Bežecký pás

13. júl 2023

Ahojte žienky.
V prvom rade hľadám reálne skúsenosti, takže uprednostňujem žienky, čo už majú odskúšané 🙂
Rozmýšľam, že si domov kúpim bežecký pás. Beh milujem, milovala som chodiť do fitka na pás, behávam občas aj so sestrou po meste. Ide o to, že sa s ňou už neviem časovo zladiť, fitko je už pre mňa drahé a sama behať do mesta nepôjdem (bohužiaľ kvôli môjmu pribratiu sa zo mňa stal obrovský introvert a veľmi sa vyhýbam ľuďom).
Chcela by som si ho teda zaobstarať domov, avšak zovšadiaľ počujem že sa z neho časom aj tak stane vešiak na veci a že je to zbytočnosť. Ja tvrdím že nie. Takže otázka na vás, naozaj to tak máte aj vy? Že je už z neho vešiak?
Ďalšia otázka, na čo si dávať pozor pri kúpe? Aký by ste odporučili?

martinkatinka
13. júl 2023

Nasi susedia maju pas. Zo zaciatku behali kazdy hodinu. Teraz uz málokedy. Ale bolo strasne 🙈 to bol hukot po celom panelaku

darijja
13. júl 2023

Mam doma pas a je z neho vesiak 😀 ale ja som nikdy nebehala po vonku. ..casto sa nan divam a vravim si, ze by som ho mala oprasit. Ale raz je teplo, potom mam vela roboty atd.. 😀

darijja
13. júl 2023

Ale dobre sa nan vesa ta velka postelna plachta. Dobre na nom preschne, takze odporucam ;-D

pkgirl30
13. júl 2023

Ja mám bežecký pás, a používam ho už 6 rokov. Je to skvelé. názor že z neho bude vešiak, áno keď je človek lenivý tak z neho môže byť vešiak. každý to má inak. ja do fitka chodiť nemôžem takže som to vyriešila takto. akú značku ti nepoviem, lebo som to neriešila, kúpila som ho za cca 250 eur. za mňa áno

monita357
13. júl 2023

mame tento , isli sme kupit iny ale nakoniec sme vybrali taky co nam viacej “sadol” , nieje to vesiak lebo nanho nic nevesiame

darijja
13. júl 2023

@pkgirl30 ja leniva nie som. A ano, mam z neho vesiak. Ak ma niekto mini bytik, tak asi ma energiu ist behat. Ja mam 2poschodovu chalupu, obrovsku zzahradu,denne nabeham len v beznom zivote 15 tisic krokov a vecer padam mrtva do postele a na pas si vesiam pradlo. A leniva rozhodne nie som ;)

michaela329
13. júl 2023

Mam 2 poschodovou chalupu, 1000m2 dvor a beham každý den. Vonku a ak som leniva - tak na páse 😁 (menej roboty s chystanim sa). Ak človek behu prepadne, nestane sa z neho vesiak. Dbsj na dobré odpruženie a kup si určite podložku, keďže si v byte. Poradia Ti najlepšie v obchode, v ramci Tvojich možnosti.

syslik81
13. júl 2023

tiez mam doma vesiak 😀 kuoila som nordictrack bavilo ma behat s tym ze to same nastavovalo rychlost na tablete krajina etc ..porom som si odrovnala clenok mala operaciu a tak sa odlozil .. je velky tak zaberie dost miesta .. inak to bolo super ... ak byvas v panelaku tak budes liezt na nervy susedom-je to dost pocut ..ja som nastastie v dome ..

alofinka
13. júl 2023

Ja som ho mala asi mesiac a predala som ho už by som to v živote nekupila

pkgirl30
13. júl 2023

@darijja jasné🙂 veď preto hovorím že každý to má inak