobne..takze urcite by som to neriešila a isla s chuťou opat,a rada:daj si sluchátka a sústred sa na cvičenie,nepozoruj okolie,bud akoby v tuneli a chod si svoje,drzim palce 🙂

beata_k
30. dec 2023

Ale nech si trhnu nohou. Kvoli IQ tykve sa predsa nevzdas. Ukaz im 🖕a cvic dalej.

lenkakravcova
30. dec 2023

Sú aj ženské fitká, resp otvorené v určite hodiny iba konkrétne pre ženy - skús možno využiť túto možnosť. 🙂

medda_beda
30. dec 2023

@mandarinka555 Prečo by si vymýšľala? Mňa kamarátka upozornila, že sa pubertiaci rozprávali o mojom zadku.
Keď mám sluchátka tak nepočujem nič.

martina7578
30. dec 2023

Vždy sú vo fitku blbé reči a porovnávania. :D Ignoruj. Zmeniť fitko ti moc nepomôže. Skôr baby vedia mať na mňa narážky. Že mám veľa testosterónu, že vo fitku spávam, že mám miesto mozgu činky a závažia, atď.

vesimelonimarsista
30. dec 2023

Nenechaj sa vytocit nejakymi blbcami. Ved ich ten smiech prejde, ked sa vypracujes na ladnu srnku a im raz narastu pivne brucha a plesiny. Nenechaj sa nimi odradit. Chod tam viac krat a keby sa to opakovalo, porozpravaj sa s majitelom, ze toto takto nejde, ty si tiez zakaznik a on by si tam mal udrziavat nejaku uroven. A keby nepomohlo, chod do ineho fitka.

vler
30. dec 2023

Prosim Ta, snad sa takto lahko nevzdas a nezabalis to

nafka0483
30. dec 2023

Ved si im mala povedat ze co cumia akebo ze na com sa rehocu, nech sa staraju o seba. Su to blbci. Nech ta to neodradi.

sulavikova
30. dec 2023

Dávam palec hore každej žene, ktorá sa dá na fitko a ešte tam vydrží. Ja mám 163 a už 62 kg, “vyhováram” sa na vek: v skutočnosti som len lenivá bez pevnej vôle.

mici88
30. dec 2023

Toto som našťastie u nás nezažila a ani nechcem ( pracujem vo fitku ) . A ak by sa u nás niečo také udialo tak by tí "chlapi" nechceli zažiť mňa.
To kde takýto mentální atléti chodia?🤦🏻‍♀️ Nenechaj sa odradiť. Držím moc palce👍

dzulli1980
30. dec 2023

Pozri, primitívov stretneš všade ... chodím do fitka, chodia tam aj žienky po materských/rodičovských, proste bacuľky, guľky ... nikdy som nezažila, že by sa niekto z nich smial ... skôr nápomocní boli, či tréneri, či "štamgasti" ...

oli18
30. dec 2023

Ja by som sa ozvala. Podla nalady . Mozno by som sa smiala s nimi.

kluska
31. dec 2023

Vselijaky chodia po svete, ja ked Som Bola mlada, tak pri vyske 170cm a 65 kil, mi hovorili, ze musim behat kolecka a jeden co Mal rad vychrtliny mi povedal, ze som obezna 😄

tramtada31
31. dec 2023

Ja ti verim, mne sa stalo niečo podobne, ale som vyššia a mala som o necelych 20 kg menej od teba. Nemam pocit, že to bolo prioritne za vahu, ale presne takí dvaja sestnastrocni chudacikovia (nechcem ich pejoratívne oznacit, ale proste neboli to žiadni krásavci, ani typy, o ktoré by nejaké dievca zakoplo) si niečo na mna rozpravali a uskrnali sa. Podľa mna sa im zdala zvláštna moja technika zdvihania činiek. Bolo mi to nepríjemne, tak som začala cvicit doma a dá sa úplne schudnut a spevniť telo aj podľa YouTube cvicenia, len treba cvicit pravidelne každý deň (striedaj partie, nech majú svaly aj čas na regeneráciu).

osky
31. dec 2023

Ja som vo fitku este nikdy nestretla tlstu zenu...
Tam chodia modelecky....

macekovam
31. dec 2023

Daj si na mesiac trénera.. Podľa mňa ich územní.
.

milanemila
31. dec 2023

Tak toto som nikdy nezazila a to teda som stretla vo fitku roznych ludi a ziadne posmesky neboli voci nikomu 🤷🏼‍♀️

milanemila
31. dec 2023

@osky asi si videla fitko iba na billboarde 🙈 jasne ze tam chodia aj tucni aj chudi aj mladi aj stari aj vselijaki 🤷🏼‍♀️

kacena4
31. dec 2023

sama pises ze vies ze mas nadvahu, tak preco ta rozhodili komenty dementov?? vobec by som si ich nevsimala, popr. reagovala priamo na mieste a cvicila pre svoj lepsi pocit. drzim palceky

pleja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
2006_1211
31. dec 2023

Máš takú istú výšku a cca toľko kíl koľko ja. Tiež som pribrala v tehotenstve.. Pribrala som z 65 na 85 ale schudla som na 82/83 co je fakt ze skoro nič. Od pôrodu som bola vo fitku raz lebo nemám čas mala ma 9mesiacov. Možno niesme zrovna najchudsie ale teda za nejakú veľmi tuční sa necítim. Skus zmeniť fitko alebo skus ísť ešte raz a uvidíš. Alebo si toho nevšímaj predsa chceš so svojou nadváhou niečo spraviť horšie by bolo keby sedíš v mcdonalde. Veľa síl a energie prajem