Bežecký pás

alofinka
8. nov 2022

Ahojte stále rozmýšľam ze si kúpim na vianoce bežiaci Pás, nasla som jeden za 300 eur ale dá sa na ňom ísť len 6 km za hodinu alebo za 500 tam 12 km za hodinu, behať asi nebudem, možno to nedám pri 100 kg váhe, ale rýchlu chôdzu, nechcem moc dráhy ale chcem schudnut nechce sa mi ísť von áno do fitka

zuzanka.zuzu
8. nov 2022

za 300 stačí. ak schudneš, tak buď vymeníš za drahší a lepší keď ťa to ešte stále bude baviť alebo ťa to namotivuje a budeš chcieť ísť do fitka 😉 hlavne začať a dodržiavať to, nech doma nemáš stojan na oblečenie za 300e 😀

lenuska9999
8. nov 2022

@alofinka stepper je podľa mňa oveľa efektívnejši ako bežiaci pas

romikk22
8. nov 2022

Ahoj ja mam beziaci pas tiež som si nedávno kúpila za 300e teraz je ešte aj menej asi o nieco... zamna super stačí bohate 🙂 ak mám pravdu povedať mam dosť aj keď idem dlhšie 5 ci 6km/h .spotim sa teda riadne a to mam 60kg ...ale super vec a mam aj stepper to je tiež naozaj veľmi dobre striedam to

sense
8. nov 2022

Ja msm drahsi a vyuzivam pravidelne ci beh al chodza. Mne osobne by bol max 6km na hodinu malo, to je taka rychls chodza. Moj ma max 18km/h
Ak nechces moc drahy pozri bazar

wade
8. nov 2022

Hlavne nezačni hneď s behaním lebo sa môžeš zraniť. Dlhá chôdza bude ideálna a keď sa dostaneš na nejakých 80kg budeš pripravená aj na beh. Takže ten za 300 je ok.

alofinka
autor
8. nov 2022

@wade no a čo ak potom budem chcieť behať a budem si nadávať ze som si nedoplatila

wade
8. nov 2022

@alofinka predáš a kúpiš nový. Inak. Pozerala si bazos? Načo to kupuješ nové. Toto je klasická vec, ktorej da ľudia zbavujú lebo stratia motiváciu 🙂

ankare
8. nov 2022

@alofinka hlavne mysli na to,že strava je gro. Držím palce!

ankare
8. nov 2022

@lenuska9999 prečo je stepper efektívnejsi?

lenuska9999
8. nov 2022

@ankare simuluje chôdzu/beh po schodoch. Spaľujes na ňom efektívne kalórie a lepšie vytvarujes stehna, lýtka, zadok... okrem toho sú aj tzv domáce verzie stepperov, ktoré sa ti v pohode vojdú pod posteľ, čiže nezaberá veľa miesta..

ankare
8. nov 2022

@lenuska9999 a akýkoľvek stepper je dobrý? Aj lacný?

jennifer130
8. nov 2022

Dobry vecer ja mam beziaci pas,dva roky pouzity a idem ho predavat.Mam taky kvalitnejsi.Mam aj steper,aj bicykel,tak mam poskusane...

emka530
8. nov 2022

@alofinka ak nevieš či ťa to bude bavit, prenájmi si ho na mesiac a tak sa rozhodneš.

nikdenikto
8. nov 2022

Ja by som išla do drahšieho, 6km je málo, to je chôdza rýchlejšia. Ja mám pás ktorý nestal ani 400€ a ide 12km + sú tam nejaké programy predvolené intervalovych tréningov. Verím, že keď schudnes chôdzou, bude sa ti žiadať behať.

romikk22
9. nov 2022

Akurát som pozerala tak ja mam tiež 12km/h klarfit... teraz je na nete za 350€ CCA . Ja som spokojná asi ako píšu dievčatá tak naozaj radšej co ide aspoň tých 12km/h lebo ja tiež len behať začínam takže tých 6 mi stačí ale neskôr mi to bude zrejme malo

alofinka
autor
9. nov 2022

Keď ja nechcem klasický Pás s konštrukciou ale len ten pas, čiže budem len chodiť a ničoho sa nedržat alebo bývajú s madlom, lebo to budem mat v obývačke a chcem nejaké menšie

mattuliatko30
27. nov 2022

@sense aký máš prosím pás. Aká značka a ako si spokojna

sense
28. nov 2022

@mattuliatko30 runmaxx 5.0 mam ho takmer rok a som spokojná