Bežecký pás versus stacionárny bicykel

melania987
12. nov 2015

Ahoj,
baby poradte mi prosím..chcem sa konečne dať dokopy ..čo sa postavy týka po dvoch pôrodoch..moje dve bambulky mi zaberaj vela času..takže fitness nepripadá do úvahy. Rozhodujem sa medzi kúpou bežeckého pásu a stacionárneho bicykla. Neviem čo je efektívnejšie..myslím si že na bežeckom páse zapájam viaceré svalové partie..zadok chrbát..ale klby viac trpia na otrasy..na druhej stane stacionárny bicykel nezaťažuje tak klby ale ten pohyb precvičí viacmenej svaly nôh.
Co myslíte? Rozmýšlam o strednej triede..bežecký pás Techfiff H 300 alebo stacionárny bicykel SPINDOOR 7700R. Co by ste mi poradili a prečo? dakujem za rady. 😲

ajajaj00
12. nov 2015

Ja som jednoznacne za beziaci pas..pre zenu je to najlepsi sposob chudnutia

bajana
12. nov 2015

Bicykel na doma, behať vonku 😉

katarinamarkova
12. nov 2015

najefektivnejsi a najzdravsi sposob chudnutia pri detoch, pri kt. sa zaroven maminka 100% venuje prave im: vybehnut s detmi na kopec, z kopca, utekat s nimi, zaplavat si s nimi, zobrat deti na turu, podla veku do nosica, za ruku.....
ale inak: beziaci pas

zdena12345
13. nov 2015

a co takto obut tenisky a von? alebo este lepsie na zahradku s motyku a rylom. ak nemate vlastnu, tak mozno babka... sa potesi🙂 aj decka sa pri tom zabavia.
ja nechapem dnesnu dobu. vsetci maju doma nejaky stroj na pohyb a pritom ked maju vonku prejst 0,5km do obchodu alebo k rodicom, tak idu autom. a viete co je gol? ked toho 0,5km idu na stadion, kde si akoze zahra futbal 😝

marianka0101
13. nov 2015

ja som za pás

elis1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasrnka
13. nov 2015

@katarinamarkova @zdena12345 zienky, ale niekedy sa jednoducho neda kazdy den vybehnut von. U nas mam casto choreho synceka, teraz je aj skoro tma... Mimochodom, ked sa da, sme vonku, bicykel, odrazadlo, prechadzky so psami...kazdy den sa staram o zvierata, takze nosim tazke veci, ohybam sa dost, nosenie sena, hnoja a podobne 😉 Tiez som chcela chodit behat, ale nejako sa mi to nevtesna medzi vsetky aktivity, co musim denne urobit. Takze ja tiez rozmyslam, ci pas, alebo stacionarny bicykel 😉 Aj ked najradsej som vonku v prirode 😀

melania987
autor
13. nov 2015

Dakujem za vase nazory..snazim sa venovat detom tak ako sa to len da..robime spolu vela spolocnych Aktivit...ale raz alebo dva krat za tyzden si jednoducho chcete oddychnut..uzit si tu hodinu pre seba..pustit si hudbu a maknut si...a necitim sa za to ako zla mama..a druhy pohlad ala cvicenie s motikou..byvame na dome zahrada velka..takze o pracu nemam nudzu..ale urcite to nepovazujem za zrening pri ktorom by som zregenerovala telo aj dusu..ale spat k teme ..stacionarny bicykel vs bezecky pas..nakoniec som sa rozhodla pre bezecky pas..z www.condy.sk ..super mi poradili aj ohladom treningoveho planu..a tepovych zon..o com som nemala ani paru..tesim sa na pondelok ked si ho rozbalim..diky kocky za rady

lucinka511
20. nov 2015

kup si bezecky pas, stacionar je len tak na zahriate, ver mi, z vlastnych ,dlhodobych skusenosti jednoznacne behat,behat,behat

lucinka511
20. nov 2015

@zdena12345 pr motyke ryle tolko neschudnes ako pri behu,ver mi aj som z oravy,takze aj s motykou a aj s rylm som sa narobila az, az.ale na postavu nic moc, na to je dobry len ten beh a kardio ,,motyka s rylom je tak akurat na bolave krize a zniceny chrbat

damoska
30. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

volila by som radšej obyčajný šlapací bicykel na vonku. Je to prijemné odreagovanie po náročnom dni v práci

maminecka266
30. máj 2018

podla mna pas aj bicykel doma su vyhodene peniazky, je lepsie ist do prirody, najst si tu hodinku, aby niekto postrazil dietky a vybehnut niekam do prirody, to behanie vonku je uplne o niecom inom a to bez ohladu na pocasie 🙂

essenceee
21. nov 2018

ja by som volila normálny bicykel, šport na čerstvom vzduchu je najlepší 🙂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonka1981
12. mar 2019
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

za mna klasicky bicykel, alebo ak chceš prevažne na nohy a boky, tak kolobežku

mareri
25. júl 2020

najlepši je klasicky bicykel a pohyb na čerstvom vzduchu

essenceee
28. júl 2020

ano, klasicky bicykel, alebo kolobežka je najlepši a aspon sa človek pohybuje vonku na čerstvom vzduchu