Bežecký pas

Dnes o 14:40

Dobrý deň. Potrebovala by som schudnúť.. chcela by som si domov kúpiť bežecký pás. Máte tu niektorá skúsenost s bežeckým pásom doma a či to reálne stačilo? Som dosť introvert a mám trochu problém prinútiť sa začať chodiť do fitka. Ďakujem za odpoveď

ssimusska
Dnes o 14:52

Nie stačiť to nebude. Potrebuješ kalorický deficit.

michaela329
Dnes o 15:00

Strava tvorí gro, beh je fajn - ja ho milujem, ale silový tréning je nevyhnutnosť k budovaniu svalov - k chudnutiu. Mimochodom - ja som začala behať sama a vonku. Pás som kupovala až po piatich rokoch, keď som vedela, že to nebude len vešiak.

lucik194
Dnes o 15:06

beh sluzi len na spevnenie, neschudnes z neho

petamich
Dnes o 15:37

@lucik194 ale jasne, ze schudne, beh je predsa cardio a prave nim sa chudne, ked som zacala aktivne behavat tak som vyrazne schudla a okrem toho som nerobila ziadne ine aktivity, beh (a nemyslim 15 min.) + uprava stravy a zarucene schudne

ssimusska
Dnes o 15:38

@petamich neschudne len z behu ako píše, o strave tam nič nevidím napísané

dobryden
Dnes o 15:38

Urcite pomoze ak budes poctivo behávať ,budes mat dobre tempo,vela minut ,upravia stravu.Podl mna je beziaci pas super,obtiažnosť si mozes nastaviť aku chces.Das si tablet sluchadla a aspon ti pri tom ubehne cas.Mne sa akurat pokazil,tak sim nútená behávať vonku ale za mna je pas omnoho lepsi

petamich
Dnes o 15:40

@ssimusska a preto som napisala + uprava stravy, vyjadrovala som sa k tomu, ze z behu (cardio) neschudne ako tu zaznelo, no schudne, rozhodne rychlejsie ako dvihanim ciniek vo fitku (ta strava plati pre obe bez nej to nepojde ak teda autorka potrebuje upravit stravu, mozno tu uz upravila a chce pridat beh)

michaela329
Dnes o 15:40

@lucik194 joj..z behu teda moc nespevnie 🙂 Poznám kopu "mriedzich" bežkýň. Ale ony si priznajú, že by to chcelo aj s váhou cvičiť.

martinkatinka
Dnes o 15:42

Ja mam skusenost iba taku, ze susedia to maju. A zo zaciatku behavali casto. Teraz uz nastastie nie 😃

autor
Dnes o 15:57

Ďakujem za vaše názory. Jasné že viem že aj strava je dôležitá . Ja som skôr narážala na to cvičenie. Viem že keď sa budem napchávať a cvičit k tomu mi to prd pomôže 🤣 ja len čo sa týka športu no že vo fitku som po pravde bola 2-3 krát v živote a keďže som introvert neviem sa dokopy zacat tam chodiť tak som myslela že by ten bežiaci pás mohol zatiaľ stačiť. Tiež som čítala že beh je ideálny na chudnutie ( samozrejme plus strava upravená) .

autor
Dnes o 15:57

@martinkatinka a schudli susedia ? 🤣

martinkatinka
Dnes o 16:11

Neschudli 😃😆

autor
Dnes o 16:42

@martinkatinka asi zabudli na stravu 🤣