Behanie a chudnutie

kvetinka0099
30. apr 2015

ahojte baby ,, pocas tehotenstva som pribrala skoro 15 kg a po porode som nieco dala dole ale sa mi to vratilo... Mate skusenosti s behanim? Dost som pribrala do stehien a boky a brucho mam, mam problem aj s oblecenim kvoly stehnam mi to je male...

bonaqa2013
30. apr 2015

@kvetinka0099 koľko si po pôrode? Ale behanie je dobré, mala by si niečo dať dole. tiež som pri 1 pribrala asi tak 15 kg a za 3 mesiace som bola ako pred tehu. Ale ja som len kojila a ešte som chodila aj do školy....

kvetinka0099
autor
30. apr 2015

@bonaqa2013 uz je tomu 10 mes, ja nekojim...to je to ze ja nemam pohyb , uvarim upracem a maleho pestujem od neho nic nespravim ... tak rozmislam ze na vecer pojdem zabehat si. a ty si svicila alebo?

bonaqa2013
30. apr 2015

Ja behávam až teraz, ale s už dospelým synom - robím mu parťáčku. Mám 4 deti, kojila som všetky - dcéru 11 mesiacov, mne po 4 deťoch zostalo 1 kg. Prestaň papať sladkosti, sladké vody a skús viac cvičiť. dobre je aj plávanie. Ale veľa závisí aj od genetiky.....

kvetinka0099
autor
30. apr 2015

@bonaqa2013 to je to ze pijem colu a sladke ked to nemam tak som nervozna.... aj by som cvicila len nemam kedy od maleho furt je taky uplakany kvoly zubkom. ale dnes vecer ho necham s manzelom a pojdem si zabehat...

bonaqa2013
30. apr 2015

@kvetinka0099 ja tiež starému necham deti a idem si zabehnúť.Uvidíš ako ti to pomôže. Aj psychicky. Kolu nepi, len vodu, a sladké tiež vylúč, obmedz - z toho sa neskutočne priberá.

kvetinka0099
autor
1. máj 2015

Za aky cas si schudla ked si behala?a kolko kg ?

tjaden
1. máj 2015

@kvetinka0099 behanie odporúčam behala som len 3mesiace aj to možno 2x do týždna a schudla som tak až mi trčali rebrá tak som to radšej nechala :D ale musíš behať poriadne a dlho spaľovať sa začína až po 20-tich minútach

kvetinka0099
autor
2. máj 2015

@tjaden len to je to ze vcera som nevladala s dichom a to ma odradza vzdy pokusku som sa musela zastavit, ale velmi rada by som schudla, aj si zmenila stravu a kolko si schudla?

tjaden
2. máj 2015

nie stravu som nemenila jedla som hocičo no vlastne dosť nezdravo, bola som na vš takže viedli bagety 😉 fuuha už si nepamätám kolko to bolo tuším 6kg bud za dva týždne alebo za mesiac tak nejak

kvetinka0099
autor
3. máj 2015

@tjaden a zo zaciatku si behala kolko minut? v bez prestavky ci?

vedorka
3. máj 2015

@kvetinka0099 ahoj, beh je super, len treba mat kvalitne tenisky. no vacsinu ludi po case bolia aj tak klby, hlavne kolena. malokto behava spravne, nie je to uplne jednoduche, pozri net. ja som cvicila podla youtube Jillian Michaels 30 day, je to necela polhodka denne a super. je tam v tom aj kardio.

suzi81
3. máj 2015

Aj ja som zacala behat, zatial tak cca 25 min, 3x do tyzdna a 1x mam Crossfit. Chcem sa opytat, dost ma boli pri behu ta cast nohy,neviem ako sa to vola, ale vonkajsia strana lytka z boku. Je to preto, ze iba zacinam a postupne sa to upravi, alebo je to obuvou (mam bezecke tenisky, ale tak obycajske), alebo cim?

kvetinka0099
autor
3. máj 2015

@vedorka aj si chudla ked si davala take cviky?

vedorka
3. máj 2015

@kvetinka0099 ano, je to velmi dobre zostavene cvicenie. chudla som pomaly, za mesiac iba 4 kg, lebo som naplno dojcila a musela som dost preto jest 🙂 nemohla som obmedzovat stravu. tu na MK je skupinka Cvicenie podla Jillian Michaels, tam baby pisu kolko presne trebars za mesiac tohto cvicenia schudli. aj na you tube su videa po mesiaci cvicenia. ja som skor videla centimetre dole

tjaden
3. máj 2015

@kvetinka0099 asi tak 40min prestávkou bolo to, že som chodila, proste nezastavíš len na chvíľu chodíš 😉

kvetinka0099
autor
4. máj 2015

A kolko si schudla?

vedorka
4. máj 2015

@kvetinka0099 Inak uz som to tu velakrat pisala: Ak chces schudnut, tak sa zameraj na STRAVU, nie pohyb. 80% je strava a iba 20 % cvicenie. Poznam baby, co su v posilke na kardiu 5-6x do tyzdna a v podstate nic neschudli, lebo nepochopili tento zakladny princip...

martina84mm
20. apr 2018

Jeden typek radi a vysvetluje ako behat podla toho co chces dosiahnut. Tu ma stranku www.behajspravne.sk, staci mu vyplnit formular a on sa ti ozve. Robi to zadarmo a u mna to funguje. Schudla som uz 4 kila a nechodim domov znicena ako predtym.